Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Hauser

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
8 hozzászólás a témában

#1
Vincent

Vincent

    vendég

  • fórumtag
  • 21 hozzászólás
jaja szinte ugyanolyan, bár a hauser five keresztcsövének megoldása jobban tetszik mint a wheeler-é.
R e l a x i m a p r o f e s s i o n a l

#2
corpsegirl

corpsegirl

    újonc

  • fórumtag
  • 2 hozzászólás

Kösz haver! Egyik ismerõsöm nyúz azzal, h hol kaphatna hauser fiveot remélem megkönnyebbítetted a dolgom/át. Bár nem tudom boltokban mennyire elterjedt ez a modell. Élõben még nemigen láttam.

Így van..én vagyok az aki nyúz:P De már megtaláltam a boltot...most már csak vásárolni kell:D:D
Hauser Five 4ever:)

#3
Camping Joe

Camping Joe

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.592 hozzászólás
Hasonló a váza, mint annak az olcsó Wheeler Buddy-nak nem? Annak a narancssárgának.

Itt helyi boltban van, suliban is látok mindig egyet.

'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'

ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960

#4
Vincent

Vincent

    vendég

  • fórumtag
  • 21 hozzászólás
Kösz haver! Egyik ismerõsöm nyúz azzal, h hol kaphatna hauser fiveot remélem megkönnyebbítetted a dolgom/át. Bár nem tudom boltokban mennyire elterjedt ez a modell. Élõben még nemigen láttam.
R e l a x i m a p r o f e s s i o n a l

#5
adamszeged

adamszeged

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 274 hozzászólás
Van,mégpedig azt hiszem a vasas szent péter utcában,vagy mellette valamelyikben.Így hirtelen nem tudom,egy kis garázsüzlet.;)Vagy még hausert talál árulnak a rókusi körúti bringaboltban,(ott amúgy olcsó alkatrészek is vannak :D )

#6
Vincent

Vincent

    vendég

  • fórumtag
  • 21 hozzászólás
Hi all ! Hauser márkabolt Szeged környékén létezik ? Itt a válasz helye ! thx !
R e l a x i m a p r o f e s s i o n a l

#7
Scytha

Scytha

    újonc

  • fórumtag
  • 3 hozzászólás
Nekem egy Hauser Winnerem van. Nagyon szeretem nagyon jó bicikli. Ennyi pénzért a legjobb. Aki ilyen árkategóriában (50 ezer körül) gondolkozik az a Magellán Hydrával vetheti össze. Felszereltségben nagyon hasonló, a Hydrához képest nem tudom milyen én a Winnerrõl tudok mondani egy-két dolgot.

A váz geometriája nagyon jó, nem tudok ról semmi rosszat írni. A felszereltég nagy részét Trinity cuccok adják (felnik, fékek, nyeregcsõ, agyak). Meglepõen jó minõségûek az árukhoz képest. 2 éve használom és semmi bajuk nem volt eddig. 2000 km van a gépben, de semmit nem kellett rajta állítani, olyan mintha teljesen új lenne.
Van egy kis csapatunk, akikkel nyarant letekerünk 1-2-3 hét alatt egy 1000 km feletti távot Európában. Kettõnknek van ilyen biciklijük és semmi gond nem volt velük soha. Nagyon megbízható gépek, nem hagytak cserbe minket.
Gyenge pontja talán egy van. Az a hátsó váltó (Shimano Tourney), de ezt csak azért mondom, mert mások szokták emlegetni. Nekem két éve tökéletesen vált állítás nélkül.
Lehet nála drágább és jobb biciklit kapni, az nem kérdés, de ár/érték arányban kiemelkedõen jó. Ha valaki gondolkozik a vételen ne habozzon biztos nem bánja meg. Tesztbikeon is kivétel nélkül jókat mondanak róla.

#8
vidraa

vidraa

    újonc

  • fórumtag
  • 5 hozzászólás
grizzly????????????
milyen????????????

#9
xbit

xbit

    újonc

  • fórumtag
  • 1 hozzászólás
hi!

mi tortent a hauser brigakkal? regen(mikor meg kozepiskolaba jartam) egy jo bicaj volt.

keszulok uj gepet venni, konnyu turakhoz, varosba. hauser winner vagy magellan hydra a ket jelolt jelenleg. elso teleszkop mindenkepp kell. mi a tapasztalat ezekkel? mas, hasonlo(ar/teljesitmeny) bringat tudtok ajanlani?

zsolt