Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

videók

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
5607 hozzászólás a témában

#81
blash

blash

    vendég

  • jóváhagyásra váró
  • 875 hozzászólás

6th overall (6/331) on Kreuzeichenwiese - Schottenhof DH
KOM (1/75) on HT downhill
PR (76/309) on Root and mud down

Bike: Canyon Exceed
Camera: GoPro Hero8 Black

youtube.com/watch?v=pgSYd5iHLY4


Mindig csak a sétálgatók rémisztgetése... Hol volt ebben déhá?  Vagy mi az a strava-féle stat?


blash módosította - 2020. április 20. - 15:48

  • Kisherceg kedveli ezt

#82
arn

arn

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 7.205 hozzászólás
  • LocationBécs
6th overall (6/331) on Kreuzeichenwiese - Schottenhof DH
KOM (1/75) on HT downhill
PR (76/309) on Root and mud down
 
Bike: Canyon Exceed
 

arn módosította - 2020. április 18. - 20:58


#83
cobranco

cobranco

    vendég

  • fórumtag
  • 535 hozzászólás

Ha már „otthon maradás” a parancs, /nagyon helyesen!/ egy néznivalót ajánlanék a jelenlévők figyelmébe. Ezúttal a szokásostól eltérően, a komplett 7 napos túra egy egész estét betöltő színes, szélesvásznú „roadmovie”-ba sűrítve.

Szomorú aktualitása, hogy a helyszín, Lombardia, minden kerékpáros, motoros álma, Stelvio, az észak-olasz tavak, Bergamo, dél-Svájc, pillanatnyilag elérhetetlen álomnak tünik. A mai helyzet szerint megjósolhatatlan, hogy a „rémálom”-nak mikor lesz vége….de, reménykedjünk…

A film 10 éves, ezért mind minőségileg, mind tartalmilag hagyhat kivánnivalókat maga után!

 

 

Útvonal: Landeck [Ausztria] (780m) - Reschen pass (1455m) - Prato allo Stelvio [Olaszország] (920m) - Passo dello Stelvio (2760m)-Bormio (1210) - Tirano (430m) -Sondrio (295m) - Morbegno (253m) Comoi tó keleti partján végig, Lecco (210) - Pontida (310m) - Villa d?Almé (305m) - Zogno (307m) - Staviglino (565m) - Selvino (965m) - Nembro (320m) - Ponte Nossa (497m) - Lago di Iseo észak nyugati partján Lovere (257m) - Riva di Solto (221m) - Iseo (190m) - Pisogne (190m) - Edolo (695m) -Aprica (1180m) - Tirano (430m) - Passo del Bernina [Svájc] (2330m) - Sankt Moritz (1780m) - Zernez (1474m) - Pfunds [Ausztria] (971m) - Landeck (780m)

 

A túrához készült irásos beszámoló is, akit érdekel:

http://cobranco.hu/t...szamolo_10.html

 


Túráim,videók itt: http://cobranco.hu


#84
cobranco

cobranco

    vendég

  • fórumtag
  • 535 hozzászólás


Túráim,videók itt: http://cobranco.hu


#85
szak

szak

    vendég

  • fórumtag
  • 350 hozzászólás

Durva. Nagyon szépen fényképezett film. Ügyes gyerek. Micsoda hegyek.



#86
Kisherceg

Kisherceg

    fullamatőr kocabringás

  • fórumtag
  • 7.873 hozzászólás

eksön a 40. mp-től:

https://www.youtube....h?v=3IaY7a1D1sw

 


  • talpfa kedveli ezt

"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."

"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"


#87
arn

arn

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 7.205 hozzászólás
  • LocationBécs

Ajj de irigylem az ilyen csaladokat... nalunk az asszony gyalog sem hajlando betenni a labat az erdobe, nem hogy bringaval, a fiam meg hat eves korara sem tanult meg bringazni, mert ugy kell raimadkozni :(

 

en ot eves koromban mar tekertem, es hat evesen lerobbantani nem lehetett a bringarol, az utcankban felle tekertem, mint egy hulyegyerek. Pedig par eve meg arrol almodtam, hogy ot ev mulva egyutt tekerunk.


arn módosította - 2020. március 15. - 18:41


#88
szak

szak

    vendég

  • fórumtag
  • 350 hozzászólás

Annak aki nem követi a Pinkbike-ot:

 

https://youtu.be/iK21Y98S0ls

 

Egy cég, ami életérzést "árul" ezzel a reklámmal. De valahogy szerethető ez az életérzés, és most, hogy a vírus behálózza életünket reményre ad okot.


  • talpfa kedveli ezt

#89
arn

arn

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 7.205 hozzászólás
  • LocationBécs
Egyelore azon kuzdok, hogy a megszokott helyekre feltudjak tekerni 80-90% pulzus alatt :D arra meg sose tekertem montival, sok ido lenne innen.

Sajna az m8100 nem jott meg, igy lemondtam a rendelest, a fene tudja, hogy mi lesz a virus miatt egy het mulva.

arn módosította - 2020. március 12. - 20:59


#90
zscs

zscs

    bringás

  • fórumtag
  • 3.301 hozzászólás
  • LocationBdapest - Wien - Mondsee

Arn, itt Hinterbrühl környékén videózz egyet (Anninger), komoly trailek vannak! ;)


zscs módosította - 2020. március 08. - 20:25


#91
arn

arn

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 7.205 hozzászólás
  • LocationBécs

nem volt tul izgalmas resz :) nagyon esznel kell szedni, hogy ne szedjen ossze az ember par embert vagy kutyat.


arn módosította - 2020. március 01. - 18:53


#92
Kisherceg

Kisherceg

    fullamatőr kocabringás

  • fórumtag
  • 7.873 hozzászólás


Diszkréten kivágtad, ahogy 3:15nél elsuhansz a két joggoló között?! :D

"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."

"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"


#93
arn

arn

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 7.205 hozzászólás
  • LocationBécs



#94
Tekergek

Tekergek

    🚲

  • fórumtag
  • 1.257 hozzászólás

A tavalyi Zselic maraton, rövid táv beszámolóm:

 

Előző nap nagyon csúnya agyagos sár volt az alsó hurkon, ezért csak a rövidtávra neveztem és nem siettem el az elejét, de másnapra egész jó lett a pálya.

 


  • arn kedveli ezt

#95
arn

arn

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 7.205 hozzászólás
  • LocationBécs



#96
cobranco

cobranco

    vendég

  • fórumtag
  • 535 hozzászólás


Túráim,videók itt: http://cobranco.hu


#97
blash

blash

    vendég

  • jóváhagyásra váró
  • 875 hozzászólás

Danny Macaskill: Danny Daycare

 



#98
cobranco

cobranco

    vendég

  • fórumtag
  • 535 hozzászólás


Túráim,videók itt: http://cobranco.hu


#99
arn

arn

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 7.205 hozzászólás
  • LocationBécs

Jók ezek a rövid videók arn! Nekem kicsit sok az ember. Olyan nincs ahol erdőben vagy?

 

Most hirtelen nincs előttem, hogy ennyire jól bringázható rész merre van Budapesten ahol kifelé haladsz a városból (és kevés autót látok, kevés találkozási pontot autó és kerekes között, bár sok az ember, stb.).  

sok helyen az erdoben is hasonlo mennyiseg kovalyog - tobb ember van kinn a termeszetben, mint otthon :D mongy most vasarnap elegge rajzottak, ez talan nem tipikus jelenlet, de volt, hogy vmilyen unnepkor oltonyben babakocsival setalgattak az erdoben.

 

ezek dedikalt bringautak tobbnyire, nincs auto. en otthon gyuloltem aszfalton tekerni, mert egyreszt unalmas, masreszt szarok az utak es veszelyes. itt kaptam ra az outira, sokat tekerhetsz szinte hasonlo es valtozatos korulmenyek kozott. ezek csak a legtipikusabb koreim, de majd bovitem ha masfele megyek (ill szebb korulmenyek kozott, ha kizoldul minden aprilisban).

 

az erdo sajnos itt eleg saras, neha ranezek telen is, de mindig megallapitom, hogy varni kell tavaszig, mindenesetre tervbe van veve.



#100
karakoram

karakoram

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.541 hozzászólás

Jók ezek a rövid videók arn! Nekem kicsit sok az ember. Olyan nincs ahol erdőben vagy?

 

Most hirtelen nincs előttem, hogy ennyire jól bringázható rész merre van Budapesten ahol kifelé haladsz a városból (és kevés autót látok, kevés találkozási pontot autó és kerekes között, bár sok az ember, stb.).  

 

 


  • arn kedveli ezt