Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

XI. Mátra Maraton | Sástó

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
2581 hozzászólás a témában

#261
Sengakov

Sengakov

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 476 hozzászólás

Ebben igazad van ide is megérkeznének a jegyüzérek!



#262
CSEKONICS

CSEKONICS

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 376 hozzászólás

Nem tudjátok,itt a Mátrán is tiltják a fejkamerát?És a tiltás a fejkamerára szól balesetveszély miatt

(tehát kormányon,mellhevederen lehet) vagy magára a kamerázásra?


Akár azt gondolod,hogy képes vagy valamire,akár azt,hogy nem,mindenképp igazad van!

#263
mgy

mgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.091 hozzászólás

Ez meg jogos lehet(ne), bár itt a bikkmakkon mindig 5e körül mennek a nevezések, ami nem az a nagy kasza.



#264
MSONAJ

MSONAJ

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.462 hozzászólás

Nem lesz ingyé átírás soha...legalább is a top-on.

Elkerülik így az üzéreket..Előnevez az elején10 ismeretlen vagy ismerőse nevére aztán eladja 1000ft-al többért egy héttel vagy pár nappal a verseny előtt,mert csak olcsóbb,mint helyszínen nevezni.Pont


  • vdavid kedveli ezt
Team Heavy Pedál Szeged

#265
Sengakov

Sengakov

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 476 hozzászólás

Én meg azt mondom mint versenyszervező is, hogy rohadtul nem kéne informatikailag problémát okoznia pláne egy topmaratonon a szervezőknek a távátírás! Nyilván a problémát inkább a rajtszám jelentené, de nem hinném kivéve eső esetén hogy tömeges átnevezésre lehetne számítani egy versenyen! Az átírás kb 10mp a számítógépban. És a topmaratonokkon van elég ember! Érdekes az MTBO pikniken pár éve a 80 előnevező mellé a 280 helyszinit is tudták kezelni, mint ahogy annak idején ez ment a Buda-maratonokon is, jó mondjuk ott a kétkörös rendszer miatt nem volt rajtszám gond!

Szóval a lényeg hogy szerintem egy nappal a verseny előttig simán kéne lennie ingyé átiratásnak, Főleg mert egy névátírás még új rajtszámmal sem nagyon jár!



#266
Gyurimo

Gyurimo

    újonc

  • fórumtag
  • 9 hozzászólás

Sziasztok!

Férfi középtáv nevezést vásárolnék.

Tel. +3630-2485332

Köszönettel,

 

A fórum segítségével megoldódott.



#267
bjozsefattila

bjozsefattila

    újonc

  • fórumtag
  • 2 hozzászólás

Sziasztok.

 

Mátra rövidtáv nevezés érdekelne. Egy barátom fiát kellene kísérnem a versenyen.

Nem lenne rossz ha férfi nevezés lenne. :-)

 

+36306118541

 

Köszi.


bjozsefattila módosította - 2015. augusztus 25. - 19:33


#268
Gyurimo

Gyurimo

    újonc

  • fórumtag
  • 9 hozzászólás

Sziasztok!

Férfi középtáv nevezést vásárolnék.

Tel. +3630-2485332

Köszönettel,



#269
Nutrixxion

Nutrixxion

    fórumtag

  • fórumtag
  • 40 hozzászólás

"A Vuelta a barátiak közé tartozik azzal hogy 1 héttel előre még ingyenes."

A Vuelta se annyira baráti már. 3 héten belül már 2000 ft. Pedig valóban nem egy nagy szolgaltatas. Szlovák versenyen még olyan is volt, hogy az egyik srác nem tudott eljönni, és a rajtszám átvételnél visszaadták a nevezési dijat!!!

 

Azért a szervező szemszögéből is érdemes megvizsgálni ezt a kérdést. Valahogyan határt kell szabni az adminisztrációnak, mert véges a kapacitásuk. Jelen viszonyok között nem férne bele, ha az utolsó pillanatokban 100 számra lennének ilyen jellegű kérések, illetve valami más feladat rovására menne. Ez itthon még nem Szlovákia vagy Ny-Európa, kevés a szervezési munkát végző ember, ellenben sok a feladat.


  • Hunya kedveli ezt

#270
SWirl

SWirl

    vendég

  • fórumtag
  • 126 hozzászólás
"A Vuelta a barátiak közé tartozik azzal hogy 1 héttel előre még ingyenes."

A Vuelta se annyira baráti már. 3 héten belül már 2000 ft. Pedig valóban nem egy nagy szolgaltatas. Szlovák versenyen még olyan is volt, hogy az egyik srác nem tudott eljönni, és a rajtszám átvételnél visszaadták a nevezési dijat!!!

#271
Lacci74

Lacci74

    újonc

  • fórumtag
  • 6 hozzászólás

Sziasztok!

Eladó egy Master2 közép táv nevezés (7000 Ft)

06302603175

nmthlaci@gmail.com

Elkelt!



#272
utazoli

utazoli

    vendég

  • fórumtag
  • 136 hozzászólás
Helló,màtra master1 ff középtàv nevezés eladó,5000 ft,20-28-28- nyolcötnégy

#273
_Alex_

_Alex_

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.086 hozzászólás

:)

Én is mentem már más nevezésével átírva is, illetve idegen néven is. A verseny előtti héten már pénzbe kerül az átírás, előtte ingyenes. Ja, a "top" maratonokon. Mindenütt máshol simán megy, ott valszeg más a fontosabb.

Volt olyan nagy, nemtop magyar maraton, ahol a rajt előtt egy órával írtak át nevezést ingyen. Mert ugye ez egy baromi bonyolult feladat.

A TOP-on belül sem egységes.
A Vuelta a barátiak közé tartozik azzal hogy 1 héttel előre még ingyenes.
Ha nem vagy dobogó esélyes, mit számít hogy milyen név lesz a listán? :)


  • SWirl, zscs és Nutrixxion kedveli ezt

Balance a bike right, keep the pedals turning, forget about everything except right now...
Picasa _Alex_


#274
mgy

mgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.091 hozzászólás

:)

Én is mentem már más nevezésével átírva is, illetve idegen néven is. A verseny előtti héten már pénzbe kerül az átírás, előtte ingyenes. Ja, a "top" maratonokon. Mindenütt máshol simán megy, ott valszeg más a fontosabb.

Volt olyan nagy, nemtop magyar maraton, ahol a rajt előtt egy órával írtak át nevezést ingyen. Mert ugye ez egy baromi bonyolult feladat.

Hát basszus, ennél nárcisztikusabb vagyok. :)



#275
Rabbit

Rabbit

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 999 hozzászólás
  • LocationKelenföld

vagy nem íratod át...

én pl mentem dunán női nevezéssel

Hát basszus, ennél nárcisztikusabb vagyok. :)



#276
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.259 hozzászólás

vagy nem íratod át...

én pl mentem dunán női nevezéssel


"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#277
Rabbit

Rabbit

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 999 hozzászólás
  • LocationKelenföld

Miután 7e volt a nevezés, nem csak háromezret nyerek, hanem veszek egy új Q8 audit is. :D

Elvicceled.

Komolyan érdekel a lebonyolítás menete -van előnevezésem, de kicsi az esély, hogy elmenjek-, és még se nem vettem, se nem árultam nevezést soha.


Rabbit módosította - 2015. augusztus 24. - 14:34


#278
mgy

mgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.091 hozzászólás

Miután 7e volt a nevezés, nem csak háromezret nyerek, hanem veszek egy új Q8 audit is. :D

... (Így 3000-et nyersz az ügyleten.)


  • Rabbit és djbahool kedveli ezt

#279
Rabbit

Rabbit

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 999 hozzászólás
  • LocationKelenföld

már nem eladó.

Offtopic:

Szabad megkérdeznem, technikailag hogy oldod meg a dolgot?

Beszedsz egy 5000-est a delikvenstől, Te áttolsz 2000-et a vueltának, és egyben átkéred az illető nevére a nevezésed emailben? (Így 3000-et nyersz az ügyleten.)


Rabbit módosította - 2015. augusztus 24. - 13:54


#280
mgy

mgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.091 hozzászólás

már nem eladó.

M2 középtáv nevezés eladó. 5e.