Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Cube

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
2078 hozzászólás a témában

#1
attilajenei

attilajenei

    újonc

  • fórumtag
  • 17 hozzászólás

Szia, mire vagy kíváncsi... van itthon 2 darab is... egy 2017-es reaction sl illetve egy 2016-os reaction slt vázra épített bringa.

Szia.Csak a 2017-es modellek és maga a Cube-ról hogy mennyire megbízható váz és felszereltség terén,ezt a típust néztem ki magamnak LTD Pro 29 2017



#2
Máté85

Máté85

    vendég

  • fórumtag
  • 223 hozzászólás

Sziasztok.Valaki vásárolt mostanában (2016-2017) kiadású bármilyen típusú Cube bringát?Én most szemezgetek egy 2017-es attention sl és egy ltd pro-val de vásárlás előtt jó lenne pár infót elolvasni a mostani Cube bringákról.

Szia, mire vagy kíváncsi... van itthon 2 darab is... egy 2017-es reaction sl illetve egy 2016-os reaction slt vázra épített bringa.


CUBE... your life!!!


#3
attilajenei

attilajenei

    újonc

  • fórumtag
  • 17 hozzászólás

Sziasztok.Valaki vásárolt mostanában (2016-2017) kiadású bármilyen típusú Cube bringát?Én most szemezgetek egy 2017-es attention sl és egy ltd pro-val de vásárlás előtt jó lenne pár infót elolvasni a mostani Cube bringákról.



#4
zsbacsi

zsbacsi

    vendég

  • jóváhagyásra váró
  • 287 hozzászólás

Ha minden áron el akarod adni, tuti jobban jössz ki, ha darabokban adod el..csak ugye az hosszadalmasabb folyamat.



#5
breeze

breeze

    vendég

  • fórumtag
  • 149 hozzászólás

Nem rossz a matek, de annyit valóban kevés használt bicajért adnak manapság, sőt, még talán sosem láttam ennyiért még hirdetni sem....

500-500e Ft kb aminek (nem) örülnék, amiből szintén egy 1-2 éves 1m Ft körüli országúti kijöhet...

Matekozni érdemes, iránymutatásnak jó, minden annyit ér amennyit kifizetnek érte, de vhogy csak be kell lőni az árat, ez lehet az új ár, és lehet a komponensenkénti árazás..., sztem minden alatt vagyunk, nem?


breeze módosította - 2014. június 06. - 16:04

;) breeze :mad:

#6
zsbacsi

zsbacsi

    vendég

  • jóváhagyásra váró
  • 287 hozzászólás

Sziasztok,

 

most szeretném meghirdetni sztetek mit kérjek érte? Országúti a célom az idei szezonra, nem lesz könnyű tudom, de hátha, ritkaság az ilyen és lássuk be a CUBE kedvelt márka. A gép új-újszerű állapotú. Újként 1m felett van simán az ára.

-          CUBE Elite HPC Super verseny, csúcs carbon váz (2012-2013-as modell, csak a festésben különböznek épp), 18”, üresen saját mérés 930 gramm

-          Ritchey fejcsapágy, XTR középcsapágy (2014)

-          Fulcrum Red Metal 3 kerekek, 26”, gyorszárral, Furious Fred új gumikkal (UST ready, de nem úgy van összerakva) (2012)

-          FOX 32 100 FIT Terralogic prémium teleszkóp, 1,5” tapered, QR (automatikusan hangolódik a terepviszonyokhoz) (2012)

-          XT hajtómű, XLC magnézium pedálok (2014)

-          XTR váltókar, első váltó, hátsó váltó, 3x10-es (2014)

-          XT fogsor, KCNC Ti lánc (2014)

-          Ritchey WCS kormány, stucni, nyeregcső (2014)

-          Prologo Cool Team nyereg, Ti pálcás (2014)

-          Avid Elixir CR, Elixir csúcsszéria fékek, 160-160mm (2012)

 

Köszi.

 

amennyit a bringa eladásán buknál, abból vegyél egy országútit az apróból, és lesz 2 bringád. én a helyedben nem kótyavetyélném el fillérekért ezt a bicót.



#7
arpi07

arpi07

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.413 hozzászólás

"még félár alá bemegyek vele, de az új árának 25%-ra azért csak nem illene lealkudnom"

Nem vagyok nagy matekos,de ezek szerint -mivel ezt az én 320-as becslésemre írtad- 600körül szeretnéd eladni?


  • breeze kedveli ezt

#8
arpi07

arpi07

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.413 hozzászólás

köszönöm... :-D

azért csak nem...

mit adnak 1000 Euroért? (vázat, telót, csapágyakat kb.)

a bicaj, új-újszerű, de tényleg, csomó minden vatta új rajta, ill. a legutolsó széria...

lehet nem nagy a kereslet, viszont a kínálat sem, még félár alá bemegyek vele, de az új árának 25%-ra azért csak nem illene lealkudnom... :-D

Akkor majd az idő+kereslet eldönti.Hirdesd meg és rögtön kiderül.



#9
breeze

breeze

    vendég

  • fórumtag
  • 149 hozzászólás

köszönöm... :-D

azért csak nem...

mit adnak 1000 Euroért? (vázat, telót, csapágyakat kb.)

a bicaj, új-újszerű, de tényleg, csomó minden vatta új rajta, ill. a legutolsó széria...

lehet nem nagy a kereslet, viszont a kínálat sem, még félár alá bemegyek vele, de az új árának 25%-ra azért csak nem illene lealkudnom... :-D


;) breeze :mad:

#10
arpi07

arpi07

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.413 hozzászólás

Sziasztok,

 

most szeretném meghirdetni sztetek mit kérjek érte? Országúti a célom az idei szezonra, nem lesz könnyű tudom, de hátha, ritkaság az ilyen és lássuk be a CUBE kedvelt márka. A gép új-újszerű állapotú. Újként 1m felett van simán az ára.

-          CUBE Elite HPC Super verseny, csúcs carbon váz (2012-2013-as modell, csak a festésben különböznek épp), 18”, üresen saját mérés 930 gramm

-          Ritchey fejcsapágy, XTR középcsapágy (2014)

-          Fulcrum Red Metal 3 kerekek, 26”, gyorszárral, Furious Fred új gumikkal (UST ready, de nem úgy van összerakva) (2012)

-          FOX 32 100 FIT Terralogic prémium teleszkóp, 1,5” tapered, QR (automatikusan hangolódik a terepviszonyokhoz) (2012)

-          XT hajtómű, XLC magnézium pedálok (2014)

-          XTR váltókar, első váltó, hátsó váltó, 3x10-es (2014)

-          XT fogsor, KCNC Ti lánc (2014)

-          Ritchey WCS kormány, stucni, nyeregcső (2014)

-          Prologo Cool Team nyereg, Ti pálcás (2014)

-          Avid Elixir CR, Elixir csúcsszéria fékek, 160-160mm (2012)

 

Köszi.

Szvsz ha el is akarod adni,320 körül.



#11
breeze

breeze

    vendég

  • fórumtag
  • 149 hozzászólás

Sziasztok,

 

most szeretném meghirdetni sztetek mit kérjek érte? Országúti a célom az idei szezonra, nem lesz könnyű tudom, de hátha, ritkaság az ilyen és lássuk be a CUBE kedvelt márka. A gép új-újszerű állapotú. Újként 1m felett van simán az ára.

-          CUBE Elite HPC Super verseny, csúcs carbon váz (2012-2013-as modell, csak a festésben különböznek épp), 18”, üresen saját mérés 930 gramm

-          Ritchey fejcsapágy, XTR középcsapágy (2014)

-          Fulcrum Red Metal 3 kerekek, 26”, gyorszárral, Furious Fred új gumikkal (UST ready, de nem úgy van összerakva) (2012)

-          FOX 32 100 FIT Terralogic prémium teleszkóp, 1,5” tapered, QR (automatikusan hangolódik a terepviszonyokhoz) (2012)

-          XT hajtómű, XLC magnézium pedálok (2014)

-          XTR váltókar, első váltó, hátsó váltó, 3x10-es (2014)

-          XT fogsor, KCNC Ti lánc (2014)

-          Ritchey WCS kormány, stucni, nyeregcső (2014)

-          Prologo Cool Team nyereg, Ti pálcás (2014)

-          Avid Elixir CR, Elixir csúcsszéria fékek, 160-160mm (2012)

 

Köszi.


;) breeze :mad:

#12
h_geri

h_geri

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 459 hozzászólás

helló,

Kb két hónapja boldog tulajdonosa vagyok egy Cube Agree GTC SL 2014-nek. Imádom és semmi panaszom sincs rá viszont egy bringabolt helyi - állítólag szakértő - tulajdonosa azzal riogat hogy a váz ramaty és ez bizony műanyagra rétegelt karbonból készült és a hátsó támvilla szépen ketté fog törni hamarosan. A Cube két év garanciát ad a vázra és reménykedem abban hogy csak maga felé beszél mert ő nem forgalmaz Cube-ot. Az interneten kb. sehol nem találni olyat hogy szétszakadt volna a váz - néhány kivétellel persze - de van bennem némi félsz hiszen kb 84 kiló vagyok, tehát elég nehéz bringásnak számítok.

Szerintetek? Van valakinek tapasztalata?

GTC reaction Pro montim volt 1,5 évig. Itthon túrák, Versenyek, Osztrák bringa park és semmi baja nem volt.



#13
marton

marton

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.633 hozzászólás

Szerintem van olyan komoly cég a Cube, hogy ha volt is valami komoly hiba a vázzal, 2012 óta kijavították. Az meg, hogy valakinek valamije eltört, az nem jelent semmit. Mindent el lehet törni, anyagfáradás, gyártási hiba, bármi előfordulhat.

Havernak volt olyan SID telója, hogy ha csak azt ismernétek volna, soha, senki nem venne Rock Shox telót. Pedig tudjuk, hogy kb. hibátlan a cég.


Marci

#14
Kánya

Kánya

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 846 hozzászólás
  • LocationMecsek

Annó írtam a Cube-nak és annyit írtak 110kg összsúlyig nem lehet semmi probléma. Ez megerősíti azt amit a weboldalon állítanak - 5kb ide vagy oda.

Nem akarlak riogatni, de egy ismerősömnek  2012 Agree repedt el a megnevezett ponton és van vagy 70kg. Persze cserélték neki gariba. Meg itt van mellettem egy törött Reaction GTC ami ugyan az az anyag, meglesem milyen a szerkezete :)



#15
[Newman]

[Newman]

    vendég

  • fórumtag
  • 16 hozzászólás

Annó írtam a Cube-nak és annyit írtak 110kg összsúlyig nem lehet semmi probléma. Ez megerősíti azt amit a weboldalon állítanak - 5kb ide vagy oda.

Maradj boldog tulajdonos ! Ne foglalkozz a boltossal, csak rosszmájú. Amíg nem esel vele egy disznó nagyot, semmi baja nem lesz a vázadnak. A 84 kg sem extrém.

Hopp ! Rákerestem neked, 115 kg lehetsz bringával és csomaggal összesen. http://www.cube.eu/s...s-approved-for/


[Newman] módosította - 2014. május 14. - 22:26


#16
marton

marton

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.633 hozzászólás

Maradj boldog tulajdonos ! Ne foglalkozz a boltossal, csak rosszmájú. Amíg nem esel vele egy disznó nagyot, semmi baja nem lesz a vázadnak. A 84 kg sem extrém.

Hopp ! Rákerestem neked, 115 kg lehetsz bringával és csomaggal összesen. http://www.cube.eu/s...s-approved-for/


Marci

#17
[Newman]

[Newman]

    vendég

  • fórumtag
  • 16 hozzászólás

helló,

Kb két hónapja boldog tulajdonosa vagyok egy Cube Agree GTC SL 2014-nek. Imádom és semmi panaszom sincs rá viszont egy bringabolt helyi - állítólag szakértő - tulajdonosa azzal riogat hogy a váz ramaty és ez bizony műanyagra rétegelt karbonból készült és a hátsó támvilla szépen ketté fog törni hamarosan. A Cube két év garanciát ad a vázra és reménykedem abban hogy csak maga felé beszél mert ő nem forgalmaz Cube-ot. Az interneten kb. sehol nem találni olyat hogy szétszakadt volna a váz - néhány kivétellel persze - de van bennem némi félsz hiszen kb 84 kiló vagyok, tehát elég nehéz bringásnak számítok.

Szerintetek? Van valakinek tapasztalata?



#18
DeviatE

DeviatE

    vendég

  • fórumtag
  • 52 hozzászólás

Bringaland, K2, M&M bike, Mesterbike, Wilker Buda

(ezekből csak a K2 és a Wilker van Budán)

köszi. megvizsgáljuk őket.



#19
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás

Sziasztok!

Tud valaki mondani aktuálisan egy pár boltot Budapesten (preferáltan Budán), ahol minél több félmerev CC Cube talicska megnézhető élőben?

Köszi

Bringaland, K2, M&M bike, Mesterbike, Wilker Buda

(ezekből csak a K2 és a Wilker van Budán)


"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#20
DeviatE

DeviatE

    vendég

  • fórumtag
  • 52 hozzászólás

Sziasztok!

Tud valaki mondani aktuálisan egy pár boltot Budapesten (preferáltan Budán), ahol minél több félmerev CC Cube talicska megnézhető élőben?

Köszi