Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Belváros, V., VI. kerület

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
7 hozzászólás a témában

#1
toxictom

toxictom

    vendég

  • fórumtag
  • 41 hozzászólás
SEGÍTSETEK!!!!

A Komárom Kerékpáros szakosztály elnökének, ma 1-2 óra között ellopták az újspár mögül a KELLY'S TOXIC 2006-os full telós bringáját!!!!!!!

Színe Fekete egy VDO km-óra tartó van baloldalt egy króm csengõ jobb oldalt, védõ fóliás az alsó váza alvázszáma:UV05240681 a villa egy manitu r7 super 100-as száma DK 1615400 hátsó rugós tag egy manitu rl

Kérünk benneteket hogy segítsetek a hívásokat várjuk a 06-70-258-73-19-es számon éjjel nappal

köszönjük


#2
boca

boca

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.078 hozzászólás
Szia!
az attól függ hová szeretnél eljutni!
Sajna a belvari az elég zsúfolt, bár a 13. kerület jobban elvan látva kerékpárúttal....
" A Cube el van vetve! "

#3
tody

tody

    vendég

  • fórumtag
  • 62 hozzászólás
sziasztok!
most kezdek csak tekerni Pesten, és az érdekelne, h merre érdemes indulni, ha kisforgalmú utakat szeretnék? XIII.kerben lakom, aránylag hamar ki lehet érni (ahogy térkép alapján néztem) észak felé.

#4
boca

boca

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.078 hozzászólás
Szia! én ma mentem egy laza 40-est, holnapra be vagyok táblázva (takarítás :(( )
" A Cube el van vetve! "

#5
the_d

the_d

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.416 hozzászólás
szív utcai patrióta jelen!

Holnap valaki valamerre?

NEM SOKAT, mer szezon eleje az van, de erõnlét az nincs.
Meguntam az aláírásom....

#6
hozé

hozé

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.747 hozzászólás
Szia!
Figyeld a Túrák Magyarországon topicot, szinte minden héten van valami, általában Margít-híd, vagy UVH találkozási ponttal.

"Nem szeretném megmondani, hogy a függöny mögötti nõ jó-e.
De néha elhúzom a függönyt, hogy el tudd dönteni magad."


#7
boca

boca

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.078 hozzászólás
Sziasztok! Én a VI.ker Csengery u-ban lakom, így kénytelen vagyok mindig átverekedni magam a jó kis budapesti forgatagban, ha tekerni akarok.
Ha lenne valaki itt a környéken, akihez néha hozzácsapódhatnék....
" A Cube el van vetve! "

#8
boca

boca

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.078 hozzászólás
Kiváncsi lennék van-e valaki aki a belvárosból kényszerül átverekedni magát a forgatagon, hogy tekerjen egyet
" A Cube el van vetve! "