Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Balaton Régió Maraton

- - - - -

  • Please log in to reply
428 replies to this topic

#381
pedaljani

pedaljani

    újonc

  • fórumtag
  • 4 posts
a kiszalagozás nem volt valami jo, el lehetett tévedni! A pálya amugy jo volt, kicsit országuti jellegü, csak azt a buzamezöt nem kellett volna beletenni! még jo, hogy nam volt tarlohántás:)
a szervezöknek meg köszi mindent, szerintem a helyiek jobban kitettek magukért, mint bárki!

#382
Kisvirág

Kisvirág

    vendég

  • fórumtag
  • 82 posts

Ha csak nem állt meg frissíteni, az az õ döntése, a legtöbb versenyen én kihagyom pl. az elsõ frissítõt, pláne, ha már a hetedik km-nél van. Ha viszont rövidített, akkor halál rá, szemkiszúr és fejlevág, a beleit meg ki... :D




Jól beszélsz, ufff...:D

#383
gsuveg

gsuveg

    vendég

  • fórumtag
  • 244 posts

Nem az én felvetésem volt, de valami miatt nekem is az volt az érzésem ezután a frissítõ után, hogy meglepetésszerûen kerültek mögém a semmibõl emberek. Szóval amennyiben levágták a pályát, úgy nyilván nem álltak meg enni-inni sem. Ha nem vágták le a pályát, akkor csak lehet, hogy nem álltak meg enni-inni, ha meg ettek-ittak, akkor nem vágták le a pályát. Azt hiszem nincs több változat...;)


jól össze is zavartál :D

a második itatónál én is csak felkaptam egy poharat és kész. de majdnem megszívtam, mert elhagytam a teli kulacsaomat a tarlón(?)..

#384
Hotmaat

Hotmaat

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,150 posts

Ha viszont rövidített, akkor halál rá, szemkiszúr és fejlevág, a beleit meg ki... :D



Na Zed veled se keverednék szívesen vitába :P

#385
Zed

Zed

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,693 posts
Ha csak nem állt meg frissíteni, az az õ döntése, a legtöbb versenyen én kihagyom pl. az elsõ frissítõt, pláne, ha már a hetedik km-nél van. Ha viszont rövidített, akkor halál rá, szemkiszúr és fejlevág, a beleit meg ki... :D
Ausztria, Kenguruk földje!

#386
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,622 posts
sztem ha jobbra 1 km-re frissitõ az = kötelezõ jobbra menni + aki akar frissíthet is...

#387
Kisvirág

Kisvirág

    vendég

  • fórumtag
  • 82 posts
Én jócskán falatoztam, kértem 5 szem szõlõcukrot, és meg is ettem mindet:) Menet közben bármit tenni... na arról már lemondtam, kezdek félni attól, hogy mindig bemutatok olyankor egy kormányon átugrást;)

#388
Butch Cassidy

Butch Cassidy

    vendég

  • fórumtag
  • 47 posts
Kicsit idegesítõ ez a fórummotor, hogy nem jelenik meg, amit írtam... Mindegy, nem ismétlem meg, szerencsére nem volt Nobel-díjas gondolat. :)

Akkor lehet, hogy nem is történt semmi, csak elfalatoztad az idõt? :) Én az elsõnél nem is fékeztem, a másodiknál megpróbáltam menet közben elvenni a csajtól a poharat, az lett a vége, hogy a felét rá, a másik felét meg magamra öntöttem. :)) Az idõveszteség másodpercekben mérhetõ.

#389
Kisvirág

Kisvirág

    vendég

  • fórumtag
  • 82 posts
Nem az én felvetésem volt, de valami miatt nekem is az volt az érzésem ezután a frissítõ után, hogy meglepetésszerûen kerültek mögém a semmibõl emberek. Szóval amennyiben levágták a pályát, úgy nyilván nem álltak meg enni-inni sem. Ha nem vágták le a pályát, akkor csak lehet, hogy nem álltak meg enni-inni, ha meg ettek-ittak, akkor nem vágták le a pályát. Azt hiszem nincs több változat...;)

#390
Butch Cassidy

Butch Cassidy

    vendég

  • fórumtag
  • 47 posts
"Kivéve, ha azt gondoltad, hogy arra csak akkor kell elmenni´, ha nagyon szomjas és éhes vagy, mert a tábla azt mutatta, frissítõ 1 km-re jobbra."

#391
Kisvirág

Kisvirág

    vendég

  • fórumtag
  • 82 posts

Te miért várod? A te eredményed legalább ismert. :))


Hogy a bánatba lehetett kihagyni a második itatót? Max. ha nagyon otthon van az ember Szentgál-Külsõn.

Remélem, harmadik nem volt, mert akkor én is kihagytam egyet. :))




Én csak az idõkre vagyok kíváncsi.
A mindenit, akkor azt én is kihagytam volna:))

#392
Zed

Zed

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,693 posts
[quote name='Kisvirág']Mi a véleményetek azokról akik középtávon a 2. frissítõt kihagyták, így rövidítve a távot? Õk azt hitték hogy azon a pár percen az életük múlik? Idõt nyertek, becsületet vesztettek! Vajon megérte?[/QUOTE]

És én azt hittem képzelõdöm, amikor mögöttem megjelentek egy csomóan úgy, hogy elõtte km-eken keresztül senki nem volt látótávolságban.
Lehet azt gondolták, hogy szabadon választott a frissítõpont és nem kötelezõ elemenni arra.[/QUOTE]

Nekem nem világos a kérdés. Arra célzol, hogy elmentek a frissítõ mellett és nem álltak meg enni-inni, vagy, hogy levágták a pályát?
Ausztria, Kenguruk földje!

#393
Butch Cassidy

Butch Cassidy

    vendég

  • fórumtag
  • 47 posts

én is nagyon várom. de sehol semmi.


Te miért várod? A te eredményed legalább ismert. :))

Hogy a bánatba lehetett kihagyni a második itatót? Max. ha nagyon otthon van az ember Szentgál-Külsõn.

Remélem, harmadik nem volt, mert akkor én is kihagytam egyet. :))

#394
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,622 posts

Középen egy olyan keresztezõdés volt ahol elsõre nem volt egyértelmû az irány, de benézve a kanyarba 5m-re ott volt a szalag, szóval ezt is nehéz volt eltéveszteni.

arra énis emékszem de lassú vagyok ergo simán észrevettem:D


Mp3 nekem is fura, mert oszágúti edzéskor,ami elég monoton arra azt mondom OK, de egy maratonon...

#395
gsuveg

gsuveg

    vendég

  • fórumtag
  • 244 posts

Mi a véleményetek azokról akik középtávon a 2. frissítõt kihagyták, így rövidítve a távot? Õk azt hitték hogy azon a pár percen az életük múlik? Idõt nyertek, becsületet vesztettek! Vajon megérte?

És én azt hittem képzelõdöm, amikor mögöttem megjelentek egy csomóan úgy, hogy elõtte km-eken keresztül senki nem volt látótávolságban.
Lehet azt gondolták, hogy szabadon választott a frissítõpont és nem kötelezõ elemenni arra.


Hát érdekes. Hát nagy 'jóindulat' kell ahhoz, hogy kikerülje valaki a második itató pontot. Vagy a polgárõr aludt éppen?? Pedig elég jó irányítottak..
Ha valaki így szerez elõnyt, és tud aludni, akkor tegye. Én inkább leszek utolsó...

nekem az is meglepõ volt, hgoy többen bömbölõ mp3 lajátszóval indultak versenyre, hogy halja meg, hogy van körülötte valaki? nem bírja ki a zene nélkül? vagy zavarja a madárcsicsergés ?

#396
boca

boca

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,078 posts

én is nagyon várom. de sehol semmi.

A sportaktivosokra picit várni kell, fenn lesz... majd.... :)
" A Cube el van vetve! "

#397
Kisvirág

Kisvirág

    vendég

  • fórumtag
  • 82 posts
én is nagyon várom. de sehol semmi.

#398
laciklon

laciklon

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 969 posts
Hol lehet megtalálni az eredményeket? A sportaktiv-on nincs!
Vagy csak én vagyok türelmetlen és pár nap múlva fent lesz?
Olyan kíváncsi vagyok!
Élj a mának! Nem baj ha a pokolra jutsz, mert ott egy csomó haverral fogsz találkozni......

http://laciklon.fotoalbum.hu/index

#399
Kisvirág

Kisvirág

    vendég

  • fórumtag
  • 82 posts
Mi a véleményetek azokról akik középtávon a 2. frissítõt kihagyták, így rövidítve a távot? Õk azt hitték hogy azon a pár percen az életük múlik? Idõt nyertek, becsületet vesztettek! Vajon megérte?[/QUOTE]

És én azt hittem képzelõdöm, amikor mögöttem megjelentek egy csomóan úgy, hogy elõtte km-eken keresztül senki nem volt látótávolságban.
Lehet azt gondolták, hogy szabadon választott a frissítõpont és nem kötelezõ elemenni arra.

#400
laciklon

laciklon

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 969 posts

ja 'száradni' lógott egy-két érték..polar, gps..de asszem a gyerek nem menne messze vele ha észrevenné valaki.....megoldás talán jobban figyelni egymásra és a saját bringára.


Igen figyeljünk jobban egymásra! Ha valakit nyakon csípünk garantáltan példa értékû lesz! Benne lesz a TV-ben :-)
Más! Mi a véleményetek azokról akik középtávon a 2. frissítõt kihagyták, így rövidítve a távot? Õk azt hitték hogy azon a pár percen az életük múlik? Idõt nyertek, becsületet vesztettek! Vajon megérte?
Élj a mának! Nem baj ha a pokolra jutsz, mert ott egy csomó haverral fogsz találkozni......

http://laciklon.fotoalbum.hu/index