Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Haro Bikes, mert vannak mtb-ik is

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
9 hozzászólás a témában

#1
BobyValentine

BobyValentine

    újonc

  • fórumtag
  • 1 hozzászólás
sziasztok! gondoltam benézek ide, mert egyébként is nagy gondom,hogy komolyabb vázgonddal nem merek fordulni sehova,itthon csak BMX van Hivatalosan. ez az én parípám: Feltöltött kép

#2
G009

G009

    újonc

  • fórumtag
  • 4 hozzászólás
Üdv. Nekem egy Haro Sonix-om van gyönyörû a váza, ösztelós, hidraulikus Avid tárcsafékek Sram váltók Truvativ hajtómû, Rock-shox rugós tagok. Már mentem vele "1-2" km eddig nagyon bevált. Egy Magellan-om volt elõtte, de az is nagyon jó volt. Kicsit féltem a hátsó rugózástól, de messze várakozáson felül teljesít. Csak ajánlani tudom...
:)

#3
tolli

tolli

    vendég

  • fórumtag
  • 90 hozzászólás
  • LocationZalaegerszeg, Hungary
Sziasztok!

Nekem egy 2008-as Haro Mary SS-em van, aminek még egyenes a felsõcsöve. Gyönyörû világoskék és mondanom sem kell, hogy nagyon szeretem hajtani.

A Mary kormányt egy sportosabb Ritchey egyenes kormány + kormányszarv kombóra cseréltem, illetve az Avid fékkarokat régi Shimano LX-re. Az áttétel 32/16, ami a 29-es kerekekkel emelkedõkön elég combos áttétel.

#4
Vadorzó

Vadorzó

    újonc

  • fórumtag
  • 6 hozzászólás
Csõ most szereztem 1 Haro ex1.est 200as taggal de már most jobb mint az fsr rendszerü elõzõ vázam. Na meg csak egy Haro! Írjatok már v.mit róla elõnyök hátrányok stb. Kiváncsi vagyok a véleményekre. Dh.ra akarom használni.

#5
Get See

Get See

    újonc

  • fórumtag
  • 1 hozzászólás
Hello! Nekem egy Haro escape 8.1 tárcsak fékes 18 sebességes bicom van 150mm-es teló val sztem nagyon megéri ilyet venni a váz masszív nanon jó a geo ja és könnyü! nincs hibája! Én 80 ezerér vettem de ujjjonan 180E

#6
healer999

healer999

    vendég

  • fórumtag
  • 155 hozzászólás
Most egy Haro Shift R3-as gépezettel pörgök. Nagyon pöpec darab, rászolgál a hirnevére.
Miért nem árulják itthon, nem is értem...

#7
Beast

Beast

    újonc

  • fórumtag
  • 2 hozzászólás
valaki meg tudja mondani, hogy milyenek a haro dirt cangák?
érdemes ilyet venni?

#8
N_Vitya

N_Vitya

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 519 hozzászólás
Az összes élményem a márkával kapcsolatban, hogy egyszer láttam egy helyi boltban, és RS judy j1 volt alatta, amit szintén nem láttam addig.

#9
Hardy91

Hardy91

    vendég

  • fórumtag
  • 56 hozzászólás
havernak van egy haro escape 8.1-e...az az egyetlen haro monti amit eddig láttam:D...elég kevés van a montikból...bmx-bõl meg minden utcasarkon látok egyet...:D

#10
lordd

lordd

    vendég

  • fórumtag
  • 16 hozzászólás
Hello! Ezt a topicot azért indítottam, mert ennek az egyáltalán nem kis nevü cégnek is kijárna, egy, és egyáltalán nem csak bmx-eket készítenek. A bmxmagon csúnyánnéztek rám mert Haro-m van de nem vagyok bmx-es... remélem itt nem lesz hasonló eredmény :D. Tehát akinek Haroja van írjon ide! Nekem Haro Zero-m vsn, jövõ hónapban lesz növelve itt-ott...