Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Made in Taiwan / China, stb...

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
102 hozzászólás a témában

#101
sysspo

sysspo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 890 hozzászólás
Bár az én bike-om szerintem "taiwanmentes" semmi problémám vagy elöítéletem nincs az ott gyártott dolgokkal. Sok esetben jó és elérhetö alternatívák a drága cégek termékeivel szemben, nem jelentenek automatikusan rosszabb minöséget és vásárolni sem kötelezö öket. Hogy a feeling és bizonyos egyediség tudata hiányzik az más lapra tartozik de annak a racionalitáshoz kevés köze van.

#102
tibibá

tibibá

    vendég

  • fórumtag
  • 175 hozzászólás
Na akkor élnék is a lehetõséggel és szólnék:
Valami olyat írtam ott -amit kitöröltek mert off-, hogy sajnos nem lehet ma már olyan bicajt látni, aminek ne lenne köze Taiwanhoz. Erre a mondatomra biztos felkapják a fejüket az internetet bújó és minden ritkaságot megtaláló, soha meg nem vehetõ cuccokat felfedezõ emberkék. De maradjunk a magyar átlag bicajosnál. Nekem is van olyan bicajom, amit taiwanban készítettek -speckó stumpjumper-, és van olyanom is, amit nem. Nem lesz köztük nagy különbség. Ugyanolyan jók a heggesztések, max az egyik szebb.
De!
De abban lehet felfedezni eltérést, hogy ki mire hajt? Van aki megelégszik van aki nem!
Szóval részemrõl Taiwan :: Nem Taiwan 0:1

-mégha lehetetlen is...-

#103
Hotmaat

Hotmaat

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.150 hozzászólás
Mivel a Bikepositives topickban ránk lett szolva, hogy nem arról szól, ezért gondoltam csinálok neki topickot.
Itt mindenki jól leirhatja, hogy miért is utálja a ferdeszemüek által gyártott cucokat, és hogy miért nem tudunk ugy bringát összerakni, hogy nincs benne távolkeleti cucc.