Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Glockner

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
4 hozzászólás a témában

#1
Erdélyi Norbert

Erdélyi Norbert

    újonc

  • fórumtag
  • 6 hozzászólás
Sziasztok Drótszamarasok.

Litespeed akkor ezekszerint Te voltál tavalyelõtt az az "ismeretlen" 4. magyar a versenylistán. Hááát igen fantasztikus élmény a hóhatár felett tekerni és a hóban -4, -6 fokban átöltözni.Ha éppen nem férsz fel az öltözõbuszba.
Remélem minen évben többen és többen leszünk fenn a csúcson.
Nem vagyok Gyõr-i

#2
zsizsi

zsizsi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.939 hozzászólás
Na ez fincsi!
A Glockneren már tekertem, de "csak" túra alkalmával. (Csomagokkal):(

#3
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.622 hozzászólás
Norbi véletlenül nem gyõri vagy?

#4
Litespeed

Litespeed

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 343 hozzászólás
  • LocationBudapest
Szia!
Én már két éve indultam ezen a versenyen és valóban nagy élmény. Azt persze azért megemlítem, hogy sikerült rossz idõt kifogni, így lent az esõ, fönt a Glocnerstrße-n pedig a hó szakadt. Azért ha tehetem jövõre megyek!
One planet, one tribe...

#5
Erdélyi Norbert

Erdélyi Norbert

    újonc

  • fórumtag
  • 6 hozzászólás
Sziasztok Drótszamarasok.

Szeretnék a figyelmetekbe ajánlani egy nagyon jó kis versenyt az Osztrákoknál.
Minden év Június elején az Osztrákok megrendezik a "Glockner könig" nevezetû versenyüket. A mezõny Bruck-ból indul (kb. 700m-en van ) és felmegy Fuschertörl-re egészen 2428m-ig potom 28Km alatt, melynek az elsõ 13Km-es szakasza úgy kb. 4-6% os emelkedésû. No, de a többi...14-16%-os emelkedõnél nincs kisebb, de szerintem ( és mások szerint is )van olyan rész ahol talán a 20% is megvan. ( tekerés közben megemelem az elsõ kereket )Sajna elég korán kell elõnevezni a versenyre mivel limitálják a résztvevõk számát. Lehet indulni országutival éppúgy mint montival. Tavaly végig tekerte egy féllábú rokkant is! Le a kalappal az illetõ elött. 2006-ban még csak 4-en voltunk magyarok idén viszont már 9-en és csak 1 hölgy volt köztünk.
Tehát akit további infót szeretne bátran kérdezzen.
Nem tudom, hogy hányan vagyunk akiknek megadatik, hogy 2000m fölött tekerjen versenyen.
Üdv. mindenkinek. Norbert