Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Kedvenc állatok, állatkedvencek

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
1241 hozzászólás a témában

#81
Rebell-78

Rebell-78

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.977 hozzászólás
4 lábú gép és bringás gazdi

http://http://vimeo.com/8269184

#82
rocsipeti

rocsipeti

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.770 hozzászólás
hát, bármelyik asztalt feléri már. hozzám képest most ekkora: (és mindehhez pont fél éves múlt :) )
Feltöltött kép

a madáretetésnél arra figyelj, hogy ha odaszoktatod, akkor mindig legyen neki kaja, mert odaszokik, és ha nem lesz, akkor meg felkopik az álla. de tényleg. sajna sok madár pusztul így el, hiába a jóakarat.

#83
pézsé

pézsé

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.333 hozzászólás
komoly méreteket ölt :D Ebédkor nincs a feje egy magasságban veletek?

Raszti kezdi felfogni (meg én is) h. utánam õ következik a rangsorban és mindenki más õalatta van. Érdekes egy kamasz kommondor, hol játékos hülyegyerek, hol vérengzõ postásgyilkos :D. Remélem nem jön rá hogy csak 180 cm magas a kerítés. Ha minden jól megy akkor hoznak egy fekete pulit, így lesz kivel mókázni, és nem akar majd szukáért falat mászni. Mindenesetre csináltam egy kutyabiztos, postásbarát-postaládát :D Tegnap este -20 fok volt és néztem mit dobtak be a csõbe. Belenyúlok és egy pufajkás veréb volt ott. Jól megijedtünk mind a ketten, el is dobtam ,õ meg elrepült. Durva lehet ilyen pici testtömeggel ez a hideg. Raktam is ki neki madárkaját, ami jól fogyott reggelre. Így van egy új állatom, és egy madáretetõ postaládám is.

#84
rocsipeti

rocsipeti

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.770 hozzászólás
Bodza növöget:

Feltöltött kép

#85
pézsé

pézsé

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.333 hozzászólás
Raszti az egykoron hófehér komondorom, most hogy beköszöntött az esõs évszak, felfedezte hogy lyukakat tud ásni a földbe :D elõttevaló nap raktam rendbe a bundáját :P

#86
TripleB

TripleB

    bentlakó

  • fórumtag
  • 9.190 hozzászólás
A cél rögzítve :)
Feltöltött kép

-=B.B.B.=-
"Aki nevet,azzal együtt nevet a világ.Aki sír,az egyedül sír..." Oldboy


#87
bloke

bloke

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.821 hozzászólás
Remek ötlet.

#88
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Ha egyetértetek, átrajzolnám a topic iconját mosolygósra.

"...hogy tudsz-e kegyelmezni, Úgy ahogy neked soha soha senki
S ha igen, hát jó leszel annak, Aki hagyja magát, mások is hagynak
Majd mindig, s Te ott állsz szelíden Hajnalban az utcán, és jól esik minden"



#89
gakos

gakos

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 947 hozzászólás
6 hetesen milyen kis meregzsak :)

----

FÁJVÓ

----


#90
rbalint88

rbalint88

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.387 hozzászólás

nyakpárna már nem lesz belõle, mert karkötõvé nevelem: ha valaki elkezdi simogatni 2 másodpercig dorombol, aztán ráugrik a vendég kezére és átharapja a csuklójának a torkát :D persze játékból és nem okoz sérülést, úgy átkulcsolja a végtagjaival h fel lehet emelni, mászkálni vele. A fater olyan macskát nevelt, h lehetett csibészelni, bárkit letámadott vezényszóra. Gyerekként imádtam menekülni elõle.

én is gondolkodtam az "öl" vezényszó bevezetésén. és nem viccbõl :D van pár unszimpatikus szomszéd, egy ütõeret elharapni meg nem olyan nagy dolog :D

#91
pézsé

pézsé

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.333 hozzászólás

macskát tartsd meg, elképesztõ mód fog ragaszkodni hozzád, kb úgy, mint egy kutya. és a doromboló nyakpárna egész jó dolog :)


nyakpárna már nem lesz belõle, mert karkötõvé nevelem: ha valaki elkezdi simogatni 2 másodpercig dorombol, aztán ráugrik a vendég kezére és átharapja a csuklójának a torkát :D persze játékból és nem okoz sérülést, úgy átkulcsolja a végtagjaival h fel lehet emelni, mászkálni vele. A fater olyan macskát nevelt, h lehetett csibészelni, bárkit letámadott vezényszóra. Gyerekként imádtam menekülni elõle.

#92
rocsipeti

rocsipeti

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.770 hozzászólás
szép családi idill :)
van macska nálunk is, de az nagyon önálló. meg szép vörös. kajálni hazajár, és olyankor nagyon kedves is :) sztem lassan az egész falunak vörös macskája lesz, mert akkora don juan. most mondjuk kicsit rájár a rúd, mert Zorbának beleehetett a tányérjába is, de Bodza nem ilyen elnézõ...

#93
rbalint88

rbalint88

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.387 hozzászólás

macskát tartsd meg, elképesztõ mód fog ragaszkodni hozzád, kb úgy, mint egy kutya. és a doromboló nyakpárna egész jó dolog :)

nekem is van egy ilyen menekült macskám, 3at hoztam el, ebbõl a két kandúrka megszökött, maradt az egy lány. csak nálunk a macska nem jöhet be a lakásba, illetve társasházban lakunk :) de legalább kutya nincs

#94
pézsé

pézsé

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.333 hozzászólás
szépség!

Az én dögöm meg nemrég volt egy éves, kisebb mint az apja, de a 2 mázsás tetejét lecibálta a gyûrûskútnak :D (ahoz volt kikötve a játéka) Örültem neki amikor 5 embert kellett hívni h felrakjuk a kupakot 180 magasra. A hétvégén lomoltam hátul és egyszer csak égszakadás elõlrõl: zeng a kapu, mondom melyik barom ment neki kocsival? Hát a postás hozta a hirdetõújságokat, a kutya meg ugrált neki, félig a kerítés felett repkedett... hát bennem is megállt az ütõ egy pillanatra mi van ha... Mindenesetre a postaládát átrakom egy kutyabiztos helyre. Ja a kutya meg se szólalt, egy ugatás, morgás semmi, csak a zörgés. Ez volt az elsõ alkalom h láttam milyen ha nem vagyok otthon és védi a területét.

Más:
Két hónapja fialt a macskám 3-at. 2 elpusztult az elsõ napon, rá 2 héttel elütötte az anyát egy kocsi, én meg ottmaradtam a szoptatós kicsivel. Szerencsére pipettából elfogadta a termelõi tehéntejet, így megmaradt. Azóta szobatiszta, eszi a szilárdat, lehet vele fogózni, szeret fürdeni, és megtanult úgy ülni, mint egy csokinyuszi :D A kutyával jól megvannak mindig kimegy hozzá játszani. Utána meg úgy néz ki mintha belenyomták volna egy vedér nyálba, mivel a kutya egybe bekapja és leviszi a fûbe hancúrozni.

#95
rocsipeti

rocsipeti

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.770 hozzászólás
alakul :) az már látszik, hogy nagyobb és erõsebb felépítésû lesz, mint Zorba volt.

Feltöltött kép

Feltöltött kép

#96
Hotte

Hotte

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 478 hozzászólás
És ez se kutya:

http://www.youtube.com/laucknerd
http://tanitonenijeg...i.blogspot.com/

'Alles easy, no problem.' Hotte

#97
Hotte

Hotte

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 478 hozzászólás
http://icanhascheezburger.com/

Egy nagyon nagyon vicces weboldal cica és kutyabarátoknak. Annyira sikeresek, hogy Angliában már könyv is jelent meg a beküldött képekbõl. Viccesek a hozzáírt szövegek és még az angol is gyakorolható:)
http://tanitonenijeg...i.blogspot.com/

'Alles easy, no problem.' Hotte

#98
pézsé

pézsé

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.333 hozzászólás

Heló mindenkinek!
Szemezgetek itt a fórumon, de nem találom amit keresek...
Alapból nagy kutyás vagyok, mellette imádok bringázni, ezért elkezdett bizgetni az ötlet hogy beszerezzek a kétkerekûmhöz egy kutyás utánfutót !
(ha messzebbre megyünk, vagy állatorvoshoz, stb...)
Ezzel kapcsolatban tapasztalat valakinek?


Tanítsd meg a bringa mellett futni pórázon, aztán ha már forgalomban is jól szerepel lehet menni világgá, vagy szurira. persze ha legalább közepes termetû. Utánfutóra nem pakolnám.

Eredetileg emiatt jöttem: http://www.origo.hu/...lyoiratban.html

Elütötte egy kocsi a macskámat, egy kölyök maradt hátra, pipettából eszi a tejet, meg az elõre megrágott parizelt. úgy néz ki feltudom nevelni, ja és már szobatiszta.

#99
Kei22

Kei22

    új vendég

  • fórumtag
  • 9 hozzászólás
Heló mindenkinek!
Szemezgetek itt a fórumon, de nem találom amit keresek...
Alapból nagy kutyás vagyok, mellette imádok bringázni, ezért elkezdett bizgetni az ötlet hogy beszerezzek a kétkerekûmhöz egy kutyás utánfutót !
(ha messzebbre megyünk, vagy állatorvoshoz, stb...)
Ezzel kapcsolatban tapasztalat valakinek?

#100
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás
Mi lett Zorbával?:(

jajj most olvastam vissza....sajnálom:(

Szép kis pofija van az új kutyunak:)