Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Tomac

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
5 hozzászólás a témában

#1
troger

troger

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 296 hozzászólás
Majd két év pihi után............

Sikerült vennem egy tomac cortez alu vázat, amire felépül majd egy jó kis bringa. Tavaszra kész is lesz :-)

A vicc az, hogy már ezen is ott figyel designed in usa made in taiwan :-) matrica, amúgy 19,5 " a mérete és 1750 gramm súlyú, színe fehér.

Gyönyörûen ki van cncézve a lénc és támvillája.

Magyarországon azt hiszem ez az elsõ darab, ami mintaként lett behozva, de irgalmatlan ára miatt csak egy olyan barom vette meg mint én :-)

Érdekessége, hogy a gyári csak tárcsafékes kialakítás ellenére van rajta v fék csonk is, amit külön kérésre hegesztettek fel rá a keleteurópai v fékes viszonyokra való tekintettel.

Amint kész lesz teszek fel róla képet.

http://www.tomac.com...ortez_large.jpg
Merida a nyugat dácsiája, de jó a garis ügyintézése

#2
Gabe84

Gabe84

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.248 hozzászólás
Kb. 1 hónapja, amikor megvettem az új vázam ('07 kona kula primo), néztem német ebayen egy Tomac Buckshot vázat. Hát sokáig az egyik esélyes volt, nagyon szép a hátsó villák illesztése :) Nem sok jött volna velem szembe azt hiszem.

#3
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8.749 hozzászólás
  • LocationPécs
Kezedem is a sajátommal:
Egy 6shooter vázat nyüstölök,pár hónapja,egy mai szemmel enduro/AM cuccról van szó,egyforgáspontos 6colt mozog,ritkaság számba menõen 190es 5th elemet rugóstaggal.

Könnyû lejtõs cuccokkal van szerelve,remekül mászik,köszönhetõen az elsõ váltó felszerelhetõségének,lefelé is öröm vele csapatni.
Mivel netrõl rendeltem,a mérte egyel nagyobb mint kellene,de csak megszokom :)


:D:D:D fat life...
hátha vannak bújkáló emberkék,akik minden alkalommal tövög rágják körmeiket,mert nem találnak topicot :)

Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..

BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz! 


#4
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.030 hozzászólás
áááá tomacból legalább 3 van :D

#5
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13.233 hozzászólás
  • LocationSvájc
ennyi erõvel csinálhatok énis Sinister topic-ot kb ugyanannyi van belõle mint tomacbol :D
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->

#6
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8.749 hozzászólás
  • LocationPécs
Láttam hogy van jópár márkának topicja,de szégyen szemre ez lemradt.
Ezzel próbálom orvolsoni a hiányt.
Ki,milyen Tomac váz,vagy komplett bringa tulajdonosa,tessék mesélni!

Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..

BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz!