Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

UMF bikes

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
71 hozzászólás a témában

#21
MERIDA-BikeFun

MERIDA-BikeFun

    vendég

  • fórumtag
  • 84 hozzászólás

Hali!

Ezek a 2009-es Hardy vázak mikor lesznek forgalomban ?
Még egyel sem találkoztam. Az áruk fix 59900 Ft vagy fog ez még lejjebb is menni ?

Szia Tom Sawyer

A 2009es teljes UMF vázpaletta már kapható, elérhetõ. Természetesen a Hardy vázak is. Néhány kereskedésben már kapható, de még csak korlátozottan...
A váz ára nem fog változni!
http://www.bikefun.h...rt__street.html
Üdv : UFF UMF

#22
tom_sawyer

tom_sawyer

    vendég

  • fórumtag
  • 48 hozzászólás
Hali!

Ezek a 2009-es Hardy vázak mikor lesznek forgalomban ?
Még egyel sem találkoztam. Az áruk fix 59900 Ft vagy fog ez még lejjebb is menni ?

#23
tibibá

tibibá

    vendég

  • fórumtag
  • 175 hozzászólás

nem pénz kérdése. ész kérdése.


ennyi!
mindenkit......

#24
rbalint88

rbalint88

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.387 hozzászólás

én is azt mondom h 150esnél nagyobb szimplavállast tuti nemraknék hosszútávra merevvázba, de pl sokaknak egyszerüen nincs más lehetõségük, akinek van pénze az könnyen beszél..
pl ebben az esetben van egy régebbi junior t amit max fillérekért lehetne eladni akkor már én se adnám el hanem valahogy kihúznám merevvázban egy ideig.

és azért 2 hét alatt mégse kéne eltörnie, fõleg nem egy 60 kiló körüli ember esetében..

daci bazmeg.
nem pénz kérdése. ész kérdése. és ha merevvázat akar használni, akkor adja el szarér-hugyér' a juniort és vegyen bele dirtjumpert vagy dropoffot. azt úgyis annyira szereted.
60 kiló alatt is teljesen jogos, hogy eltörik, mivel az erõkar egyre hosszabb, minél nagyobb villát raksz bele. más kérdés, hogy ha a nicolai merevvázába raknád bele a juniort, akkor sanszosan a villa törne el.

#25
daci

daci

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.383 hozzászólás
én is azt mondom h 150esnél nagyobb szimplavállast tuti nemraknék hosszútávra merevvázba, de pl sokaknak egyszerüen nincs más lehetõségük, akinek van pénze az könnyen beszél..
pl ebben az esetben van egy régebbi junior t amit max fillérekért lehetne eladni akkor már én se adnám el hanem valahogy kihúznám merevvázban egy ideig.

és azért 2 hét alatt mégse kéne eltörnie, fõleg nem egy 60 kiló körüli ember esetében..

#26
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.259 hozzászólás

igeeen 1000000% hogy anyghibás volt mi más is lehetet???? hacsak nem az hogy arról beszélgettek hogy egy merevvázba JuniorT meg 888. mér nem egybõl 40es vagy supermonster??? há? abba a vázba max 120-130 az optimális, de te meg ajánlgassad csak a haverodnak hátha kitörik alóla és akkor legalább eggyel kevesebb...! aztán meg ha kitörik megy a rinya hogy mér nem gari!?....

NC.

Tibibá Te mért szólsz bele olynba amihez nem értesz ? világosan meg lett mondva itt hogy az így tök jól mûködik, erre van kitalálva csak a hülyék ott tajvanon nem akarják eliosmerni mert be vannak szarva hogy a tuti anyaghibás vázat esetleg ki kell cserélni.
szal nem tudom hogy mersz itt vitába szállni nagytekintélyû fémipari és gépész szakamberekkel, baszki ezek szagról megmondják hogy az a váz anyag és gyártáshibás.
és akkor beleszólsz...ehhh
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#27
tibibá

tibibá

    vendég

  • fórumtag
  • 175 hozzászólás
igeeen 1000000% hogy anyghibás volt mi más is lehetet???? hacsak nem az hogy arról beszélgettek hogy egy merevvázba JuniorT meg 888. mér nem egybõl 40es vagy supermonster??? há? abba a vázba max 120-130 az optimális, de te meg ajánlgassad csak a haverodnak hátha kitörik alóla és akkor legalább eggyel kevesebb...! aztán meg ha kitörik megy a rinya hogy mér nem gari!?....

NC.
mindenkit......

#28
daci

daci

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.383 hozzászólás

Ferenc940506 nekem hardy3 van Super T-vel már több mint 1 éve...használom rendesen versenyekre járok vele...s nekem eddig nem volt vele gondom...szentem neked is bírna a 888-at, de húzd le minimumra a vállát, na meg szerintem az sem mind1, hogy hány colos, az enyém 16-os, de szentem egy 14felesnek nagyobb lenne a kínzás, de lehet, hogy most hülyeséget beszéltem, na szal a lényeg h nekem Super T van benne és vannak ismerõseim akinek boxxer, junior t, stance kingpin van benne...szal enyém vélemény hagy szokja a 888-at...umf4ever


haver rakott egyszer zsir uj hardy 3ba junior t-t és 2 hét alatt eltört a váz.. igaz egy kiakadós ugrás volt meg sztem anyaghibás is lehetett a váz

#29
ferenc940506

ferenc940506

    újonc

  • fórumtag
  • 6 hozzászólás
csöö..kösz v biztacc :D de az a baj h nemtom mikor lesz kifuto a 08 as umf hardy1,2,3...
met nekem most kicsit s0k az a 60ezer a hardy1,2 re :S én odavagy0k a hardy-ért most megveszem a haver 06os hardy2 esét ö 150es stance val használta a 14.5 ös váza volt nah.. akk ezt megkérdezném a forgalamzotol h most mér lett 60ezeer a hardy ami nekem NAGYON rosz meg UMF4EVERR :D de 60 kicsit s0k

#30
adam-E

adam-E

    újonc

  • fórumtag
  • 1 hozzászólás
Ferenc940506 nekem hardy3 van Super T-vel már több mint 1 éve...használom rendesen versenyekre járok vele...s nekem eddig nem volt vele gondom...szentem neked is bírna a 888-at, de húzd le minimumra a vállát, na meg szerintem az sem mind1, hogy hány colos, az enyém 16-os, de szentem egy 14felesnek nagyobb lenne a kínzás, de lehet, hogy most hülyeséget beszéltem, na szal a lényeg h nekem Super T van benne és vannak ismerõseim akinek boxxer, junior t, stance kingpin van benne...szal enyém vélemény hagy szokja a 888-at...umf4ever

#31
MERIDA-BikeFun

MERIDA-BikeFun

    vendég

  • fórumtag
  • 84 hozzászólás
Sziasztok!

Jelenleg már csak az új UMF Duncan kapható! Régi kifutott...
Az újból van komplett bringa és váz is. A váz 2 színben, illetve rugóstaggal és nélküle is!

November közepére minden UMF online lesz a webünkön.
Addig csak a nemzetközin érhetõ el.

Üdv : UFF

#32
LiLZs2

LiLZs2

    vendég

  • fórumtag
  • 123 hozzászólás
Sziasztok láttam az új UMF Ducant2 sõt sikeresen visszaolvastam ezen a két oldalon. :D
Az volna a kérdésem, hogy az új Duncan2 mellett kapni majd a régit is?
Illetve, szerintetek ez az új Duncan2 feltehetõleg így elsõ ránézésre jobb mint a régi volt?

Légyszi válaszoljatok.
Nem hiszem el még 1*, hogy mindig félnem kell mert aki félve ember az csak félember.

#33
ferenc940506

ferenc940506

    újonc

  • fórumtag
  • 6 hozzászólás
hello megint vok anyit szeretnék kérdezni hogy a 2008 as umf hardy1 teamomba venék marzoo 888 -at és szted tek medig birná , meg még anyit hogy a bikefun.hu-n mikor lesznek fent a umf ek ?? meg még anyit hogy a haveromtol halotam hogy akor jo a bike geoja ha a láncvila vizszintes met neki 150es villa van bene és neki igy vizszintes kösz választ helloo all

#34
Balázs06

Balázs06

    újonc

  • fórumtag
  • 8 hozzászólás
hello
szerintetek melyik a jobb egy UMF HARDY 4 vagy MONGOOSE FIREBALL

#35
MERIDA-BikeFun

MERIDA-BikeFun

    vendég

  • fórumtag
  • 84 hozzászólás

hello
mennyibe fog kerülni az UMF HARDY 1 DISC?

Szia Balázs06 !

A végleges 2009-es Árlistát októberben adjuk ki !
Az általad kérdezett Hardy 1 Disc : 229.000 Ft lesz ( annyi mint 2008-ban ! )
Üdv UMF

#36
Balázs06

Balázs06

    újonc

  • fórumtag
  • 8 hozzászólás
hello
mennyibe fog kerülni az UMF HARDY 1 DISC?

#37
MERIDA-BikeFun

MERIDA-BikeFun

    vendég

  • fórumtag
  • 84 hozzászólás
Szia !
Fékek :

UMF Hardy 1 Team : Hayes Stroker Trail 180mm
UMF Hardy 1 D : Tektro Auriga Comp 180

Üdv UMF

#38
Balázs06

Balázs06

    újonc

  • fórumtag
  • 8 hozzászólás
hello
Tudja valaki,hogy milyen fék lesz az 2009-es umf hardy 1-en?

#39
elbandi2

elbandi2

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 442 hozzászólás
Szintén '09 UMF jobb minõségben (nagyobban):
Feltöltött képFeltöltött kép

#40
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás
Olvassál vissza egy kicsit! Pld. az elõzõ hozzászólást. A Duncan 2 sincs sokkal távolabb.