Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Szerelem, párkapcsolat, férfi/nõ - ide sírd a bánatod, örömöd

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
2648 hozzászólás a témában

#2641
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10.714 hozzászólás
Hogyan döntsük el, hogy ki legyen a házastársunk?
- Olyan embert kell keresni, aki ugyanazokat a dolgokat szereti, mint mi. Például ha te szereted a sportot, akkor a lánynak ezt szeretni kell, és hoznia kell mindig chipset. (Peti, 10 éves)

Hány évesen kell megházasodni?
- 23 a legjobb kor, mert addigra már örök idõk óta ismered a másikat (Kamilla, 10 éves)

Honnan tudja egy idegen, hogy valakik házasok?
- Szerintem csak kitalálni lehet, pl. ha mindketten ugyanazzal a gyerekkel ordítoznak
(Dénes, 8 éves).

Szerinted mi a közös a szüleidben?
- Egyikük sem akar több gyereket. (Lilla, 8 éves)

Mint csinálnak az emberek a randevún?
- A randi azért van, hogy jól érezzük magunkat, és hogy megismerjük egymást. Még a fiúk is tudnak mondani valamit, ha elég sokáig hallgatsz. (Ivett, 8 éves)
- Az elsõ randin csak hazugságokat mondanak, ettõl érdekesebbnek tûnnek és másodszor is találkozni akarnak. (Márta, 10 éves)

Mit csinálnál az elsõ randin, ha rosszul sülne el?
- Hazaszaladnék és halottnak tettetném magam. Másnap felhívnám az összes újságot, hogy minden halotti rovatban szerepeljek. (Károly, 9 éves)

Mikor szabad megcsókolni valakit?
- Ha gazdag. (Pál, 7 éves)
- A törvény szerint 18 éves korodig várni kell, ezzel nem packáznék. (Misi,7 éves)

Házasnak vagy egyedülállónak jobb lenni?
- A lányoknak jobb egyedülállónak lenni, de a fiúknak nem. A fiúknak kell valaki, aki takarít utánuk. (Anita, 9 éves)

Hogyan mûködhet egy házasság?
- Mondd a feleségednek, hogy jól néz ki, akkor is, ha ronda, mint egy busz. (Ricsi, 10 éves)

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#2642
the_d

the_d

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.416 hozzászólás
Gyerekszáj.....és az a vicc hogy jobban mondja el a szerelmet mint sok felnõtt mondaná.....:

"A szerelem az, amikor elmész enni valakivel és a sült krumplid nagyobb részét neki adod úgy, hogy az övébõl nem is eszel."

"A szerelem: valaki megbánt téged. Nagyon mérges leszel rá, de nem kiabálsz vele, mert tudod, hogy azzal megbántanád."

"A szerelem az, amikor a mamám kávét csinál a papámnak, de mielõtt odaadná neki belekortyol, hogy biztosan jó-e az íze."

"Az a szerelem, amikor azt mondod egy srácnak, hogy jó a pólója, és aztán õ minden nap ezt veszi fel."

"A szerelem az, amikor a mamám tudja a papámról, hogy büdös és kövér, mégis azt mondja, hogy jobban néz ki, mint Robert Redford."


Meg egy másik:

Szerelem az, amikor minden pillanatodat egyvalakivel akarod tölteni, mert csak hozzá van kedved, és úgy érzed, hogy minden pillanat ami nem ilyen, felesleges és értelmetlen az életben.
Meguntam az aláírásom....

#2643
PTamás

PTamás

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.695 hozzászólás
Miért nem volt ez a topic elõbb? Már lenne 600 hozzászólásom... :( :D
White Horse

Nothing is impossible. _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Cipõ!!! :)_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Minden jóban van valami grammánia.

#2644
Keiko

Keiko

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 419 hozzászólás

asszem ennyi


Akkor be is zárhatjuk a topikot, mert csak a te kedvedért nyitotta Dig :D

#2645
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10.714 hozzászólás
akkor itt folytatom Dig jó?
szóval ha nem akarok megdönteni minden héten pár csajt, akkor nem is vagyok férfi?
menjek papnak vagy mi van?
én nem zártam el teljesen magam ettõl a témától, csak azt mondom, hogy ez nem életcél.
és olyan, hogy a baráti körnek megvolt egy csaj, nekem meg nem és ezért kurvának tartanám, ilyen sem volt.
asszem ennyi

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#2646
Dig

Dig

    maximus

  • fórumtag
  • 10.884 hozzászólás
Tudom, csak szexrõl nem szabad nyíltan dumálni, ilyen nagyon, mert itt gyerekek is lehetnek, nem mintha egy mai 12-13 éves már ne tudna mindent.

#2647
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6.613 hozzászólás
A Szerelem, Szex, Gyengédség jobb cím ! :D

Mer' egy állat vagyok !

Three attributes of a good mountaineer are high pain threshold, bad memory, and ... I forget the third.


#2648
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13.478 hozzászólás
Hülyebarom... :D

Ma szingli lettem. Megint... Ennyi. ;)

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#2649
Dig

Dig

    maximus

  • fórumtag
  • 10.884 hozzászólás
Mivel úgy vettem igény lenne rá..
Ha nincs majd bezárom.;)