Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

IronHorse

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
9 hozzászólás a témában

#1
kocim

kocim

    vendég

  • fórumtag
  • 29 hozzászólás
file:///C:/DOCUME%7E1/HU92761/LOCALS%7E1/Temp/moz-screenshot-2.jpgTalaltam egy kepet amin jobban latszik a vaz es a varratok.
Pont ilyen az enyem is csak szebb a szine... króm:)

Feltöltött kép


Hello

Mostanaban kicsit elmaradtam ezzel a forummal. A kerdesdre valaszolva, a vaz elettartam garancias, az atmerojet nem mertem, de vastagabb mint az atlag (a tobb szazezer ft-os bringakenal), 6061 aluminium, vastag varratokkal. A 85 kilommal "barmit" megtehetek a vazzal, birni fogja... nem izgulok. Egyetlen hatranya a bringanak, hogy az egesz picit nehez, nem tudom a vaznak, vagy a tobbi cuccnak koszonheto e.

Udv Koc



#2
kocim

kocim

    vendég

  • fórumtag
  • 29 hozzászólás
Hello

Mostanaban kicsit elmaradtam ezzel a forummal. A kerdesdre valaszolva, a vaz elettartam garancias, az atmerojet nem mertem, de vastagabb mint az atlag (a tobb szazezer ft-os bringakenal), 6061 aluminium, vastag varratokkal. A 85 kilommal "barmit" megtehetek a vazzal, birni fogja... nem izgulok. Egyetlen hatranya a bringanak, hogy az egesz picit nehez, nem tudom a vaznak, vagy a tobbi cuccnak koszonheto e.

Udv Koc



http://www.pinkbike....buysell/434070/

a kérdésem az lenne, hogy ez nem túl olcsó-e?

és valakinek van tapasztalata ezzel a vázzal(a topic nyitója nem sokat árult el:))?
de vélemények is érdekelnek. ismerõsi/baráti körben használ-e valaki ilyet, stb.

(nem egészen kapcsolódik ide de megkérdezném, hogy valaki rendelt már a pinkbike apróhirdetõjébõl? ha igen, ott is vannak megbízhatóak? és szélhámosokról tudtok-e?)



#3
Zoomstag

Zoomstag

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.046 hozzászólás
http://www.pinkbike....buysell/434070/

a kérdésem az lenne, hogy ez nem túl olcsó-e?

és valakinek van tapasztalata ezzel a vázzal(a topic nyitója nem sokat árult el:))?
de vélemények is érdekelnek. ismerõsi/baráti körben használ-e valaki ilyet, stb.

(nem egészen kapcsolódik ide de megkérdezném, hogy valaki rendelt már a pinkbike apróhirdetõjébõl? ha igen, ott is vannak megbízhatóak? és szélhámosokról tudtok-e?)

Izomtéridõninja-geológus!


#4
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13.236 hozzászólás
  • LocationSvájc
igazad van....

irtam
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->

#5
zsolo

zsolo

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.627 hozzászólás

További információ mailben...

?????

#6
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13.236 hozzászólás
  • LocationSvájc

Komoly érdeklõdõk részére vállalom Iron Horse kerékpárok illetve vázak beszerzését.

A vázakat az európai központtól vásárolom, hivatalosan számlával kerülnek átadásra (így a vázakra érvényes a garancia) és az ár minden esetben tartalmazza az ÁFÁt.

A megrendelés a teljes vételár elõre fizetésével érvényes (átvételi elismervénnyel igazolom a pénz kifizetését).

További információ mailben...


csõ csõ

mennyi egy sunday vázszett perpill?

iagzából privit akartam irni de valahogy hozzászólás lett...
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->

#7
zsolo

zsolo

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.627 hozzászólás
Komoly érdeklõdõk részére vállalom Iron Horse kerékpárok illetve vázak beszerzését.

A vázakat az európai központtól vásárolom, hivatalosan számlával kerülnek átadásra (így a vázakra érvényes a garancia) és az ár minden esetben tartalmazza az ÁFÁt.

A megrendelés a teljes vételár elõre fizetésével érvényes (átvételi elismervénnyel igazolom a pénz kifizetését).

További információ mailben...

#8
DéBé

DéBé

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.716 hozzászólás
ezt mindig is tuttuk:D hát még ha látnád élõbe mien szép...

#9
Def Jam

Def Jam

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 658 hozzászólás
Sam Hill's Iron Horse Sunday WC is the Best... :) :D

Feltöltött kép

#10
kocim

kocim

    vendég

  • fórumtag
  • 29 hozzászólás
Udv mindenkinek


Nekem egy 2005-os Ironhorse Warrior Trail bringam van. 21" ezust vaz, egyszerubb alkatreszekkel felszerelve. Az elso "komolyabb" cangam. Mielott vettem nezegettem persze mast is. Vegul 2 dolog miatt esett erre a valasztasom. Az egyik, h szerelmes lettem a szinebe. A krom-ezust, fekete osszeallitas nagyon megtetszett. A masik pedig h nem forgalmazzak M.O-on:) Igy nem valoszinu h szembe jon velem:) Osszesegeben meg vagyok vele elegedve. Igaz osszehasonlitasi alapom nem nagyon van. Itt irtam rola par sort meg van fent kep is (csak az enyem sokkal szebb:)

http://www.testbike....t2.php?pid=1908

Ha vkit erdekel itt az oldaluk

http://www.ironhorsebikes.com/