Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Nicolai - A német ipar terméke

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
179 hozzászólás a témában

#1
mr_balage

mr_balage

    vendég

  • fórumtag
  • 30 hozzászólás
szia, nem az enyém a váz, a tulaj megígérte, hogy küld majd képet ha kész a komplett bicó, a színeket is õ válogatta össze, az arany eloxálás extra kérés volt


háát nagyon durván néz ki! most nemrég semmeringen láttam egy-két ilyen vázra épített gépet. nagyon baba mindegyik!!! a színeket te válogattad össze?

komplett bicajról van esetleg képed?

ja és gratulálok hozzá!



#2
tibibá

tibibá

    vendég

  • fórumtag
  • 175 hozzászólás
háát nagyon durván néz ki! most nemrég semmeringen láttam egy-két ilyen vázra épített gépet. nagyon baba mindegyik!!! a színeket te válogattad össze?

komplett bicajról van esetleg képed?

ja és gratulálok hozzá!
mindenkit......

#3
mr_balage

mr_balage

    vendég

  • fórumtag
  • 30 hozzászólás
Itt vannak a képek:
http://picasaweb.goo...feat=directlink

Feltöltött kép

#4
mr_balage

mr_balage

    vendég

  • fórumtag
  • 30 hozzászólás
Sziasztok, megérkezett a legújabb Nicolai ION ST váz Magyarországra, arany eloxált kiegészítõkkel. Képeket hamarosan töltök fel.
Üdv: Balage

#5
tibibá

tibibá

    vendég

  • fórumtag
  • 175 hozzászólás
na megkaptam a 2009-es nicolai katalógust... elég fura színekben pompáznak benne a bringák így elsõre de másodikra már nem olyan vészes. jajj jajj jajj az ion.... fõleg a g-boxos verzióóóó.... de benne van a kedvencem is a nucleon tfr. nálam még mindig az viszi el a pálmát
de ami durva hogy van trekking bicaj is benne sárvédõvel, csomagtartóval, szíjhajtással!!! nagyon királyul néz ki!
mindenkit......

#6
Grim

Grim

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 402 hozzászólás
waaaaa ujra van netem :S
a kecske suly kb 14kg, igaz ezt 26os kerekekkel mertem, 24essel kicsit tobb sztem. a villa problemat ideiglenesen meg tudtam oldani, de ez igy nem tul stabil, es nem is merek annyira uggralni vele :(
Utolso megoldaskent sztem csak EZ segitene, ahogy meregettem, ennek eleg magass az also csapagycseszelye ahoz, hogy problemamentes legyen :)
vagy ha valaki tudja, nezzen utana hogy Ennek mekkora az also csapagymagassaga. mert a sima 1.5 osnek megtalaltam, es ha ennek is akkora lenne akkor tuti mukodne a dolog.

vagy elcserelem valakivel a 66RC2X emet egy 180mmes szimplavallas feherlabu 1.5os travisre (szep almok :S )

"You want touch the sky? Fuck a duck and try to fly!"


#7
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás

ittvan foto a bringarol, fejcsapagyam meg mindig nem jo :( es a telo belever a vazba. Tanacstalan vagyok teljesen, es elkeseredett :(
KEP


sajnos van olyan, hogy a villa "nem kompatibilis" a vazzal. vall-kialakitas kerdese. havernak is ilyen gondja volt egy marzo villaval. a vegen eladta, es vett egy manitout.

ja es nalam a revelation es a 575 alsocsove kozott kb masfel mili van. szerencse...
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#8
RideRaceLive

RideRaceLive

    vendég

  • fórumtag
  • 81 hozzászólás

care-o-bike


Igen köszi, gyorsan módosítottam a hozzászólásomat, mert megtaláltam közben! :)
Hát nem mondom, van egy ára.:wow: Újonnan biztos nem vennék, közel 1000 €-ért azért nem veszek merev vázat, ami ráadásul még nehéz is. 800 küröl szvsz egy Bullit jobb dirt-re.

#9
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás
care-o-bike


#10
RideRaceLive

RideRaceLive

    vendég

  • fórumtag
  • 81 hozzászólás
Mennyibõl hoztad ki, még azt megírhatnád:)

#11
RideRaceLive

RideRaceLive

    vendég

  • fórumtag
  • 81 hozzászólás
Grim! Nagyon szép a bringád, milyen súlya van? Mert én is egy hasonlót szeretnék összerakni 2.nak.

#12
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás
meridának van olyan hogy hézagoló villaváll fölé asszem...
talán az segítene

#13
xenium

xenium

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.448 hozzászólás

ittvan foto a bringarol, fejcsapagyam meg mindig nem jo :( es a telo belever a vazba. Tanacstalan vagyok teljesen, es elkeseredett :(
KEP



uh..vazz ez brutál jól néz ki atomtengeralattjáró :D

edit: tényleg, mennyire ér bele?
Sei, soku Si.

#14
Grim

Grim

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 402 hozzászólás
ittvan foto a bringarol, fejcsapagyam meg mindig nem jo :( es a telo belever a vazba. Tanacstalan vagyok teljesen, es elkeseredett :(
KEP

"You want touch the sky? Fuck a duck and try to fly!"


#15
tibibá

tibibá

    vendég

  • fórumtag
  • 175 hozzászólás
Képek:

http://hoshi-k-yoshi...946bf/index.php

#16
xenium

xenium

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.448 hozzászólás
Gratula, mert nagyon jó lett!
Sei, soku Si.

#17
tibibá

tibibá

    vendég

  • fórumtag
  • 175 hozzászólás
kösz de nekem megvan mindkettõ.

tél van, tél van... megy a tuning! megcsináltattam az mrp-nek a "rock ring"jét. szép 15mmes jukak tátonganak rajta nem is kevés. a hatás kedvéért befestettem a furatokat pirosra. lehet h valakinek ez giccses de nekem bejön nagyon! lehet hogy hülyén néz ki h minden sáros de az nem de ez van. a munkadarab mégsem lehet sáros... majd az lesz!!!!!!!

http://kep.tar.hu/pigisun/50551386#2

#18
mr_balage

mr_balage

    vendég

  • fórumtag
  • 30 hozzászólás
Hali!
Van pár eredeti 2008-as Nicolai katalógusom váz+DSK komplett bicaj.
Ha valakit érdekel, akkor tudok postán küldeni 300.- Ft boríték és postaköltség ellenében. E-mailen lehet jelentkezni: 7meter@gmail.com
Balage

#19
Grim

Grim

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 402 hozzászólás

elég durván néz ki a cucc!!! van most nagy örömködés? nekem is volt...

azzal hogy beleér a villa kezdj valamit hamar mert egy esésnénél az okozhat meglepetést. egyébként nekem éppen elforog a villa. ezt úgy kell érteni hogy egy hajszálnyi hely sincs a váz és a villa közt amikor odaér a cucc, csak nem akad meg benne hanem egy kis szorulással átfordul. egyébként nekem is 66-om van. érdekelne hogy egy pike mondjuk elfordul-e benne.


A te 66od elfordulna az enyemben is, csak a 2007 esnek szelesebb a valla es ezert ez van.
Ha nem adapter lenne benne hanem rendes 1.5 os fejcsapagy 1.25 os belsovel akkor is jolenne, mert telo lejjebb kerul :)

"You want touch the sky? Fuck a duck and try to fly!"


#20
tibibá

tibibá

    vendég

  • fórumtag
  • 175 hozzászólás
elég durván néz ki a cucc!!! van most nagy örömködés? nekem is volt...

azzal hogy beleér a villa kezdj valamit hamar mert egy esésnénél az okozhat meglepetést. egyébként nekem éppen elforog a villa. ezt úgy kell érteni hogy egy hajszálnyi hely sincs a váz és a villa közt amikor odaér a cucc, csak nem akad meg benne hanem egy kis szorulással átfordul. egyébként nekem is 66-om van. érdekelne hogy egy pike mondjuk elfordul-e benne.