Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Semmering Bikepark

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
283 hozzászólás a témában

#161
slippy

slippy

    vendég

  • fórumtag
  • 83 hozzászólás
hmm...értem...akkor lehet, hogy addigra összelopok (na nem szó szerint) egy dh bringát magamnak, aztán azzal :)
amúgy a freeride rész is olyan durva? csak mert jutubon nézegettem videókat, onnan elég kellemesnek tûnt :D
meg ha annyira nem vészes, akkor bírja a gépezet, meg én is, mert anno gyõrújbaráti hegyre mentünk fel, majd utána le, és simán bírta a drága. olyan 40-45ös tempóval jöttünk lefelé. hozzátartozik az is, hogy kb 2óra alatt értünk fel, le pedig 20-30perc volt az út :D
jó nem összehasonlítható a két 'pálya' az tény :)

#162
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
hja, le lehet jönni merevvel is de nem akkora élmény.

#163
adamkg

adamkg

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.715 hozzászólás
Szerintem meg inkább bérelj egy DH gépet a pálya alján, mert a sajátoddal nem érdemes szenvedni. Nem fogod élvezni.

#164
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás
Néhány kör után már nem biztos, hogy élvezni fogod, fõleg a DH pályán.


#165
slippy

slippy

    vendég

  • fórumtag
  • 83 hozzászólás
üdv srácok.
ne tessék túlságosan kiröhögni, inkább véleményre volnék kíváncsi.
pár éve voltam kint semmeringen. igaz télen, és szánkózni (az sem egy utolsó élmény. bátran ajánlom), és akkor láttam, hogy bizony síszezon után ott bringásoknak kedveznek. na most meg ezt a topikot is megláttam, úh kérdés fogalmazódott meg bennem.
adott a bringám: giant yukon '05 (full gyári merev vázas). ezzel szerintetek volna értelme kimenni?
mostanság tervezem kicsit 'tuningolni'. kapna tárcsaféket, erõsebb kerekeket, agyakat, talán egy hajtáscsere sem ártana akkor, na meg egy nagyobb rugóutas elsõ villán is gondolkodom. ez csak ilyen mellékes, zárójeles megjegyzés volt :D

elõre is köszönöm az építõ jellegû hozzászólásokat ;)

#166
arn

arn

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 7.205 hozzászólás
  • LocationBécs

olyan, hogy nem bírod fogni a kormányt meg a fékkart egyszerre, mer fááááj .p

ilyenkor azért még javában hüvös van. elõtte nézd meg az idõjárást, ha napsütésben akarsz jönni.


napsutes, 21 fok :D
a magurat ezert szerettem... ugy lehetett adagolni egy ujjal is, mint az alom. az xtre kivancsi leszek.

#167
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
olyan, hogy nem bírod fogni a kormányt meg a fékkart egyszerre, mer fááááj .p

ilyenkor azért még javában hüvös van. elõtte nézd meg az idõjárást, ha napsütésben akarsz jönni.

#168
arn

arn

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 7.205 hozzászólás
  • LocationBécs

Samstag 24.04.2010 und Sonntag 25.04.2010 werden wieder die Schaufeln geschwungen!
Treffpunkt wäre am Samstag um 9:00 Uhr und Sonntag um 10:00 Uhr Jeweils bei den Kassen.

Ha minden jól megy és megkapom a munkavállalóit, akkor kint leszek egész szezonban minden nap .) Ugorjatok be a speci kölcsönzõbe-szervízbe ha jöttök!


mi egy ideje mar keszulunk gyorbol :) haverek mar voltak parszor, de en meg sose. nem is a dh resze erdekelne (ahhoz ugyis gyik lennek), csak az, hogy milyen folyamatosan lefele jonni, hogy elotte nem tekertem ki a belem.

mikor erdemes menni? nyaron?

#169
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
Samstag 24.04.2010 und Sonntag 25.04.2010 werden wieder die Schaufeln geschwungen!
Treffpunkt wäre am Samstag um 9:00 Uhr und Sonntag um 10:00 Uhr Jeweils bei den Kassen.

Ha minden jól megy és megkapom a munkavállalóit, akkor kint leszek egész szezonban minden nap .) Ugorjatok be a speci kölcsönzõbe-szervízbe ha jöttök!

#170
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
Nem tudom tavaly mi volt az oka, de idén még ezen a héten biztos nem kezdõdik el a pályaépítés. Gci hideg van meg hó is elõfordul...
http://www.bikeparks...epark/panorama/

#171
cseresznye

cseresznye

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 759 hozzászólás

koszi, boxedzesen felrement egy utes. a paly remelem osszeszedettebb lesz, mint a tavalyi megnyiton


Bizony! Én sem szeretnék csak a freeride on menni egész nap. Mint ahogy tavaly muszáj volt.
A valóság azoknak való, akik nem bírják a kábítószert.

#172
gakos

gakos

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 947 hozzászólás
koszi, boxedzesen felrement egy utes. a paly remelem osszeszedettebb lesz, mint a tavalyi megnyiton

----

FÁJVÓ

----


#173
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
ejj, jobbulást! micsináltál?

építés egyelõre nem kezdõdik az idõjárás miatt.

#174
gakos

gakos

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 947 hozzászólás
tegnap tortem el az ujjamat, drotoztak, 3 honap off, ugyhogy en sajnos nem, pedig tervbe volt veve :(

----

FÁJVÓ

----


#175
cseresznye

cseresznye

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 759 hozzászólás
jó vidi:D bár én a német meg az angol nyelvû riportokat nem vágtam volna így egymás mellé.
amúgy innen jön valaki máj 8-9 én szezon nyitóra?
A valóság azoknak való, akik nem bírják a kábítószert.

#176
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
Videjó:
Bikepark Video - Zau[:ber:]g Semmering

#177
balagedebr

balagedebr

    vendég

  • fórumtag
  • 243 hozzászólás
Posted Image
bekell rendelni a szettet, aztán go :):):)

#178
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
bszptuk :/

#179
cseresznye

cseresznye

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 759 hozzászólás
Hát nem volt hosszú ez a szezon az biztos.Májusban szezonnyitón még volt hó foltokban, plusz rá egy hétre esett is egy kevés ott, most október elején/közepén meg már beis kell nekik zárni.:( Síelõk viszont örülhetnek.....
A valóság azoknak való, akik nem bírják a kábítószert.

#180
balagedebr

balagedebr

    vendég

  • fórumtag
  • 243 hozzászólás
már megy a hóágyú is, ahogy látom