Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

V. Mátra Mountain Bike Maraton - 2006

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
182 hozzászólás a témában

#1
SuperMike

SuperMike

    vendég

  • fórumtag
  • 16 hozzászólás
Hi!
Nincsen még valakinek pár képe az idei versenyrõl?
THX
SuperMike

#2
MC Pite

MC Pite

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.388 hozzászólás

Csak én láttam rosszul hogy poharakba is volt töltve? Illetve rosszul is érezhettem, vagy az emlékezetem csal, de mintha abból is ittam volna :)
Igaz, ez középtáv volt.


Poharakbna is volt, de nekem is flakonnal nyújtották...

"A hegyikerékpározás több mint versenysport, a természetközpontúan gondolkodó, egészségmegőrző,aktív életstílust kedvelő emberek szabadidősportja." Paripám


#3
Proff

Proff

    vendég

  • fórumtag
  • 11 hozzászólás
Szevasztok!

Én nem láttam pohárban sehol (elvileg nem is lehetne, ez HACCP elõírás). Egyébként a célban mindenki, aki kért, kapott egy üveg Getorade-et/ásványvizet, meg valami nápolyi-félét.

Más: kijöttek a frissített eredmények, beleértve a csapatversenyt is.

Végre-valahára bent vagyok, nagyjából-egészében korrekt idõvel, de: másodpercre ugyanannyi a mögöttem kb. 2 kerékpárhosszal lemaradt U17 versenyzõvel, és csupán 1 mp-cel vagyok lemaradva az elõttem befutótól, pedig amikor az oválpályára értem, a pálya üres volt (vagyis: az elõttem befutó legalább 300 méterrel, vagyis jó 20 másodperccel elõbb ért be).

Szóval... Szabadidõs tevékenységnek megteszi, egyébként meg... :-(


Prof

#4
sp_

sp_

    vendég

  • fórumtag
  • 35 hozzászólás

Ami engem zavart, az a Powerade italok pocséklása volt. Sztem felesleges fél litert odaadni mindenkinek frissítéskor, mert a legtöbb embernek egy pohárral is elég és a többség nem igazán van felkészülve arra, hogy magával vigye a palackot. Aki kéri, természetesen annak adtam volna, de egyébként poharakba kellett volna tölteni.


Csak én láttam rosszul hogy poharakba is volt töltve? Illetve rosszul is érezhettem, vagy az emlékezetem csal, de mintha abból is ittam volna :)
Igaz, ez középtáv volt.

#5
zaskarrace

zaskarrace

    vendég

  • fórumtag
  • 154 hozzászólás
Én 3 évvel ezelõtt indultam utoljára a Mátrában, és most beneveztem a hosszútávra. Az elmúlt 3 évben fõként hosszútávfutó versenyeken indultam, a kevés biciklizés meg is látszott az eredményemen (5:18). Szerencsére a gulyást még elértem...A pályakijelöléssel teljes mértékben elégedett voltam, ugyanis hajlamos vagyok az eltévedésre.(ez a Bükkben a múltkor sikerült is).A frissítõpontok kínálata is elegendõ volt, bár az elsõ kettõnél meg sem álltam. Ami engem zavart, az a Powerade italok pocséklása volt. Sztem felesleges fél litert odaadni mindenkinek frissítéskor, mert a legtöbb embernek egy pohárral is elég és a többség nem igazán van felkészülve arra, hogy magával vigye a palackot. Aki kéri, természetesen annak adtam volna, de egyébként poharakba kellett volna tölteni. Az eredményt mindenki láthatta: rengeteg eldobott palack, amibõl alig hiányzik valami. Sztem a végén simán adhattak volna két bontatlan üveggel mindenkinek, ha nem osszák ki ész nélkül. De amúgy tetszett a verseny, fõleg az, hogy végig tudtam menni rajta. A többi ezévi versenyem ugyanis ugrott a legkülönfélébb okok miatt: idõjárás, láncszakadás, defekt, váltófül-törés, betegség. Egyedül az áprilisi Garda-maratont tudtam abszolválni a Mátrán kívül. Gratulálok minden teljesítõnek!

#6
bary

bary

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 264 hozzászólás

Ez azért merész kijelentés egy olyan rendezvényre, ahol egy dobogós egy idióta csengettyût kap egy érem helyett. Volt ilyen.


Ez azért nem teljesen így volt. A tavalyi mátrán az "idióta csengettyû" mellett,
volt még egy csodás ciklámen színû villógó is. :D De érmet is kaptunk!!!! Egyébként az érem is elég lett volna, a többit úgy is elrakom az unokáminak :D

Az idei mátrán alapvetõen csak a nyilvántartással volt probléma, ami már a rajt elõtt is kiderült, pl nekem a neten a 2009es rajtszámot jelölték ki, és regisztrációkor mégis a 2011-est kaptam.
Gondolom többen lehettünk így, aztán ott voltak az átírások is, amit valószínûleg szintén nem könyveltek rendesen. Zavart okozott az is, hogy a kategóriákat itt ott összekeverték (u14, u15, u16, u17).

#7
szammer

szammer

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 878 hozzászólás

Ez azért merész kijelentés egy olyan rendezvényre, ahol egy dobogós egy idióta csengettyût kap egy érem helyett. Volt ilyen.


A tombolán pedig 5-6eFt-os nyereményeket sorsoltak ki...
talán fordítva kellett volna...
szammer

#8
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás

én továbbra is tartom, hogy a mátrai a legjobban szervezett magyar maraton


Ez azért merész kijelentés egy olyan rendezvényre, ahol egy dobogós egy idióta csengettyût kap egy érem helyett. Volt ilyen.
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#9
WRC69

WRC69

    újonc

  • fórumtag
  • 2 hozzászólás
???? Én aszittem hogy rendben vannak az idõeredmények... Oszt most nézem, hogy a párom, aki el sem jött, a 20. lett lájt felnõtt nõben 2,03-as idõvel. Lehet, hogy mégis ott volt velem két napig, csak nem vettem észre?? :-))))
Ezekután már nem is érdekel annyira a csapat eredmény. Végülis mindegy, jól éreztük magunkat :-)) Majd azt mondom a haveroknak, hogy mi nyertünk :-)))))))))

#10
Proff

Proff

    vendég

  • fórumtag
  • 11 hozzászólás

én továbbra is tartom, hogy a mátrai a legjobban szervezett magyar maraton, idén fura volt, hogy nem volt chip, így volt egy kis zûr az idõkkel...


Most írom a versenyigazgatónak a levelet.

Alapvetõen: komoly baj egyedül az idõkkel és a versenyzõk nyilvántartásával volt, ez itt elég egyértelmûen kiderült, bár elég hozzá megnézni a versenyeredményeket. A verseny kitûnõ hangulatú volt, más komoly szervezési hiányosság nem volt. Vagyis: szép volt, jó volt, de egy pici keserû szájíz azért maradt.


Mindegy, jövõre azért a nagyobb versenyeket végigjárom. :-)

Prof

#11
korcs

korcs

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.246 hozzászólás
A 40 fokos, sáros lejtõkért, meg a elcsórt kajajegyemért (remélem jól esett annak, aki letépte), meg a gyári szálhibás polóért majd számolunk! Egyébként baromi jó volt:-D

#12
MC Pite

MC Pite

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.388 hozzászólás
Halkan jegyzem meg hogy szerintem Bükk verte...
Jobb jelzések, frissítõknél sem igyekeztek hamar, nem kellet cipelni a pólót ami messze nem az a méret amit rendeltél, célvideó, etc. És ott nem panaszkodtak ennyien hogy nincsenek fenn...
És mikor beértem, utána asszem 1 órával már knn volt az eedmény. És jutott kaja késöbbjövõknek is ahogy láttam.

"A hegyikerékpározás több mint versenysport, a természetközpontúan gondolkodó, egészségmegőrző,aktív életstílust kedvelő emberek szabadidősportja." Paripám


#13
ggx

ggx

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.613 hozzászólás

Lehet, jövõre inkább Szilvásváradra megyek, illetõleg összeszervezek egy csapatot a 24 órás versenyre. Jobban járunk szerintem. :-(
Prof


akkor ezek szerint te még nem voltál harang rendezvényen (pl a 24h), ha ez a mátramarci így meghatott, ott tuti kiakadnál...

én továbbra is tartom, hogy a mátrai a legjobban szervezett magyar maraton, idén fura volt, hogy nem volt chip, így volt egy kis zûr az idõkkel...

#14
WRC69

WRC69

    újonc

  • fórumtag
  • 2 hozzászólás
Csövi!
Nem tudja valaki, hogy a csapat eredményeket hol találom? Me a listában nem láttam.

#15
MC Pite

MC Pite

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.388 hozzászólás

Hello!

MC Pite a képet elküldtem!


Feltöltött kép

"A hegyikerékpározás több mint versenysport, a természetközpontúan gondolkodó, egészségmegőrző,aktív életstílust kedvelő emberek szabadidősportja." Paripám


#16
Proff

Proff

    vendég

  • fórumtag
  • 11 hozzászólás
Szevasztok!

Szóval az úgy van, hogy én a szervezõvel elõtte többször váltottam e-mailt. Most írtam neki kettõt is, egyikben kifejezett sajnálatomat kifejezve azzal kapcsolatban, ami és ahogy történt.

Se válasz, se sms, se semmi.

Lehet, jövõre inkább Szilvásváradra megyek, illetõleg összeszervezek egy csapatot a 24 órás versenyre. Jobban járunk szerintem. :-(


Prof

#17
bary

bary

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 264 hozzászólás
Hello!

Mc Pite a képet elküldtem!

#18
MC Pite

MC Pite

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.388 hozzászólás
Én örülök a szerdai smsnek is, én most találkozok elõször ilyennel :)

"A hegyikerékpározás több mint versenysport, a természetközpontúan gondolkodó, egészségmegőrző,aktív életstílust kedvelő emberek szabadidősportja." Paripám


#19
sp_

sp_

    vendég

  • fórumtag
  • 35 hozzászólás
így van, nekem pl jó lett az eredmény és ma megjött az sms is.
(hogy ne csak fikázó hozzászólás legyen :))

Egyébként nagy valószínûséggal a célbaérõk 98%-ánál jól mûködik a rendszer, csak õk nem szólnak ;). Nekem a szilvási idõmet azóta sem sikerült bekönyveltetnem pl.



#20
McGywer

McGywer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.854 hozzászólás
Most jött meg a hétfõre beígért SMS az idõmrõl és a helyezésemrõl, fakjeee... Micsoda szervezés...