Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Bringás filmpremierek

- - - - -

  • Please log in to reply
409 replies to this topic

#141
Pere

Pere

    újonc

  • fórumtag
  • 1 posts
Filmekkel kapcsolatos kérdés: a július-augusztusi lapszámban volt egy DVD ajánló, amit szeretném, ha meglenne, de sajnos én hülye kidobtam a lapot elolvasás után. A DVD-ajánlós oldalt nem tudná nekem egy jófej esetleg lefénymásolva elküldeni?

#142
stp1

stp1

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,283 posts

Semmi új dolog, nulla történet felirat-trükkök-felirat-trükkök, zenék sem túl ütõsek. 9-eshez képest meg fõleg...


Ezek szerint ez elég szubjektív, mert pont a 9-es az amit (pláne a 10-eshez képest) nem vagyok hajlandó újranézni.
Az szerintem nagyon unalmas és vontatott volt. (a 10-es 53 perces hossza sokkal ideálisabb)
Zenék tekintetében ízlések és pofonok, habár a 9-es soundtrack zenéit ismertem, hallgatom, mégis teljesen idegennek érzem egy ilyen filmhez (Crystal Castles, Yeah Yeah Yeahs...). Most a 10 OST-t lassan "rongyosra" hallgatom.

Ami a 9-esben még nagyon zavart, hogy nem tudtam elkülöníteni a riderek, helyszínek blokkjait. Nem voltak átmenetek hanem (számomra) rendszertelenül volt összevágva az egész. Volt, hogy valaki feltûnt egy helyszín erejéig, majd késõbb lett egy nagyobb része a filmben...

#143
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8,649 posts

Köszi, hogy eljöttetek! :)


mi köszi, hogy ott lehettünk.

#144
charston

charston

    vendég

  • fórumtag
  • 14 posts

Háát, nem tudom, lehet, hogy mi nem azt a NWD 10 -et néztük mint itt az elõttem szólók, mert ez most nagyon lapos volt, és nem csak zárórésznek volt gyenge.
Semmi új dolog, nulla történet felirat-trükkök-felirat-trükkök, zenék sem túl ütõsek. 9-eshez képest meg fõleg...


a 9est nem láttam de a 6-7-8-10 megvan, de örüljünk h a ebben az záró filmben a hegedû rész (Amikor viszik a koporsót) alatt a budapesti filharmóniai táraság játszik Sándor János vezénylésével :)

#145
zsolo

zsolo

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,627 posts
Köszi, hogy eljöttetek! :)

#146
AGA

AGA

    AGA

  • fórumtag
  • 2,353 posts
Háát, nem tudom, lehet, hogy mi nem azt a NWD 10 -et néztük mint itt az elõttem szólók, mert ez most nagyon lapos volt, és nem csak zárórésznek volt gyenge.
Semmi új dolog, nulla történet felirat-trükkök-felirat-trükkök, zenék sem túl ütõsek. 9-eshez képest meg fõleg...

Ride everywhere.

.


#147
stp1

stp1

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,283 posts
keresési skillem szárnyal, már rakom is a kosárba õket. :D
köszi ;)

#148
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8,649 posts

ezt a videót láttam róla de nem tudtam, hogy egy egész film.

már veszem is.


örökhajtós topikba pár hónappal ezelõtt, elég durván ki lett tárgyalva a létezõ összes fixis film ;) ment is dvd cserebere meg minden.

#149
zsolo

zsolo

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,627 posts
A film után ugorj be a 4Bro Bisztróba és hozd a mozijegyet. Korsó sört kapsz pohár helyett ;)

#150
repasibalint

repasibalint

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,627 posts
hujuj,azt hittem már rég bemuttaták,de úgy nézem nem...jóféle a film,nekem tetszik,de nálam az etalon a Seasons:)zenék tetszenek benne nagyon,jó volt az a rész ahol csak a bicaj szuszogását lehet hallani,jó néha azt is zene helyett:).érdekesség képpen a temetés alatt szóló zenét a pesti szimfónikus zenekar játszotta.nem tervezitek,hogy miskolcon is bemutatjátok?elmennék

#151
stp1

stp1

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,283 posts

nekem még nagy kedvencem a MASH:


ezt a videót láttam róla de nem tudtam, hogy egy egész film.

már veszem is.

#152
blueshark

blueshark

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,190 posts
nekem még nagy kedvencem a MASH:
Team Heavy Pedal - Szeged

A tehetség az, amikor többet tudsz, mint amennyit tanultál.

#153
stp1

stp1

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,283 posts
F1RST és The Tipping Point megvan?

érdemes ezeket is nézni, habár ez csak DH vonal.
jó kis Clay Porter féldokumentum filmek. :)

#154
Camping Joe

Camping Joe

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5,592 posts
Hát nekem nagyon fognak hiányozni. De már lassan nem lesz mit adni, meg nagyon össze kellene magukat törni...

Nyáron sokszor megnéztük a 8-at mielõtt mentünk bringázni, utána voltak pusztulások rendesen. :)

'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'

ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960

#155
gakos

gakos

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 947 posts

akkor igaz a hír, hogy nem lesz több :cry:


soha ne sajnald, ha meltosaggal hagynak abba valamit. ideje volt. amugy az uccso resz odabasz

----

FÁJVÓ

----


#156
blueshark

blueshark

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,190 posts
akkor igaz a hír, hogy nem lesz több :cry:
Team Heavy Pedal - Szeged

A tehetség az, amikor többet tudsz, mint amennyit tanultál.

#157
Camping Joe

Camping Joe

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5,592 posts
El kék menni. :8

'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'

ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960

#158
zOrg

zOrg

    exgépész

  • fórumtag
  • 5,740 posts
Nothin'.
"In idem flumen bis non descendimus"

#159
zsolo

zsolo

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,627 posts

Kiböktem a tetejére, amíg aktuális.

Nagyon szépen köszönöm!

#160
zOrg

zOrg

    exgépész

  • fórumtag
  • 5,740 posts
Kiböktem a tetejére, amíg aktuális.
"In idem flumen bis non descendimus"