Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Ki mennyire "megszállott"???

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
33 hozzászólás a témában

#21
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
Azt hiszem annyi komment elég, hogy Párom is megfertõzõdött a vírussal. Amikor a tandemen ülünk, bekattan valami és felmegyünk olyan meredeken is, ahol nem mindenki, meg teljes erõvel nekitekerünk afaágaknak, hogy szakad szét a mez. ;)
Meló után van kedv a hosszabb utat választani hazafele, és a gépszíj rávezeti az embert a következõ bringa összeépítésére, etc.
Mindig van megoldás.

#22
Hotmaat

Hotmaat

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.150 hozzászólás
Ha egyszer elkapja az embert a gépszíj akkor nem engedi :D

Én is amikor elkezdtem tekerni csak keveset tekertem most meg már minden nap mennék vagy 70-et ha tehetném. Meg ha tekerek 50-et úgy érzem, hogy kéne még. Nem tom ha valaki beleszeret a szabadságba amit add a keró akkor vége mindennél fontosabb lesz a bringázás.

A fizuról meg ne is beszéljünk én kb 1 éve csak a bringára költök és most veszem észre, hogy lehet ruhákat is kéne venni :chin:

#23
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár
Ha egyedül megyek versenyre, TT-re akkor én is egy skoda 120assal szoktam menni. Szerintem azoknak, akik ide a fórumra rendszeresen irogatnak, életforma a kerékpározás.


A sebesség mindent megold.

 


#24
vendég_Sugárfertõzött Oposszum_*

vendég_Sugárfertõzött Oposszum_*
  • vendég
Nekem a megszállotságomról, annyit, hogy barátaim (akik azért elég jól ismernek) szülapomra egy ilyet gravíroztattak:
http://pix.bikemag.h...199069&cat=2941 :D
Barátnõmtõl, pedig egy ilyet kaptam:
http://pix.bikemag.h...199063&cat=2941 :D
Ezek után még kell hozzáfûznöm valamit? Csak annyit, hogy nálam ez már rég nem hobbi, és már nem is feeling, hanem életforma...de nem bánom ám... :D
Ennyi!

#25
Balu1

Balu1

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.726 hozzászólás

vazze,már elköltöttem a jövõ havi fizumat is :D

Mostanában ez egyre könnyebb.
Mindenki azt mondja, hogy a pénz a legkevesebb.
Van aki hanyagul rálegyintve, míg más keservesen felsóhajtva teszi ezt.

#26
Kosina Szilárd

Kosina Szilárd

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.603 hozzászólás
csak annyit szeretnék hozzáfûzni, ((az elsõ posztot olvastam csak el eddig)), hogy egyik haverom és néhány ismerõse még, egy ilyen skoda 120asssal járnak versenyre, tavaly még országútikat vittek rajta, mostmár montikat visznek vele, a múltkor kigyulladt és kólával oltották el.
a gazdája annyira megszállott csupán, hogy bicóval, meg hozzá bicós utánfutóval ment el Szlovákiába 2 sárvédõért. ((emelett elég komolyan nyomja, mert annyit görgõzött télen, hogy defektet kapott rajta, nekem ez elég furcsa volt))
na csak ennyit akartam.
"...nem kurva Õ, csak megadatott neki minden pasi...":)

#27
Balu1

Balu1

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.726 hozzászólás
Egy fárasztó sorozat végén amikor azt mondod, hogy most aztán mindent bele, akkor ki is adod az össz erõt. Talán v.mivel lassabban még felnyomtad volna.

#28
TripleB

TripleB

    bentlakó

  • fórumtag
  • 9.190 hozzászólás
vazze,már elköltöttem a jövõ havi fizumat is :D

-=B.B.B.=-
"Aki nevet,azzal együtt nevet a világ.Aki sír,az egyedül sír..." Oldboy


#29
Bálna

Bálna

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.708 hozzászólás

hát eddig mindennél fontosabb volt de most hogy van család eléggé háttérbe szorult...
Furcsa is 15 év után kicsit kevesebbet bringázni
de a baba és Kitti kárpotol mindenért


mondjuk egy "ilyen" biztos tényleg megváltoztat egy-két dolgot, de ez természetes, meg igy is jó...

Mááásodik !!!

Repül a , repül a ...
. . . . . . .. . .


Ezt versenyen jó hallani a legmeredekebb emelkedõ közepén... :) Hármashatárhegyen egyszer a 4. kör végénél amikor az uccsóra mentem ki, akkor dobatták be a lejátszóba, na a rajt utáni kis köves emelkedõn fel kellett tolnom... :D

#30
Balu1

Balu1

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.726 hozzászólás
Harmonikus családi élet..
Aztán késõbb mindenkinek egy bringa.
Azután minden mehet tovább amit elveszni hittél.
Így könnyû ! Legalábis így távolról úgy látszik.

#31
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13.237 hozzászólás
  • LocationSvájc
hát eddig mindennél fontosabb volt de most hogy van család eléggé háttérbe szorult...
Furcsa is 15 év után kicsit kevesebbet bringázni
de a baba és Kitti kárpotol mindenért
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->

#32
Balu1

Balu1

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.726 hozzászólás
Mááásodik !!!

Repül a Feltöltött kép, repül a Feltöltött kép...
. . . . . . .. . . megírta a magyar közlöny!


Hát én csak használom a gépet amíg valami okból nem kell hozzá nyúlnom,
akkor viszont kénytelen vagyok megszerelni. Na meg idõnként nem árt kimosni a mocskot a csapágyakból mielõtt szétkoptatja, na meg lánckenés útközben ha csikorogni kezd. Szóval nem viszem túlzásba.

Ezzel szemben mániákusan tele pakolom táskákkal és zsebekkel ami kissé motorszerüvé és q-rva nehézzé teszi. Nekem viszont az tetszik ha minden kéznél van mint egy lakókocsiban. Ha három kereke lenne akkor meg is ágyaznék benne, mondjuk egy twike mobilban.

#33
jannusz

jannusz

    vendég

  • fórumtag
  • 67 hozzászólás
Elsõõõõõõõõõõ !!!:bananadan

#34
Bálna

Bálna

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.708 hozzászólás
Azon gondolkodtam a multkor, hogy kinek milyen részét képezi az életének a kerékpározás? Pl néha versenyeken látok skoda120-ra speciálisan kialakított egyedi biciklitartót, vagy hasonlók... De lehet példa az is (az erkölcsi részét most hagyjuk :)) hogy pl családlátogatást vagy mást hagy ki az ember egy-egy hétvégén - nem versenyzésre értem, az más... Vagy pl valaki a csöpögõ csapot hagyja hetekig, miközben minden nap csinálgat valamit a biciklijén... Vagy akár még ezeknél még sokkal durvábbak, én kíváncsi lennék, kit mennyire kapott el esetenként a láz...