Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Az Év Kerékpárja 2006-2008

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
1835 hozzászólás a témában

#1201
rocsipeti

rocsipeti

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.770 hozzászólás

sztem a vitrin bringások közé azok tartoznak akiknek mondjuk milliós gépük van de mondjuk alig használják, meg ha használják akkor is gynegén tolják a bicó tudásához képest, illetve rossz idõben vagy hidegben nincs kedvük bringázni


tehát, aki már kinõtt a suliból, és megteheti, hogy milliós bicaja legyen, mert mondjuk annyit keres, de azért, mert reggeltõl estig melózik, és mondjuk minden második héten jut rá ideje, hogy ráüljön arra a bringára, és mondjuk akkor gyengén tolja, mert nincs ideje edzeni, akkor az vitrinbringás.
ugye? de lehet, hogy iskolás korában mondjuk országos bajnok volt.
gondolkodj, mielõtt hülyeséget beszélsz.

#1202
DaveRider

DaveRider

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.811 hozzászólás

sztem a vitrin bringások közé azok tartoznak...illetve rossz idõben vagy hidegben nincs kedvük bringázni


a bringám 4 éve épülget folyamatosan, a cuccokat teljes egészében az összekuporgatott, illetve a nyári diákmelókból (5*6 óra, illetve 4*8 óra/hét) szerzett zsebpénzembõl (kivéve a kerekek, azt tavaly karácsonyra kaptam, de abba is bele kellett adnom) finanszíroztam - de mostmár megvan minden cucc, amit még akartam, csak fel kell raknom (váltó, váltókar, fékkar). egy egyszerû középkategóriás bringa, az alap merida vázzal...van benne egy csomó, használtan vett alkatrész. ezen kívül lassan kész a városim is, úgy, ahogy szerettem volna, ez csak használt vagy a montiról lekerült cuccokból épült.

ellenben magamtól esõben és télen, hidegben nem azért nincs kedvem bringázni, mert én olyan vagyok -az összes eddigi saras maratont végignyomtam, szilvást szakadó esõben sárban, egy szó nélkül...illetve tekertem én már a Balaton keleti medencéje körül úgy, hogy szabadi-sóstónál nekiállt szakadni az esõ, de még hátravolt 2.5 óra bringa meg egy kompozás..meg különben is, szeretem a hideget-, hanem mert nincsen "kedvem" ahhoz, hogy beruházzak egy jó minõségû téliruha szettb, ami ugyanolyan jó 10-15 fokban is, ha leveszek egy réteget, mint -5-ben...eddig a bringára gyûjtöttem, de jövõ télre beújítok egy adag ruhába.

de ez a hozzászólásod is olyan, daci, mint amikor Rémhöri bringáját leszóltad, pedig mindenki tudta a fórumról, hogy Õ nyerte a tartóstesztet és az nem saját bringája...ezekkel a leszólásokkal magadat minõsíted, és nem túl pozitív értelemben...

#1203
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.622 hozzászólás
szavazás letudva;)

#1204
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.622 hozzászólás
dr. speci;)

#1205
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás

sztem a vitrin bringások közé azok tartoznak akiknek mondjuk milliós gépük van


Hány millió fölötti gépet tudsz mondani a fórumról? :)
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#1206
daci

daci

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.383 hozzászólás
sztem a vitrin bringások közé azok tartoznak akiknek mondjuk milliós gépük van de mondjuk alig használják, meg ha használják akkor is gynegén tolják a bicó tudásához képest, illetve rossz idõben vagy hidegben nincs kedvük bringázni

#1207
Mohus

Mohus

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.156 hozzászólás

ízi, ízi:)
csak Mohusnak ilyen jókivánság-félének szántam, hogy remélem idén több ideje jut bringázni, semmi mást nem gondoltam hozzá és semmi mást nem akartam vele mondani;) :peace:


Namáizééé:)

Szóval hát jahhhh...tavaly kicsit keveset gurult a bicaj, legalábbis ahhoz képest, amennyit lehetett volna. Bejött egy új hobby ami a szabadidõmet rendesen nullázta. De mentségemre szóljon, ha ráültem, akkor egybõl az erdõben adtam neki és sokszor volt sáros is:) Idén jóval több tekerést tervezek.

Vitrinbicaj pedig az, amiben a tulaj elsõsorban nem a sport, hanem a tárgy iránti szenvedélyét éli ki.;)

#1208
Camping Joe

Camping Joe

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.592 hozzászólás
Én kaptam visszaigazoló e-mail-t rögtön.

'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'

ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960

#1209
assasinbug

assasinbug

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 893 hozzászólás

mindenki arra hasznalja es akkor a sajat bringajat amire es amikor akarja. ez nem vita targya. :)

udvozlettel:

egy vitrinbringas ;)


vitrin: mindegyik arra van használva, amire kéne... csak az intenzitás, és a keménység ami változhat :)


ízi, ízi:)
csak Mohusnak ilyen jókivánság-félének szántam, hogy remélem idén több ideje jut bringázni, semmi mást nem gondoltam hozzá és semmi mást nem akartam vele mondani;) :peace:

#1210
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás

èn majd akkor nevezem, ha lessz ilyen kategória. Egy rakás pénzd lehetne sporolni :clap:

A Videó tölem 10km-re lévö parkban készült.

http://de.youtube.co...h?v=fhf_S1jzSGQ

és találkoztál már arra magyarral?:) (vasárnaponként :))

vitrin: mindegyik arra van használva, amire kéne... csak az intenzitás, és a keménység ami változhat :)

#1211
Rebell-78

Rebell-78

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.977 hozzászólás
èn majd akkor nevezem, ha lessz ilyen kategória. Egy rakás pénzd lehetne sporolni :clap:

A Videó tölem 10km-re lévö parkban készült.

http://de.youtube.co...h?v=fhf_S1jzSGQ

#1212
Pro Bike Gear

Pro Bike Gear

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.662 hozzászólás

egyet biztos :)

kössz:)

#1213
sysspo

sysspo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 890 hozzászólás

mindenki arra hasznalja es akkor a sajat bringajat amire es amikor akarja. ez nem vita targya. :)


Ez így van. Azért én a magam részéröl díjazom, ha valamit arra használnak, amire való. Vagy inkább használják is arra, amire való. A puding próbája, ha megeszik. Ezt csak megjegyeztem, mert nincs köze a pályázathoz.

#1214
DaveRider

DaveRider

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.811 hozzászólás
ja hogy emailt kell várnom, nem privit. hát az email az megjött, csak a ritkábban használt címem van itt beállítva...:)

#1215
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
http://inforadio.hu/...lvar/hir-157822
de ugye õ nem Te voltál? :D

#1216
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
mindenki arra hasznalja es akkor a sajat bringajat amire es amikor akarja. ez nem vita targya. :)

udvozlettel:

egy vitrinbringas ;)
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#1217
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
egyet biztos :)

#1218
Pro Bike Gear

Pro Bike Gear

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.662 hozzászólás
remélem a Crux- om is kap egynehány szavazatot! ;)

#1219
assasinbug

assasinbug

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 893 hozzászólás
nem problámaként vetettem fel, csak arra próbáltam utalni, h egy ilyen gyönyörû bringát vétek nem használni, és gondolom Mohus sem azért rakta össze, h porosodjon vmelyik sarokban

#1220
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
miért baj ha valamelyik vitrinbringa? :)

nem mindenki teheti meg hogy nap mint nap edzzen...:P :)
nem a festés állapotát pontozzuk azt hiszem :)