Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

XI. Mátra Maraton | Sástó

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
2581 hozzászólás a témában

#2561
izomhod

izomhod

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.538 hozzászólás

Biztosan nincs meg. ;) Még a hosszú is tök lite, az is max 2000 szint.


az nincs 2000 méter

Rövid http://www.zerge.inf.../matrarovid.jpg
Közép http://www.zerge.inf.../matrakozep.jpg
Hosszú http://www.zerge.inf...rahosszutav.jpg

Ascent: emelkedés
Descent: süllyedés

#2562
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás
Biztosan nincs meg. ;) Még a hosszú is tök lite, az is max 2000 szint.
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#2563
izomhod

izomhod

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.538 hozzászólás

Kicsit sem lesz mészárlós, hogy a rövidtáv lefelével indul. :D


Ezért kell közepen meg hosszún menni. Bár attól függ mit akar az ember.

Kamikázénak: rövid
Többször használatos katonáknak: közép
Cserkészeknek: hosszú

Nézem a diagrammot, azon nekem nagyon nincs meg az 1200 szint középtávon, de biztos annyi..

#2564
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás

Szinttérkép felkerült a www.matramaraton.hu -ra


Kicsit sem lesz mészárlós, hogy a rövidtáv lefelével indul. :D
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#2565
izomhod

izomhod

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.538 hozzászólás

Nem szemétkedni szeretnék, de MIÉRT TESZITEK FEL UGYANAZT A ROHADT KÉRDÉST MINDEN EGYES MARATONNÁL? (egészen hihetetlen, hogy ezt a kérdést tényleg minden maraton topikjában legalább 4szer megtalálható)

Ati, jól tudod, Te is, én is, mi is, hogy a magyar banki ügyintézés ideje 2-3 banki munkanap. (és akkor nem beszéltünk a maratonszervezõk átfutási idejérõl) Ha pénteken utaltál, akkor mit vársz kedd reggel? Ha majd péntekig nem frissül, hívd fel a rendezõket, addig meg szerintem ne parázz.


Egyébként lesz sár? ;)


Lesz annyi, mint a disznóólban! Sár fog esni az égbõl, és sármártás lesz a tésztán! Bwuhaha

#2566
izomhod

izomhod

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.538 hozzászólás
Szinttérkép felkerült a www.matramaraton.hu -ra

#2567
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás

És milyen a pálya állapota? :D


Vannak rajta kövek. :D Is. ;)
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#2568
Tondach

Tondach

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 586 hozzászólás
Középtávos nevezést átvennék!

#2569
Hosi

Hosi

    törzsvendég

  • jóváhagyásra váró
  • 431 hozzászólás
Tavaly én is kb. ilyenkor neveztem, csak a várólistán voltam, írtam, nem válaszoltak, de minden rendben volt. Ha biztosra akartok menni vigyétek el az utalásról a bizonylatot. Idén sajna kimarad.

#2570
Gyalogkakukk

Gyalogkakukk

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.739 hozzászólás


Egyébként lesz sár? ;)


És milyen a pálya állapota? :D

#2571
Ati001

Ati001

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 329 hozzászólás
Jójó, nem szóltam.

(Egyébként a péntek délután utalt fizumat már hétfõn megkapom, ezért kérdeztem rá. Amúgy meg, ez az elsõ nevezésem, úgyhogy nem tudom, hogy mennyi az átfutási idõ. Igérem, legközzelebb már nem fogok emiatt aggódni.)
"Van, hogy örülsz, mert minden összejön s van, hogy kiborulsz, mert midnen összejön."

#2572
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás
Nem szemétkedni szeretnék, de MIÉRT TESZITEK FEL UGYANAZT A ROHADT KÉRDÉST MINDEN EGYES MARATONNÁL? (egészen hihetetlen, hogy ezt a kérdést tényleg minden maraton topikjában legalább 4szer megtalálható)

Ati, jól tudod, Te is, én is, mi is, hogy a magyar banki ügyintézés ideje 2-3 banki munkanap. (és akkor nem beszéltünk a maratonszervezõk átfutási idejérõl) Ha pénteken utaltál, akkor mit vársz kedd reggel? Ha majd péntekig nem frissül, hívd fel a rendezõket, addig meg szerintem ne parázz.


Egyébként lesz sár? ;)

With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#2573
Ati001

Ati001

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 329 hozzászólás
A Topmaraton honlapon milyen idõközönként firssítenek? Pénteken neveztem és neten keresztül, sárgacsekken (K&H-nál lehet ilyet is) küldtem a nevezési díjat, de még mindig a várólistán vagyok.
"Van, hogy örülsz, mert minden összejön s van, hogy kiborulsz, mert midnen összejön."

#2574
janner

janner

    vendég

  • fórumtag
  • 13 hozzászólás
Sziasztok

Átvennék 1 vagy 2 nevezést, preferált a rövidtáv lenne, de igazából bármi jöhet...

#2575
Big_Hand

Big_Hand

    vendég

  • fórumtag
  • 120 hozzászólás
Köszi az infot .Remélem még sikerült átneveznem.

#2576
epyc

epyc

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.317 hozzászólás

Valaki nem tudja az átnevezésért kell e fizetni vagy az ingyen van mert hallottam ilyet is ? Elöre is kösz.


A matramaraton.hu-n van egy ilyen info:
Augusztus 25-e után az átnevezés ára: 2000 Ft (pl. kategória váltás)

"Télen nagyon hideg van, nyáron nagyon meleg van, soha sincs jó idõ, mindig esik az esõ!"


#2577
Big_Hand

Big_Hand

    vendég

  • fórumtag
  • 120 hozzászólás
Valaki nem tudja az átnevezésért kell e fizetni vagy az ingyen van mert hallottam ilyet is ? Elöre is kösz.

#2578
izomhod

izomhod

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.538 hozzászólás
Szintrajza kinek van?

#2579
Spiltyu

Spiltyu

    vendég

  • fórumtag
  • 217 hozzászólás

Nem a pénz beérkezésének, hanem az átutalás ideje a dontõ.


remélem hogy így lesz...

#2580
geoff

geoff

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 401 hozzászólás

már egy hete átutaltam a suskát (nevezési díj) de még mindig várólistán van a nevem, a szervezõk pedig nem írnak vissza hogy megkaták-e a zsetont... aug. 25-e vészesen közeleg, onnantól már 8.000.- a nevezés én meg nem szeretnék pofára esni


Nem a pénz beérkezésének, hanem az átutalás ideje a dontõ.