Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Az Év Kerékpárja 2006-2008

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
1835 hozzászólás a témában

#921
Camping Joe

Camping Joe

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.592 hozzászólás
A képen a Linkplate mintha narancs lenne. :)

'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'

ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960

#922
Pro Bike Gear

Pro Bike Gear

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.662 hozzászólás

http://bikeoftheyear...-01/ed-01_5.jpg
.


húú... ezt nem tudom, eddig miért nem vettem észre(vagy nem emlékszem), de NAGYON TETSZIK ez a fotó. szerintem sem a fotótól függ a szavazat, de mondjuk tényleg sokat dob az összhangon egy szép háttér(vagy egyedi)

MC Pite: szerintem hagyd így ahogy van, vagy ahogy TE akarod
edit: tamaska véleményérõl: ja... hát az biztos, hogy sokan a látvány miatt szavaznak(sõt szerintem az esetek 98%-ban)
enté: honnan tölthetõ le a tavalyi eredménylista?

#923
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás

jól beszélsz!
a kutyát nem érdekli ha a szarv nem jól áll rajt vagy a nyereg másképpen áll a megszokottól!
ha a gazdájának kényelmes ,akkor miért változtasson rajta pár kép erejéig!
saját bringája,nehogy már más szabja a tulajra!:wtf:


viszont nekem meg szivem joga hogy azt mondjam nem tetszik. es ha furan all rajta a nyereg [vagy egyeb dolog ami miatt sokaknak nem tetszik] akkor mi ertelme benevezni? nyerni ugyse fog...

nem azt mondom hogy valtoztasson rajta, csak azt hogy ha nem valtoztat akkor nem sok eselye van.
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#924
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás

mondjuk, mert igaza van!


Én csupán arra céloztam, hogy minden évben elõjön és sosincs belõle semmi konkluzió :)
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#925
Gearboy

Gearboy

    újonc

  • fórumtag
  • 8 hozzászólás
Sziasztok! Tök jó ez az év kerékpárjás dolog! Szeretek fényképezni meg bringázni is, de sajnos a Konám még teljesen gyári és emiatt nem indulhatok.:( Vagy egy bicós hátsó lámpa számít??:) Na majd kitalálok valamit!

#926
jocek03

jocek03

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.125 hozzászólás

Az vicces, hogy ez minden évben elõjön ;)


mondjuk, mert igaza van!



#927
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás
Az vicces, hogy ez minden évben elõjön ;)
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#928
jocek03

jocek03

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.125 hozzászólás

Most fotóverseny, vagy bringa szépségverseny lesz?
Szerintem számít valamit, de nagyon keveset, ki milyen képet tud csinálni. Az összhang és a kerékpár a lényeg (szerintem).


jól beszélsz!
a kutyát nem érdekli ha a szarv nem jól áll rajt vagy a nyereg másképpen áll a megszokottól!
ha a gazdájának kényelmes ,akkor miért változtasson rajta pár kép erejéig!
saját bringája,nehogy már más szabja a tulajra!:wtf:



#929
Röfike

Röfike

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.950 hozzászólás
Most fotóverseny, vagy bringa szépségverseny lesz?
Szerintem számít valamit, de nagyon keveset, ki milyen képet tud csinálni. Az összhang és a kerékpár a lényeg (szerintem).


#930
-=fekete holló=-

-=fekete holló=-

    vendég

  • fórumtag
  • 152 hozzászólás
igazad van, hirtelen nem ugrott be és azért írtam az oszlopokat, elnézést.
kíváncsi leszek idén is a képekre, én is indulok de várok egy szép napos délutánra :D
Honlapom -> www.pepemovies.hu

#931
Grande

Grande

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.328 hozzászólás

- szerintem sem a drága bicóké a szerep egy jól beállított felvétel tetszetõs háttérrel ugyan úgy nyerõ lehet.

- nem kötekedésképpen de a tavalyi nyertes Dh kategóriába (havas képek, barna oszlopokkal a háttérbe) ebben nincs egy kis photoshop? vagy ezt profi géppel csinálta az illetõ mert nem megszokottak a színek vagyis az összhatás, profi munkára utal, :)

- muszály lemosni a bicót? :D sarasan nem jó? :)))))


A "barna oszlopokat" illene felismerni...;) Az ilyen fotókhoz pedig jó helyszín, jó beállítás és gép, valamint jó szem kell, nem fotóbolt.

MC Pite. Ahogy Ralph is írta, más pozitúrából is készíthetsz fotót. A részletfotókkal semmi baj, de ha pl. az általad választot 5. számú képet megpróbálod fekve, más látószögbõl fotózni, izgalmasabb lehet. Példa erre Rob tavalyi Cube Stereo képe.
http://bikeoftheyear...-01/ed-01_5.jpg

Én is hasaltam, feküdtem, tekeregtem a fûben, sámlira, székre álltam, mikor fotóztam.

#932
Camping Joe

Camping Joe

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.592 hozzászólás
MC Pite: Sikeresen reagáltál a tavalyi választásos hozzászólásomra. :D

'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'

ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960

#933
-=fekete holló=-

-=fekete holló=-

    vendég

  • fórumtag
  • 152 hozzászólás
- szerintem sem a drága bicóké a szerep egy jól beállított felvétel tetszetõs háttérrel ugyan úgy nyerõ lehet.

- látom elõjött olyan téma hogy áll a nyereg :) hát nekem pár hete elég érdekesen :))

- nem kötekedésképpen de a tavalyi nyertes Dh kategóriába (havas képek, barna oszlopokkal a háttérbe) ebben nincs egy kis photoshop? vagy ezt profi géppel csinálta az illetõ mert nem megszokottak a színek vagyis az összhatás, profi munkára utal, :)

- én is pályázok de szerintem utolsó pillanatba küldöm be, fényképezés helyszínválasztás folyamatba.

- muszály lemosni a bicót? :D sarasan nem jó? :)))))
Honlapom -> www.pepemovies.hu

#934
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Alap. :)

"...hogy tudsz-e kegyelmezni, Úgy ahogy neked soha soha senki
S ha igen, hát jó leszel annak, Aki hagyja magát, mások is hagynak
Majd mindig, s Te ott állsz szelíden Hajnalban az utcán, és jól esik minden"



#935
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.267 hozzászólás

, ki az aki fullyn egyenesre állítja a nyerget? i]


rajtad kívûl mindenki
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#936
Ralph

Ralph

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.093 hozzászólás
MC Pite: én készítenék fotót még helyedben fekvõ helyzetbõl is,vagy legalábbis alacsonyabb pozícióból.
Egész más képet mutatna a bringád -persze ezzel nem azt akarom mondani,hogy nem jók a képek és nem szuper a paripád,ellenben egy próbát megér
;-)

(a nyerget én majdnem vízszintesen (egyenesen) állítom a fullyn)
:-D
"Ínség és meggyõzés - ez az a két erõ,mely tettekre bírja az embereket. Támassz ínséget,kormányozd a véleményeket és felboríthatsz minden meglevõ rendszert,bármilyen szervezett is legyen az."

#937
MC Pite

MC Pite

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.388 hozzászólás
Szarv... sejtettem hogy az baj lesz, lehet leszedem és csinálok úgy is.
Hm, új nyeregcsõvel könnyebb ugyan vízszintesre álíltani, de az úgyis kamu, ki az aki fullyn egyenesre állítja a nyerget? Aki már nem akar gyereket :D. Köcce a tippet...
(Fenébe, megint takaríthatom le akkor; és várhatok hétvégén a jó fényekre...)

Kérjek inkább kölcsibe rövid szarvat hogy hitelesebb legyen vagy hagyjam a rákba?

(Amúgy saggal kb kiegyensedik http://img5.tar.hu/m...mg/34892413.jpg )


Fékszemet leszedném ha találnék a helyére normális dugót, de ez idáig hiánycikk; pedig húgom HFSébe és Skarebjébe is kéne :(

"A hegyikerékpározás több mint versenysport, a természetközpontúan gondolkodó, egészségmegőrző,aktív életstílust kedvelő emberek szabadidősportja." Paripám


#938
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
nyerget állítsd egyenesre plusz szedd le a szarvakat.

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#939
MC Pite

MC Pite

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.388 hozzászólás

nekem nem hozza be a tavalyi gyõztesek képét:S
az nagy probléma hogy maraton gépen nincsen terepgumi?vagy szerezzek rá?mert amikor lement a szezon eladtam...


Nem gond csak hülyén néz ki és jól fennakadunk rajta. :D

Öhm, nemhivatalos véleményt lehet kérni? :)
Képek innen, én az alábbiakat választanám:
1,2,4,5,16,19/14
Ha tudtok jobbat vagy vmelyik nem az igazi megköszönöm a véleményeteket! :prosze:
(Most még idõben készültem a képekkel :D)

"A hegyikerékpározás több mint versenysport, a természetközpontúan gondolkodó, egészségmegőrző,aktív életstílust kedvelő emberek szabadidősportja." Paripám


#940
jocek03

jocek03

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.125 hozzászólás
héten megy 3 !