Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Az Év Kerékpárja 2006-2008

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
1835 hozzászólás a témában

#1181
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
hogy mi is? :D
pl õ :)

Feltöltött kép

amúgy kikérem magamnak :)

#1182
csita

csita

    vendég

  • fórumtag
  • 235 hozzászólás
Mi az a demo?:chin::D:D
"A sport a test útján nyitja meg a lelket.":)

#1183
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
Mohus, most nem harcol a két stumpi egymás ellen legalább :D
Tiednek valóban szebb a színe :)

szavaztam énis, nehogy kimaradjak a jóbol.
Kiváncsi vagyok, idén ki nyer, remélem nem az XC kategória :) valahogy tavaly jóval erõsebb volt.

#1184
Mohus

Mohus

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.156 hozzászólás

de legalább nem demo-m van.


ezt a mázlit:)


tényleg fejezzétek már be

#1185
daci

daci

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.383 hozzászólás
ki mondta h jól bringázok? sztem még egyenlõre abszolút nem tartom magam olyan jó bringásnak, de legalább nem demo-m van, és igyekszem használni is ha tudom, és gyakran megyek ki rosszabb idõben is, mikor a fogason alig vannak mondjuk.
téma lezárva.

#1186
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7.605 hozzászólás
Éjfélig még lehet szavazni, aztán zárás. Meglehet a 100 szavazat! Hajrá!

"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."

"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]


#1187
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
Szerintem csöcs. Az én gépem fog nyerni. Dacié sem rossz, csak némileg pórias, meg a képen mintha saras lenne.

Ja, és Daci, van, aki olcsóbban veszi a bringákat, mint te. Van, aki kevesebb szabadidõvel bír, mint te. Van, akinek meg eleve más a célja a bringázással, mint neked. Ráadásul összemosod a felvágást azzal, hogy ki mennyire használja ki a gépét. Úgy, hogy te épp felvágsz azzal, hogy szerinted jól v sokat bringázol :)
Thez te meg már megint abból indulsz ki, h ha vkinek az van a profiljában, h "egyetemista naplopó" (történetesen pont Daci) akkor minden suláj gyerekmegörzõ :D Néha én is lógatnám ám a lábam nálatok! ;)

Afene vonal utánra kerültem, mert túl gyors voltál. Lécci lécci ez még maradjon! :)

#1188
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.030 hozzászólás
és akkor most vonal. téma folytatható este a kocsmában.

#1189
Lacika

Lacika

    vendég

  • fórumtag
  • 229 hozzászólás
Szerintem meg kurva irigy vagy, mert Te ezt nem teheted meg. Inkább beszólsz...

#1190
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
minek vegyen kis tudású gépet az ember, ha megteheti hogy millás gépe legyen?
szerinted annyi ralli pilóta van, ahány impreza, vagy fullos audi/bmw/merci? rem nem gondolod komolyan.
az ilyen kijelentések mögött mindig is a "rohadjon meg hogy neki ilyen jó bringája van, miközben nem csinál vele semmit" gondolat bújik meg.

Ha én is suliba járnék jelenleg lábat lógatni, és is megteheném hogy naponta összetörjem magam, úgysincs semmi dolgom, bent, meg otthon kipihenhetném magam, vagy be sem megyek amíg meggyógyulok....
van akinek meg meg kell dolgoznia a megélhetésért. és már kockáztatni sem kockáztathat emiatt, hisz a munkáltató nem fog 1 éven keresztül még leveleket küldeni hogy tudom hogy igazából nem érdekel a szak, de légyszives gyere már vissza hozzánk tanulni....

ezt is vedd figyelembe az ilyen írások elött :)

és mellesleg nem bringázhat mindenki olyan jól, mint Te ;)

#1191
koca

koca

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.107 hozzászólás
én meg soha nem értettem h ezellen miért kell szót emelni!

ott vannak például az olyan emberek akiknek eszmei értékû veterán jármûvek parkolnak a garázsukba. (évente kb 3x kijönnek velük úgy vigyázván rá mint a hímes tojásra) de mégsincs ezzel semmi gond! hagy legyen már mindenkinek egy hobby-ja, szenvedélye. szerintem ez így van rendjén!

témát le lehetne zárni, mindenki tartsa meg magának a véleményét...

#1192
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás
Miért? Azért.

De hogy most ezt így okosan elmondtad, hogy nincs értelme, hogy vegyen, akkor szerintem megy és eladja rögtön. Szóval csak hasznos volt mondani.

"Milyen állat, aki bennem él?
Aki helyettem élvez, helyettem fél
Aki helyettem fázik, ha hideg a tél"


#1193
daci

daci

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.383 hozzászólás
eszembe sincs senkit megbántani, de szerintem azért az a gáz kategóriába tartoik, mikor mondjuk valaki egy demoval nem meri ugrani mondjuk egy kápolna 1 szintû ugratót
meg, ha vki nem tolja olyan jól, akkor minek vesz mondjuk millás gépet? úgyse tudja kihasználni, elég ahhoz a szinthez egy olcsób tudású, csak mondjuk "menõzni" akar a millás gépével, ha már a tudásával nem tud. ezzel sem akarok snekire se utalni csak általánosságban írom

#1194
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás
VV: nem mondtam hogy nincs.. de szerintem egy kezemen is megtudom számolni.
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#1195
rocsipeti

rocsipeti

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.770 hozzászólás
scott a dh kategóriában. hát ki beszél róla annyit?

#1196
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10.714 hozzászólás
[SIZE=1]

sztem a vitrin bringások közé azok tartoznak akiknek mondjuk milliós gépük van de mondjuk alig használják, meg ha használják akkor is gynegén tolják a bicó tudásához képest, illetve rossz idõben vagy hidegben nincs kedvük bringázni


[/SIZE]

tehát, aki már kinõtt a suliból, és megteheti, hogy milliós bicaja legyen, mert mondjuk annyit keres, de azért, mert reggeltõl estig melózik, és mondjuk minden második héten jut rá ideje, hogy ráüljön arra a bringára, és mondjuk akkor gyengén tolja, mert nincs ideje edzeni, akkor az vitrinbringás.
ugye? de lehet, hogy iskolás korában mondjuk országos bajnok volt.
gondolkodj, mielõtt hülyeséget beszélsz.


áá, rocsi, félreérted. közel sem ennyire leminõsítõen fogalmazott daci - legalábbis az én olvasatomban.


csak hogy on legyek kicsit:
rocsi
melyik a Te bicajod? annyit beszéltek már róla, hogy kíváncsi lettem... :)

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#1197
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás

Hány millió fölötti gépet tudsz mondani a fórumról? :)

Azért akad.:)


#1198
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár
Engem nem zavarnak a "vitrinbringások", max osztjuk egy kicsit õket :) , hogy minek nekik ilyen bringa, ha nem használják eleget. Az viszont sokkal jobban zavar, ha itt a tech-ben olyanok mondanak véleményt, akik nem értenek hozzá és állítják a hülyeségüket.


A sebesség mindent megold.

 


#1199
retizotyo

retizotyo

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.760 hozzászólás

...rossz idõben vagy hidegben nincs kedvük bringázni


Az én szerény véleményem meg az, hogy azért mert valaki nem szeret télen, latyakban, nyakig sárosan tekerni még nem ok arra, hogy leminõsítsd. Én pl kimondottan utálom a telet, és nem szeretek átfagyni. Ez van. A meleget viszont bírom :D
Mások meg azért nem mennek, mert mondjuk lakásban tartják a gépüket és elég lélekölõ nap mint nap nagytakarítani, csak azért hogy legyen gusztosod betolni a lakásba.
Sokan télen inkább téli sortot ûznek: sífutnak, síelnek, futnak, kirándulnak. A bringázást tavasztól nyomják õszig.



#1200
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
rocsinal a pont erosen.

magyar bajnok sose voltam, sot versenyen se indultam, de a tobbi igaz ram is. hetkoznap eselyem nincs tekerni, mert mire vegzek a napommal addigra este 8 van, es masnap megint csorog a vekker 7kor. itt nincs olyan hogy elmaradt az 5ik ora es mehetunk haza fel2kor. es bringazhatunk este 8ig amikor otthon anyu var a meleg vacsoraval. Ha csaladod van, vagy te tartasz el masokat akkor nem nagyon marad idod napi X orat tekerni.

persze nekem se volt rendes bringam amig suliba jartam es en is irigyeltem a nalam 5-10 evvel idosebbeket hogy de jo nekik van sajat keresetuk es megvehetnek maguknak olyan cuccokat amiket az en szuleim nekem nem vettek meg.

szoval most megveszem. de sokat nem hajtom. ez van.
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F