Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Az Év Kerékpárja 2006-2008

- - - - -

  • Please log in to reply
1835 replies to this topic

#1141
H.Zoli

H.Zoli

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,857 posts
Jééé! Alszik a Rob.:)
http://forum.bikemag...4&postcount=661

#1142
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16,879 posts
A szavazás lezárült?

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#1143
raczger

raczger

    vendég

  • fórumtag
  • 116 posts

De lütyék vagytok :rocketman. Az originál Semmeringet már lecseréltem olyanra, ami az aló képen látható. Mégsem mozgott jól a Reba :)


és a súlya mennyi lett? xD
Fiat hatulján: "Ne kövess, mert idegesít!"

#1144
thommey

thommey

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6,344 posts

De lütyék vagytok :rocketman. Az originál Semmeringet már lecseréltem olyanra, ami az aló képen látható. Mégsem mozgott jól a Reba :)


Mert a Semmering az gránit!
Gummaring kellett volna bele:
http://www.backyards...7a0fbacdd2cdd9#

#1145
Rebell-78

Rebell-78

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,977 posts
De lütyék vagytok :rocketman. Az originál Semmeringet már lecseréltem olyanra, ami az aló képen látható. Mégsem mozgott jól a Reba :)

#1146
Mohus

Mohus

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,156 posts

Ez tényleg igy van? Ez lenne az "orvoság" a Rebára meg a Revelationra (meg 100 másik villának) is? Szerintem rájöttek volna többen is és nem épitenék pl. a Revelation Airt, Coilra.

A progreszivitása az a gond és itt nemhiszem, hogy vlmi semmering anyit segitene, ide nagyobb tuning kellene. Nekem mind 1, én rugóval nyomulok :cheers:

Nem
Posted Image
simmering


Hanem
Posted Image

:D

#1147
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9,274 posts

Ez tényleg igy van? Ez lenne az "orvoság" a Rebára meg a Revelationra (meg 100 másik villának) is? Szerintem rájöttek volna többen is és nem épitenék pl. a Revelation Airt, Coilra.

A progreszivitása az a gond és itt nemhiszem, hogy vlmi semmering anyit segitene, ide nagyobb tuning kellene. Nekem mind 1, én rugóval nyomulok :cheers:

Nem érted a tréfát:D


#1148
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13,251 posts
  • LocationSvájc
fél óra és olyanra hangolom a villát, amilyenre szeretnéd
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->

#1149
Rebell-78

Rebell-78

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,977 posts

Kimozogja az.:) Például ki kell ugrani Semmeringbe, és mindjárt meglesz az.:)


Ez tényleg igy van? Ez lenne az "orvoság" a Rebára meg a Revelationra (meg 100 másik villának) is? Szerintem rájöttek volna többen is és nem épitenék pl. a Revelation Airt, Coilra.

A progreszivitása az a gond és itt nemhiszem, hogy vlmi semmering anyit segitene, ide nagyobb tuning kellene. Nekem mind 1, én rugóval nyomulok :cheers:

#1150
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16,879 posts

meg jött már a langster? remélem linkelsz majd pár képet, mert a hivatalos képek nagyon ütõsek:)

gondolod, hogy elrejteném elõletek, ha itt lenne? :)
még egy hónap szerintem, vagy több mire ideér. inkább több ;)
de remélem, hogy mire jó idõ lesz, addigra már lehet vele jaszkarizni. állítólag van rajta pohártartó is (elöl), hogy legyen hova tenni a megdobálszos shake-t :D

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#1151
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9,274 posts
Kimozogja az.:) Például ki kell ugrani Semmeringbe, és mindjárt meglesz az.:)


#1152
Mohus

Mohus

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,156 posts

Nekem volt 100mm meg 115-ös SL em. Ha engem kérdezne valaki ez szerintem egy 100-as. Mind 1. Az utolsó 10-15mm ugysem mozogja ki :).


Ez egy 2005-ös SL 115-re kihúzva. Igen, lemértem:)
És tényleg nem mozogja ki az utsó 15mm-t:(

#1153
MC Pite

MC Pite

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,388 posts
Hmm, a galériában van 2 akármi ami lehet akár elsõ-hátsó lámpa is...
Kontrásak ezek a gépek? Gondolom a fixi erõs lenne átlag usernek...
(Ez hol számít ONnak?)

"A hegyikerékpározás több mint versenysport, a természetközpontúan gondolkodó, egészségmegőrző,aktív életstílust kedvelő emberek szabadidősportja." Paripám


#1154
(O.o)nnen

(O.o)nnen

    vendég

  • fórumtag
  • 89 posts

Meglestem, bevállanám darab a kicsike :)
Ottjárva találtam ezt: http://www.bikegalle...m/Trek-Lime.php
Itt a bowden mi célt szolgál? Mert a váltó az automata ugye... fék lenne talán markolat csavarással? :chin:


Az az agydinamó vezetéke, ami a monoblokkháznál lévõ egységhez megy.
www.coasting.com -on fent van a többi bringa.


#1155
MC Pite

MC Pite

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,388 posts

MC Pitének a zöldön kivül is nehéz dolga volna


Hm?

Amúgy én ilyen apróságtól mint hogy 15mmes belódulok AM-be nem tántorított volna vissza, bár tavaly is tuti kategória volt a zõdikének :). Mindegy, nem tészta, csak a többieket elnézve MX-be raktam volna, azért kérdeztem (rugóutat tudom, de az csak 1 paraméter) :prosze:

"A hegyikerékpározás több mint versenysport, a természetközpontúan gondolkodó, egészségmegőrző,aktív életstílust kedvelő emberek szabadidősportja." Paripám


#1156
MC Pite

MC Pite

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,388 posts

Hmmm... SS-ben nyerni lehet egy Trek 69-essel? :)


Meglestem, bevállanám darab a kicsike :)
Ottjárva találtam ezt: http://www.bikegalle...m/Trek-Lime.php
Itt a bowden mi célt szolgál? Mert a váltó az automata ugye... fék lenne talán markolat csavarással? :chin:
http://501main.com/i...melite_07_m.jpg

"A hegyikerékpározás több mint versenysport, a természetközpontúan gondolkodó, egészségmegőrző,aktív életstílust kedvelő emberek szabadidősportja." Paripám


#1157
Rebell-78

Rebell-78

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,977 posts

A kategóriák kiírása elég világos volt. 110-130mm rugóútig AM-nek számít. A zõdike meg ugye 115/120mm-t mocorog.
Ha szubjektív lett volna, hogy miben indítom, akkor az XM-t választottam volna.



Nekem volt 100mm meg 115-ös SL em. Ha engem kérdezne valaki ez szerintem egy 100-as. Mind 1. Az utolsó 10-15mm ugysem mozogja ki :).

MC pitének a zöldön kivül is nehéz dolga volna

#1158
retizotyo

retizotyo

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,760 posts
Mindenképpen színesítené egy kicsit a mezõnyt. Bár a mostani inkább fixik versenye lett szvsz, az 1 szem montival.



#1159
Gabe84

Gabe84

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,248 posts
Hmmm... SS-ben nyerni lehet egy Trek 69-essel? :)
"A fordulóig nyélen, utána ing, gatya"

#1160
Mohus

Mohus

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,156 posts

Onnak számít amúgy hogy hogyhogy inkább AM mint XM a zõdike?


A kategóriák kiírása elég világos volt. 110-130mm rugóútig AM-nek számít. A zõdike meg ugye 115/120mm-t mocorog.
Ha szubjektív lett volna, hogy miben indítom, akkor az XM-t választottam volna.