Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Az Év Kerékpárja 2006-2008

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
1835 hozzászólás a témában

#1341
MC Pite

MC Pite

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.388 hozzászólás
Jaja, én is külön kértem hogy az igazolós képet is rakja fel NT, mert az a friss setup és azon van a gyönyörû cápauszonyom! :)

"A hegyikerékpározás több mint versenysport, a természetközpontúan gondolkodó, egészségmegőrző,aktív életstílust kedvelő emberek szabadidősportja." Paripám


#1342
XC_Rider

XC_Rider

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.218 hozzászólás

Annyi módosítás talán lehetne, hogy a Bikemaggal készült képnek nem kellene szerepelnie a közönségnek megmutatottak között. Indulás feltétele 6 kép, amibõl 5 megjelenik a honlapon, a 6. meg készülhetne akárhol, egy azévi újsággel.


Mintha tavaly és idén is így lett volna, nem? Legalábbis nekem így jött le a kiírásból. 6kép+1 igazoló bikemagos.

:love: I Love Kolim!!!!!!!


Tüzes Paripám


#1343
MC Pite

MC Pite

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.388 hozzászólás

Én szégyellem most magam, hogy nem tudok indulni, pedig 3 gépem is van, SS, RD és MX kategóriában - szóval ha nyáron lenne egy ilyen, s idõben, pl MOST meg lenne hírdetve, akkor tutira neveznék! Fõleg, mert az NRS új hajtómûve nagyon csinivé tette a gépet, ráadásul az új ergo karboncuccok is dögösek.


Akkor MOST szólok hogy lesz jövõre is, és örülök hogy nem 1 kategóriában indulunk :D. (Bár sztem jövõre nem fogok, max ha lesz hangulatom 1× szép képeket csinálni, akor is csak a gyönyörködtetés miatt mint az atomállat gépem miatt, amit igyekeztem ízlésesen összerakni, de nem trendi; én így szeretem. (Trendeket meg utálom :D)

"A hegyikerékpározás több mint versenysport, a természetközpontúan gondolkodó, egészségmegőrző,aktív életstílust kedvelő emberek szabadidősportja." Paripám


#1344
assasinbug

assasinbug

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 893 hozzászólás

Én nagyon sajnálom, hogy az országúti kategóriába csak ketten neveztek, így gyak nincs igazi versenyhelyzet. Szerintem ennél több szebb bringa van itt a fórumon...


Minden kategóriában sokkal több szép gép van a fórumtagok tulajdonában, csak sajnos nem nevezték õket.:(


Teljes mértékben egyetértek :(


Én szégyellem most magam, hogy nem tudok indulni, pedig 3 gépem is van, SS, RD és MX kategóriában - szóval ha nyáron lenne egy ilyen, s idõben, pl MOST meg lenne hírdetve, akkor tutira neveznék! Fõleg, mert az NRS új hajtómûve nagyon csinivé tette a gépet, ráadásul az új ergo karboncuccok is dögösek.


Biztos lesz jövõre is, csinálj nyáron bár mesteri fotót;) Nagy baj nem lehet belõle.

Annyi módosítás talán lehetne, hogy a Bikemaggal készült képnek nem kellene szerepelnie a közönségnek megmutatottak között. Indulás feltétele 6 kép, amibõl 5 megjelenik a honlapon, a 6. meg készülhetne akárhol, egy azévi újsággel.

#1345
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás
Én szégyellem most magam, hogy nem tudok indulni, pedig 3 gépem is van, SS, RD és MX kategóriában - szóval ha nyáron lenne egy ilyen, s idõben, pl MOST meg lenne hírdetve, akkor tutira neveznék! Fõleg, mert az NRS új hajtómûve nagyon csinivé tette a gépet, ráadásul az új ergo karboncuccok is dögösek.
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#1346
brumbie

brumbie

    vendég

  • fórumtag
  • 143 hozzászólás
Szerintem nagy probléma, hogy ennyire passzív a közösség. Ha 10x ennyien neveztek volna az lenne kb. ideális. A 2006-os pályázatra nem neveztem ... idén igen. Sõt már a 2008-ra is van ötletem ... de úgy látom kár a gõzért. Bocs, ha negatív voltam.
A feltételek szinte ugyanazok mint tavaly, szóval aki készült rá, az év közben is tudott volna 4-5 normális képet készíteni.

#1347
rmx rider

rmx rider

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.790 hozzászólás

Ami miatt mégsem jó ez a megoldás szerintem:
- egy felhasználó csak egyetlen szavazatot adhat le, egyetlen opcióra (gépre)...
- ...ezért célszerû lenne kategóriánkénti szavazásokat gyártani - ez viszont annyi külön topikot jelentene ahány kategória van...


Ezt nem értem..
pl lenne egy sima topic mint például egy és mindenki beírná a szavazatát. így nézne ki egy szavazás:
XC05
MX05
ED05
FR05
RD05
DJ05

stb.. Miért kell külön topikot nyitni minden kategóriának?:confused:
szerintem jó megoldás lenne

(aki többször akar szavazni (ami nem hinném hogy lenne) vagy olyan szavaz aki késõn reggelt annak a postját törlétek)

#1348
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás

Minden kategóriában sokkal több szép gép van a fórumtagok tulajdonában, csak sajnos nem nevezték õket.:(


Mert nem tudtam kivinni már fotózni (lábam romokban volt), s ez a fotó meg ratyi: http://heartofwinter...u/Mtb/mata2.jpg.
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#1349
H.Zoli

H.Zoli

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.857 hozzászólás

Szerintem ennél több szebb bringa van itt a fórumon...


Minden kategóriában sokkal több szép gép van a fórumtagok tulajdonában, csak sajnos nem nevezték õket.:(

#1350
retizotyo

retizotyo

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.760 hozzászólás
Reméljük, hogy nem a képek, hanem a rajta szereplõk fognak versengeni, mégha az összhatáson sokat is dob egy szép fotó.

Én nagyon sajnálom, hogy az országúti kategóriába csak ketten neveztek, így gyak nincs igazi versenyhelyzet. Szerintem ennél több szebb bringa van itt a fórumon...



#1351
assasinbug

assasinbug

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 893 hozzászólás
Megnéztem a képeket, ss kategória mindent visz. Sikerült a tulajoknak nagyon jó és a bringák sítlusához passzoló képeket készíteniük, :clap:
AM-ben sztem csak a képek fognak dönteni.
XC-ben viszont nem lettek túl fényesek a képek, 1-2 jó van csak :-/

Nyerjen a legszebb!
:)

#1352
Chris8

Chris8

    vendég

  • fórumtag
  • 50 hozzászólás

Most nem azért, de nem inkább meg kéne köszönni entének, hogy megcsinálja ezt az egészet?

másrészt meg nem teljesen mindegy hogy mikor szavazunk, egyhéttel elõbb-vagy késõbb?
tavaly emailben zajlott a szavazás, ami gondolom elég pepecs meló ha sokan szavaznak. erre nyújtana megoldást vmi gépiesített dolog.

plur


A nem azértet, azért írtam:-), ezzel nem cseszegetni akartam Entét és respect hogy felvállalt egy ilyet, de eddig, az oldalról meg a tavaly is megrendezett verseny alapján, nekem az jött le hogy ez egy bejáratott, szervezetten müködõ dolog! Nem tudtam hogy tavaly is e-mailen ment a szavazás, (ami belátható hogy nem ideális) és hogy ez egy nem kiforrott dolog. De azért ha már önként felvállalnék és meghirdetnék egy határidõt, nem utána kezdenék gondolkozni azon, hogy hogy is legyen, vagy legalább szólnék hogy nem érek rá vele foglalkozni csúszik a dolog.

#1353
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
Most nem azért, de nem inkább meg kéne köszönni entének, hogy megcsinálja ezt az egészet?

másrészt meg nem teljesen mindegy hogy mikor szavazunk, egyhéttel elõbb-vagy késõbb?
tavaly emailben zajlott a szavazás, ami gondolom elég pepecs meló ha sokan szavaznak. erre nyújtana megoldást vmi gépiesített dolog.

plur

#1354
Chris8

Chris8

    vendég

  • fórumtag
  • 50 hozzászólás

Köszönöm, majd kitalálom melyik lenne a legészszerûbb megoldás.


Most nem azért, de jól látom, hogy csak most kezdjük kitalálni hogy is legyen a szavazás, amikor már elvileg elkezdõdött a szavazási idõszak?
Mégis, tavaly hogy mûködött ez, most nem lehetne ugyanúgy?

#1355
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7.605 hozzászólás
Köszönöm, majd kitalálom melyik lenne a legészszerûbb megoldás.

"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."

"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]


#1356
zOrg

zOrg

    exgépész

  • fórumtag
  • 5.740 hozzászólás
Enté:

A fórum jelenleg az alábbi lehetõséget kínálhatja egy szavazáshoz:
+ szavazás topik indítása idõzített zárással,
+ egy felhasználó egyetlen szavazatot adhat le,
+ adminként név szerint listázható melyik opcióra (gépre) ki adott le szavazatot (ezt screenshot-ként továbbíthatom neked)

Ami miatt mégsem jó ez a megoldás szerintem:
- egy felhasználó csak egyetlen szavazatot adhat le, egyetlen opcióra (gépre)...
- ...ezért célszerû lenne kategóriánkénti szavazásokat gyártani - ez viszont annyi külön topikot jelentene ahány kategória van...

Hmm?
"In idem flumen bis non descendimus"

#1357
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás
A Reba SL 1650gr alatt van - mért érték. Teljesen elfogadható a bringa súlya. Én 13kg-ra tudtad kihozni mért értékekkel, komolyabb grammozás nélkül egy Spot-ot Pike-al, ahol is a váz 2812gr, a Pike meg 2416gr.


#1358
H.Zoli

H.Zoli

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.857 hozzászólás
Hová tünt Démon Hill?:) Akarom mondani az MX02-es nevezõ?
Mi volt az? Valami Cube rémlik. Széria volt, mert az is rémlik?

#1359
jezso

jezso

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 512 hozzászólás

de ha a teló kb 150 grammját is hozzávesszük már meg is van az 1 kiló különbség :)


Ennyivel könnyebb lenne a Reba?
Mondjuk elképzelhetõ.
Igazából nehéz lenne választani a két említett gép közül.

#1360
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.267 hozzászólás

Azért kérdeztem mert ha jol tudom az emlitett gép felett lévõ sworks egy kicsivel nehezebb, amit még akkor is fura, hogy ez utobbi brain-es. Lehet a többi alaktrész miatt van a különbség akkor. No de végülis mindegy is... Nem egy életbevágó probléma ez, csak nekem ez meglepõ.

de ha a teló kb 150 grammját is hozzávesszük már meg is van az 1 kiló különbség :)
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való