Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Virsligumisok ide!

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
43 hozzászólás a témában

#21
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.163 hozzászólás
gondolom nem lendületbõl szántasz rá :DDDDDDD

#22
voti

voti

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.179 hozzászólás
A kékes hosszú emelkedõ, ez meg egy dombocska.

#23
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.163 hozzászólás
én így is megdöglöttem mire feltekertem mátraházáról kékesre... pedig az csak 10-15% os végig :D monjuk akor már pont 110 kili volt bennem

#24
voti

voti

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.179 hozzászólás

szálkózol voti? 20% osan :D jeszus abba belekell álni rendesen :D

Helyenként 20% inkább több :D

#25
voti

voti

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.179 hozzászólás
A Mátyás. K. u. teteje feljebb van mint a kilátó ;)

#26
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.163 hozzászólás
szálkózol voti? 20% osan :D jeszus abba belekell álni rendesen
Voti kemény ember :) velese bringázok mert kiröhög... bár .. nyáron balatonmarathon? :D

#27
Arti

Arti

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 376 hozzászólás

Idetaláltál Arti?

Szóval kénytelen vagyok felmenni a Mátyás Kir. utcán mert ott a nyaraló. Elõször komolyan azon gondolkodtam, hogy bringázáshoz viszek magammal utcai cipõt ugyanis stoplival nem állok meg ott azon a meredeken, aztán megpróbáltam bicajjal és sikerült. Na jó a pedálfordulatom kb 20-as volt :D.


Na itt vagyok, csak most jutottam géphez.
Azon az utcán még régebben - montival - egy szépet taknyoltam, mer nem birtam idõben kicsatolni a lábam. Azóta nem jártam arrra. :D
[Arrafele van a kilátó is ugye? Mer ha nem, leht másra gondolunk...
Az utcanevekkel hadilábon állok :wtf: ]
"Minél messzebbre jutok, annál kisebbek lesznek a problémáim."

#28
voti

voti

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.179 hozzászólás
Idetaláltál Arti?

Szóval kénytelen vagyok felmenni a Mátyás Kir. utcán mert ott a nyaraló. Elõször komolyan azon gondolkodtam, hogy bringázáshoz viszek magammal utcai cipõt ugyanis stoplival nem állok meg ott azon a meredeken, aztán megpróbáltam bicajjal és sikerült. Na jó a pedálfordulatom kb 20-as volt :D.

#29
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.163 hozzászólás
jaja annó DH val nekem se volt gond de íígy ... ráadásként minket itt testileg és szellemileg is lezúznak :) de azért L hiheted hogy nem keresem a legnagyobb forgalmat :D

#30
Zed

Zed

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.693 hozzászólás

örülök neki hogy neked van rá idõd, mellesleg így edzeni nekem nincs, 3 órám van arra hogy tekerjek ha nem akarom sötétbe nyomni, márpedig nem akarom

Nem tehetek róla hogy én akkor szabadulok mikor más menne haza...


Rossz hírem van, én is 4-kor végzek, ráadásul ezzel mindketten a korán végzõk csoportjába tartozunk, mivel a legtöbb ember 5-ig, 6-ig nyomja (igaz, õk késõbb kezdenek). Igazad van, 3 óra alatt aszfalton nehéz kiszabadulni Bp-rõl. Nekem könnyû dolgom van, mert fõleg montizok, a Janihegy pedig közel van. De ez a kipufogógáz-autósgladiátor túra akkor is mazó :D

#31
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Hú, az komoly! Akkor te hadnagy leszel??? Viszont ez talán azt jelenti, hogy jó sok idõd lesz 2 év múlva, vagy rosszul tudom, hogy a katonatisztek eléggé el vannak eresztve szabadidõvel?
Kérlek SEGÍTSETEK!!! Ellopták Giant Anthem 1 (2008-as) 18 colos bringámat. Fekete/bronz színben - ebbõl csak ez az egy volt MO-on! Ez a bringa volt az: http://bikemag.hu/teszt/giant-anthem-1 Ha láttok ilyet apróban, légyszi szóljatok! Megtalálónak jutalom.

#32
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.163 hozzászólás
egyetemista vagyok a ZMNE n és elégé korlátolt fa***k az elöljáróim és nem tudom megértetni velük hogy ha nem hagynak edzeni(nem bringára... én tájfutó és marathon futó vagyok) akkor nem hogy nem fogok nekik semmien sporteseményen jól szerepelni hanem L sem indulok...(reggel 6-16 óráig szórakoztatnak) szóval hobbibringázás ha nem kell ZH ra tanulni akor esetleg hétvégén. :( majd 2 év múlva ha végzek akor talán lesz idõm tekergetni... addig meg max görgõ

Mellesleg üzenem a 10próbásnak hogy megküzdöttem a 1rva stoplival :D és hazafele már a PP357 esel jöttem :) (bár úgyse olvassa )

#33
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Hogyhogy ilyen kevés idõd van? A melód miatt, vagy valami továbbképzésre jársz?
Kérlek SEGÍTSETEK!!! Ellopták Giant Anthem 1 (2008-as) 18 colos bringámat. Fekete/bronz színben - ebbõl csak ez az egy volt MO-on! Ez a bringa volt az: http://bikemag.hu/teszt/giant-anthem-1 Ha láttok ilyet apróban, légyszi szóljatok! Megtalálónak jutalom.

#34
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.163 hozzászólás
hidd L hogy nem keresem a forgalmas utakat, csak! ... de monjuk tekertem úgy már 150 kilit hogy 1 kezemen megtudtam számolni hány autó ment L melletem és megvolt már mint a mátra mint a pilis csúcsai... és nem úgy szoktam elindulni hogy húú mekora forgalom lehet erre hanem kijelölök 1 célt monjuk Go kékes és hajrá, keresek 1 utat azt gyiha .. persze edzhetnék mint a nagyok beálok körözgetni 4536435352 kört de én nem Touron akarok indulni hanem élvezni azt hogy bringázok... lehet az életbe nem indulok L versenyen de eddig minden hétvégén tekertem magamnak 120 kili fölött egyett! csak mert élvezem hogy bringán gyorsan bejárhatom a "környéket"

örülök neki hogy neked van rá idõd, mellesleg így edzeni nekem nincs, 3 órám van arra hogy tekerjek ha nem akarom sötétbe nyomni, márpedig nem akarom

Nem tehetek róla hogy én akkor szabadulok mikor más menne haza...

#35
Zed

Zed

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.693 hozzászólás
Sac, te tényleg azt élvezed, hogy a legforgalmasabb utakon csúcsban tekersz? Ez egyébként nem országútizás, hanem mazochizmus. Fejlõdni nem fogsz tõle sokat, de legalább jó sok szart szívsz be, és megadod a sok kedves tonna feletti közlekedõtársadnak az esélyt, hogy az intenzívre küldjenek.
Én, ha országútira ülök, akkor is a forgalmatlan utakat keresem, és lehetõleg nem sík utakat választok. Nyerõ a Gödöllõi-dombság és a Pilis, de elindulhatsz Páty-Zsámbék felé, célba veheted Tatabányát és a Vértest. Próbálj inkább hosszabbakat menni, kisebb intenzítással, felesleges teherautók mögött stéherezgetned és buszokkal gyorsulgatnod.

#36
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.163 hozzászólás
hát :D én nem szeressem anyira a hegyet :P láne hogy mire hegyre kerülök addigra bennem van 60 kili :) .... mien áttétellel tekersz te hogy szeretni lehet a hegyet :D

#37
Olee

Olee

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
Köszi a gratulációkat, de az nem az esztergomi verseny volt. (ott kábé utolsó lettem volna) azon nem indultam, csak nézõ voltam.
Ott kaptam meg az új soromat. A 11-21 kezdett fárasztó lenni. Fõleg, hogy hegymániás vagyok.
Vasárnap Tauplitzban voltam egy hegyi versenyen, de ez amolyan buliverseny volt. Nem álltak igazán kemény legények rajthoz. Fejlõdni viszont nagyon jó. Jó a kaja, pörgõs a verseny, sok a kiállító, gyönyörû a környezet, 12% végig, kiváló útminõség, lefelé a táborba 78km/h:)

#38
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.163 hozzászólás
Hát ezt jó tudni :) (Fuck)
Hát nem akartak ledudálni! bár tapostam is neki 40 körül és elégé be volt álva a forgalom ahhoz hogy komolyan menjenek teherautó meg alig volt... bár lehet csak mákom volt .. vennem kell 1 pedááálllt mert kattog ez a szar .. monjuk már elõdöm is belepakolt 6000 én még most félezer és ebbõl sok kemény taposás nem is csodálom hogy megnyekkent... Look PP357 haver Maliján toltam neki és jobb minta z én öreg ACOR spd m és 10próbába 14 aszem

#39
voti

voti

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.179 hozzászólás
Olee gratulálok, nagyon szép eredmény!

Sac1 vigyázz magadra! Én amikor utoljára mentem a Fót-Rákospalota úton bringával, a kórházban tértem magamhoz. Nagyon szemét útvonal, keskeny nagyforgalmú, sok teherautóval, sok munkába/ból sietõ semmivel nem törõdõ barommal. Két hete sok gyertyát láttam az út mellett, állítólag kismotoros gyerek volt... Majd mutatok jó utat kerékpárúttal Dunakeszi alsó felé, ahol én is járok be Pestre.

szerk: ja és csak 15 percig tudsz módosítani :)

#40
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.163 hozzászólás
MEGINT NEM TOM MÓDOSÍTANI :(

Remélem lehet élménybeszámolót is nm1 majd kitörlik ha nem

Na mai menet Kilátogattam Voti városába :P Fótra JEEEEEeee!!!!!

Indulás: Népliget Üllõiút (ZMNE) 16:15
Útvonal: (tervezett) Népliget-Városliget-Rákospalota-Fót-Dunakeszi-Árpádhíd-Budai rakpart Lágymányosi ez kb 50 kilóméter :P de rákoson úgy L tévedtem hogy kitoltam 65 re

Na a legfontosabb .. éltemebe elõször örültem 1 útmosónak bár ez nem mosta az utat csak ment kb 45-50 között ... természetesen befogdtam és a Régi fóti úton végighúzott a felüljáróig :P JEEEEEEEEeeeeeeeeeeeeeeee na szóval onan egy kellemes 35s tempó mocskos nagy forgalom de legalább kaptam a szelet és nagyon szép az az út kellemes fás egész sima, befutok Fótra 1 röpke kanyar és már L is fogyott a kicsi falu kisebb nagyobb lejtõk emelkedõk kellemes 37es átlag :P jeeeeeee Dunakeszin rá a 2esre és iráááány surááány átlag kicsit visszaesett 32 re még mindig beton nagy forgalom patka járhatatlan nasebaj mindenki széppen kikerülgetett befogtam 1 buszt is de nem bírtam vele a gyorsulást 55 nél lerázott (köcsög) na sebaj befutunk pestre .. ahogy láttam nem csak én jáccok inkább az autók között mint hogy a bicigliúton rázkódjak... Hajrá országút ... végre lassulnak a jármûvek! széppen be is fogdostam a kamionokat és húztak magukután szélárnyákba, csak sajnos sok volt a lámpa. én ugye le bringaút és már meygek is át, aztán úrja beér a kamion és megint befogom.... kicsit sajnáltam hogy nem tudnak azok a teherautók L menni akik gyorsabbak voltak :/ bár néha azért jobb átlagom volt mint a belsõ sávnak .. és jeee 1 kis szlalom után Árpádhíd és rá a bringaútra ... valami fixis a nyomomba szegõdött jól nyomta .. monjuk láccot is a lábán hogy nem hétvégi bringás :D

Na nembaj én még csak most kezdem ezt a témát (illetve újra kezdem) csak összeszedek egy kis állóképességet!!!

Tudom lehet hogy alap dolgokat írtam be de nekem jól esett ez a kis körút mint "kezdõ outis :P"

ui.: jók az utak Fóton jobb mint pesten :P


ÉS GRAT OLEE