Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

New World Disorder 7 - Flying High Again

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
180 hozzászólás a témában

#21
zsolo

zsolo

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.627 hozzászólás

hát ez póén! az egyik bringás haverommal szórakoztunk hogy kit tud híres bringástól autogrammot szerezni :DDDDDD(hozzáteszem én nem vagyok gyüjtõ vagy ilyesmi,inkább bringázom ;)

???

#22
Alex rider

Alex rider

    vendég

  • fórumtag
  • 80 hozzászólás
hát ez póén! az egyik bringás haverommal szórakoztunk hogy kit tud híres bringástól autogrammot szerezni :DDDDDD(hozzáteszem én nem vagyok gyüjtõ vagy ilyesmi,inkább bringázom ;)

#23
sanzi

sanzi

    vendég

  • fórumtag
  • 59 hozzászólás
Nekem az a szám kéne ami Cameron Zink alatt megy!!Am télleg elkéne 1 teljes tracklist..........:D
Aláírtam, de a monitoron maradt...

#24
prof8

prof8

    vendég

  • fórumtag
  • 181 hozzászólás
Lassan meglesz az egész tracklist. Manson is volt, keresem a címét :)

Meg is van.: Marilyn Manson - Disposable Hens

Aszzem ez vót, bár már kezd kihagyni az agyam azóta :)

#25
bandQuake

bandQuake

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 367 hozzászólás
itt van még 1 :

Rob Zombie - The Scorpion Sleeps

#26
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás
Ezért kell az USA-ból vagy Kanadából megrendelni, és banki utalás helyett lényegesen egyszerûbb kártyát használni.
23,95$ az Actiosportvideos.com-on + durván 10$ a szállítási költség.


#27
Def Jam

Def Jam

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 658 hozzászólás

http://www.bike-mail...B:::80_112.html
itt pl. 33E az NWD7 egymagában
plusz biztos, ami biztos számolj rá ~15-20E utalási és postaköltséget, és 1-2 hetet az érkezésre a rendeléstõl, hiszen az is idõ, amíg a bankok feldolgozzák a tranzakciót, aztán posta, stb.
igaz, ez egy pesszimista becslés, ennél lehet nagyságrendekkel is olcsóbb/gyorsabb


Aha köszi!
hát mitne mondjak jó hózus az ára! :D

#28
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
http://www.bike-mail...B:::80_112.html
itt pl. 33E az NWD7 egymagában
plusz biztos, ami biztos számolj rá ~15-20E utalási és postaköltséget, és 1-2 hetet az érkezésre a rendeléstõl, hiszen az is idõ, amíg a bankok feldolgozzák a tranzakciót, aztán posta, stb.
igaz, ez egy pesszimista becslés, ennél lehet nagyságrendekkel is olcsóbb/gyorsabb

#29
Def Jam

Def Jam

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 658 hozzászólás

meg lehet rendelni németországból;) 3 nap alatt ittvan.


Mért kint németbe mennyi az NWD7?

#30
yanis

yanis

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 577 hozzászólás

:) 1 hét csúszás miattam volt, nem rendeztem az õ bankjuk költségeit, ezt bezzeg még aznap megírták, de miután elutaltam a casht, utána még 2x írtak, h fizessek, én 2x választoltam, h merre van az arra, aztán ugye nógattam õket 3-4 naponta, h na fiúk hogy áll a dolog, 1 hét után bevallották, h igen, megjött a cash, megint 1 hét és visszakérdeztek, h milyen színû is kellett, hány likkal, aztán most állítólag úton van az agy, remélhetõleg már Németbõl ide, és nem csak Angliából hozzájuk :)

www.bike-components.de asszem lehet filmet is venni náluk és lehet, mások kiszolgálása gyorsabbra sikeredik :)

Én is vettem ott tagot, és 3 hét volt a lebonyolítás, mert a bankköltség miatt kevesebbet kaptak meg. Viszont maga a szállítás 4 nap alatt végbe ment.

#31
bandQuake

bandQuake

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 367 hozzászólás
itt van még 1 szám:

vinnie paz - urban gorillas

#32
prof8

prof8

    vendég

  • fórumtag
  • 181 hozzászólás

Én is várom ... ezt is meg a Hypnosist is.



Ja, én azt gondoltam, hogy nálad maradt még egy darabig a lemez, így berakod, és a végére pörgetve megnézed :( Azért a legjobb pár szám már megvan :)

#33
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
:) 1 hét csúszás miattam volt, nem rendeztem az õ bankjuk költségeit, ezt bezzeg még aznap megírták, de miután elutaltam a casht, utána még 2x írtak, h fizessek, én 2x választoltam, h merre van az arra, aztán ugye nógattam õket 3-4 naponta, h na fiúk hogy áll a dolog, 1 hét után bevallották, h igen, megjött a cash, megint 1 hét és visszakérdeztek, h milyen színû is kellett, hány likkal, aztán most állítólag úton van az agy, remélhetõleg már Németbõl ide, és nem csak Angliából hozzájuk :)

www.bike-components.de asszem lehet filmet is venni náluk és lehet, mások kiszolgálása gyorsabbra sikeredik :)

#34
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
elolvastad a visszajelzéseiket? lehet még aznap írták hgoy bocs nem tudjuk szállítani;)

#35
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
óóóóóóóóóóóóóóóóóóó, ezek a három napok! röpke 1 hónapja várok 1 Hope agyra meg pár pótalkatrészre Némethonból, de ezzel most nem untatnék senkit :D ( ennek ellenére megeshet, hogy tényleg csak ennyi )

#36
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
meg lehet rendelni németországból;) 3 nap alatt ittvan.

#37
Aske

Aske

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.880 hozzászólás
Akkor most, hogy mindenki látta a filmet, kitombolta magát.

Honnan a túróból lehet letölteni, mert Szombathelyen ugyan nem vetítik. Mégiscsak meg szeretném nézni.

#38
zsolo

zsolo

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.627 hozzászólás

Ellenben én még azért kicsit várom a tracklistet, bár ki tudja, mi lesz belõle :(

Én is várom ... ezt is meg a Hypnosist is.

#39
prof8

prof8

    vendég

  • fórumtag
  • 181 hozzászólás

Nem



Rövid és tömör válasz, kb pont erre gondoltam, de nem én akartam leírni a választ, erre a realitást nélkülözõ kérdésre :D
Ellenben én még azért kicsit várom a tracklistet, bár ki tudja, mi lesz belõle :(

#40
zsolo

zsolo

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.627 hozzászólás

Zsolo! Amit a vetítésen néztünk, az NWD 7 DVD-t, azt nem akarod eladni? Vagy valami progival megosztani velünk?:D

Nem