Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Ajándékötletek

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
70 hozzászólás a témában

#61
the_d

the_d

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.416 hozzászólás
nagybátyám spúr (pedig gazdag)-> szart vagy még szarabbat szoktam kapni tõle -> nem fogom rá költeni a pénzem

sajna scaládi elvárás hogy adjak neki is. Ha szívbõl adnék õ nem kapna semmit (soha nem tett érte smemit hogy kapjon, pedig én igen hogy jó viszonyunk legyen)(és így van õ a család többi tagjával is)

elviszem vhova, jó vicc. Inkább egy olcsó vállfa :D

és karácsonykor emg úgyis családi vacsora lesz
Meguntam az aláírásom....

#62
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
ár miért fontos NEKI?
nem muszáj vmit venned
meghívhatod egy családi vacsira, vagy elviheted õket vhova

#63
the_d

the_d

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.416 hozzászólás
mamusz nem rossz, teccik:D, de a kocsivállfa még jobb, hisz ugye ügyvéd, annak meg öltönye meg talárja (meg bszottnagy SUVja:) ) van.

hol kapsz te olyantot, mint kocsibavállfa?
Meguntam az aláírásom....

#64
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
én csak hasznos ajándékokat próbálok meg venni.
muternak vettem egy 256-os pendrive-ot, hogy ne mindig flopin hurcolja a témazárókat az iskolába, meghát ugye 256 megára jó sok témazáró ráfér :)
fater kap vállfát a kocsiba. ilyen fejtámla acélrúdjára rögzíthetõset. legalább nem csak beb*ssza a kocsiba a kabátját. remélem legalábbis.
persze ezek mind hasztalan információk ..

nagybátyádnak vegyél egy jó meleg mamuszt :) sakkozás közben ne fázzon a lába ;)

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#65
the_d

the_d

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.416 hozzászólás
épp erre gondoltam én is. De felesége asszonta h õ akart neki venni, megkérdezte, és asszonta fujfuj. Mert csak a port fogja, és jáccani meg....leírtad

amúgy errõljuteszembe jóötlet: teszkóban lehet kapni 2000 ftért olyan üveg sakkot, amiben minden bábu egy feles pohár. Esélykiegyenlítõs sakk :D Amelyiket leütöd, meg kell innod. Haveromnak vettem, ezt kapja. Keresni kell, a Fogarasiban legalábbis, mert jó hátul van (balra).
Meguntam az aláírásom....

#66
DaveRider

DaveRider

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.811 hozzászólás
akkor ilyen ólom vagy kerámia sakkészletet. bár azt tuti, hogy csak dísznek fogja használni, az ilyenek mindig a jól bevált táblán zúzzák...

#67
the_d

the_d

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.416 hozzászólás
római jogot nem tudja már:) (és mondom, mogorva, csak ritkán érti a tréfát)
sakkozógépe van
inni nem iszik mer cukorbeteg






az újtéma gombra nem cuppantam rá hanem (rmlm helyesen) felismertem két olyan topik hiányát ami jól jöhet sok emebernek.:)
Meguntam az aláírásom....

#68
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás

mit adnátok egy öregedõ, keveset mozgó, mogorva embernek? (52 éves nagybátyám). Sakkozik, és alszik. Mást nem. Jah ügyvéd. És lehetõleg ne kerüljön sokba mert õ a legspúrabb ember akit ismerek. :)


vodka?

(újabban nagyon rácuppantál az új topic gombra ;):))
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#69
TripleB

TripleB

    bentlakó

  • fórumtag
  • 9.190 hozzászólás
vizsgaidõpontot római jogból,biztos meglepõdne :D esetleg a sakkozó számítógépet :)

-=B.B.B.=-
"Aki nevet,azzal együtt nevet a világ.Aki sír,az egyedül sír..." Oldboy


#70
the_d

the_d

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.416 hozzászólás
mit adnátok egy öregedõ, keveset mozgó, mogorva embernek? (52 éves nagybátyám). Sakkozik, és alszik. Mást nem. Jah ügyvéd. És lehetõleg ne kerüljön sokba mert õ a legspúrabb ember akit ismerek. :)
Meguntam az aláírásom....

#71
the_d

the_d

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.416 hozzászólás
Két célból érzem megnyitni ezt az idõszerû/szezonális topikot.
Egyrészt vannak idén gondjaim egykét embernél h mit adjak.
Másrészt vannak ötleteim, kreatív és megvásárlós, ha valakinek kell és tudok segítek.
Segítsük ki egymást.

Kapja idén más azt amit tavaly kitaláltál :D
Meguntam az aláírásom....