Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Kormány, kormányszár, kormánycsapágy

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
6413 hozzászólás a témában

#5961
ggx

ggx

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.613 hozzászólás
a keresett szó:

[glow=red,2,300]csillagkulcs[/glow]

;)








VAZZZE LOR!

#5962
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás
csillagkulcs

#5963
eric

eric

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.147 hozzászólás
Oksa, akkor továbbiakban "dolog". ;)

[size=0,5]Én már nem csodálkozom semmin se... :)[/size]

#5964
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
ööö
azt is ugy hivjak h villaskulcs ;D
csak ottfigyel a masik vegen egy iylen sokfogas szornyeteg, ami nagyjabol semmire nem jo ;) mert mar picit el van kenve a fej, ra se megy...
de azert ha te ezt szereted ;D
de ah nemteccik a villaskulcs nev:
akkor ez a "villaskulcs masik felen levo kor alaku villaskulcsot helyettesito eszkoz", másik nevén: "DOLOG".
;)
ON
(eric, csodallnad?!)

#5965
eric

eric

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.147 hozzászólás
Még a kulccsal kapcs: olyan mint a csõkulcs, de mégsem az mert nem csõ, egy anyára illõ fém lap (olyan mint a csõkulcs belseje), és a villáskulcs másik végén szokott lenni... ;D ;D ;D

Erre varrjál gombot.... ;D ;D ;D

Hubasszus ezt a gyépé topicban fogom viszontlátni... ;D

#5966
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás

thez: ez aztán a megoldás. Mondjuk bombabiztos mert egy ööö, hubazzeg milyen kulcs. Nem a villáskulcs hanem az a másik. ;D Hatszög vagy tökömtuggya hogy nevezik azt a sz*rt, na azzal soha nem cseszném szét.

32e-ért stucnit? Ki az a ...?! ;D Max 10e, nézegettem én is a Ritcheyt, comp 5e körül, hát mondom az nembizta hogy kibírna, pro már úgy 10-11e környékén, mondom huh aztán inkább truva lett a dologból. :)

eric, elkeseritelek, a 6 szogletuhoz valo a villaskulcs. no meg a csokulcs. ;D
stucnit 32-ert meg csak v10-re, rm sorozatra, es hasonlo nyalanksagokra, de azokra kotelezo darab!

#5967
eric

eric

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.147 hozzászólás
ggx: nem, még mindig megvan a bibi. Majd megnézetem vmikor szervízben. De remélem nem a teló kotyog... >:( Még nincs 2 hónapos, használva meg... :-X

thez: ez aztán a megoldás. Mondjuk bombabiztos mert egy ööö, hubazzeg milyen kulcs. Nem a villáskulcs hanem az a másik. ;D Hatszög vagy tökömtuggya hogy nevezik azt a sz*rt, na azzal soha nem cseszném szét.

32e-ért stucnit? Ki az a ...?! ;D Max 10e, nézegettem én is a Ritcheyt, comp 5e körül, hát mondom az nembizta hogy kibírna, pro már úgy 10-11e környékén, mondom huh aztán inkább truva lett a dologból. :)

#5968
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
majdnem ;)
hhh-n kiszakadt a menet belole mind2 csavarnal.
boltban kaptam kisebb csavart, azzal ranyomtam. csak ferde a stucni oldala ott, ezert elferdult a csavar. utana mar nehezen lehetett meghuzni.
ezert elovettem a kedvenc szerszamomat, a [glow=grey,2,300]FLEX[/glow]-et, parhuzamosra csiszoltam a masik oldali lyukkal, es tettem bele uj csavart alatettel+uj anyakat.
ennyi ;) es nem kellett uj stucnit venni, amibol ujra kiszakad ugyis a menet...
persze csak ha nem recefice, roox stb.... ;)

#5969
ggx

ggx

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.613 hozzászólás
ha jól vettem ki, akkor vékony acéllap a lukak felett, és acélcsavarok acél anyákkal a trükk?

#5970
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
ht monster-t? 140e
na az azert sok egy rollerert is ;D
loller ;D
amugy nem az a gond, hogy 6-os csavar, es nem 7es, hanem h acelcsavar egy iszonyat puhga aluminiumban :-X
tessek ezt a megoldast megnezni :-X
kicsit sufni, de most nincs kedvem a lor altal mondott 32-ezres stucnit megvenni ;)
amugy mi az?
hummer? vagy roox commander?
vagy esetleg diabolus? ;D

#5971
ggx

ggx

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.613 hozzászólás
és tényleg eric a fejcsap problémád megoldódott már?

#5972
eric

eric

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.147 hozzászólás
Kössél belém... ;D Mondjuk ezt már nem akarom cserélni x hónap múlva. M6-os imbusz elfelejtve végre... helyette van egy M7-es a villanyaknál. Ezt ha szétcseszem akkor veszek magamnak inkább egy rollert.

#5973
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás
nem nem stucniert 32eft-ot
na az!...

#5974
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
ggx: a kormany 24ezres. de en nem fizettem ennyit erte...(hasznaltan kaptam)
igy kell szep lassan etalon alkatreszekkel felszerelni a kerekpart.
meg a vegen jo is lesz ;)
eric ;D te is ilyen sporolos vagy? ;)
mondjuk stucniert kiadni 7e-t telleg :-X
;D

#5975
eric

eric

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.147 hozzászólás
Mitakarsz rajtam már azé csodálkoznak hogy beneveztem egy 7200-as kormányszárra... Pedig az "csak" 7200... (20e-hez képest) :)

#5976
ggx

ggx

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.613 hozzászólás
uristen thez, te 20k-t nyomtál egy kormányra :o :)

#5977
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás

no
akkor összefogalva a torkbár az isten

azert az azonic is ottvan a topon, de 2* ennyiert ;D
de legalabb a szine bejovos, akarcsak az arany torklyu bar-e ;D

#5978
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
no
akkor összefogalva a torkbár az isten ;D de én nem szeretnék vagdosni azért, hogy rövidebb kormányt kapjak és kicsit könnyebb legyen, meg amugy sincs 13ezrem :)
viszont
van a freeride assault ami csak 685mili és nincs 400g és 9-10k körül mozog az ára elvileg.
szóval asziszem döntöttem :)
thx oll a tanácsokat!


#5979
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
valojaban 290 gramm ;) csak kerekitettem. es ezt hasznaltam 1 evig(ricsi r. pro) es tokeletesen birta a kikepzest. szal tulelo cc kormany ;D nemvolt egy rossz darab, de a szine tul hetkoznapi ;)

#5980
ggx

ggx

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.613 hozzászólás
abszolút csak CC-re írtam!
összvissz arra reagáltam, hogy felhoztál példának egy ritchey CC kormányt példának súly szempontjából....
persze az azért 300g, mert 3-szor húzott 6061-es aluból van, tartós egy darab lehet... :)