Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

24 órás verseny | Zánka

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
3842 hozzászólás a témában

#3801
ggx

ggx

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.613 hozzászólás
csucsu nézd meg a sportaktiv honlapján a kiírást, ezek szerint még nem láttad...

#3802
Balubike

Balubike

    vendég

  • fórumtag
  • 10 hozzászólás

Azokat meg sem illik elõzni:D

hotmaat: a csapatsátrak felállítása randomra történik, ahol rádjön az ihlet pont ott, egy centivel sem arréb. :D Eddig 3 versenyen voltam és szabadon választott helyre lehetett állítani. Az igazsághoz hozzátartozik, hogy tavaly bemondták, hogy csak a focipálya területén lehet felállítani a sátrakat.

Néztem a csapatneveket, és kíváncsi leszek, hogy Ádám szpíkerünk hajnaltájt, némileg alkoholmámorosan, hogy fogja kimondani õket. :D


Állítólag idén minden csapatnak kijelölt helye lesz, szal nem kell tolakodni. Ezt
egyébként jó 5letnek tartom, nem kell a hely miatt is parázni.

#3803
hozé

hozé

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.747 hozzászólás
Dante!
A pályát nem nagyon lehet most körbejárni, mert a tábor kerítése kettévágja. A kapuk szerintem nincsenek most nyitva.
Emiatt nem érdemes odamenni. Lesz idõd megtanulni ne félj!

"Nem szeretném megmondani, hogy a függöny mögötti nõ jó-e.
De néha elhúzom a függönyt, hogy el tudd dönteni magad."


#3804
Csucsu

Csucsu

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 780 hozzászólás
  • LocationBudapest
Azokat meg sem illik elõzni:D

hotmaat: a csapatsátrak felállítása randomra történik, ahol rádjön az ihlet pont ott, egy centivel sem arréb. :D Eddig 3 versenyen voltam és szabadon választott helyre lehetett állítani. Az igazsághoz hozzátartozik, hogy tavaly bemondták, hogy csak a focipálya területén lehet felállítani a sátrakat.

Néztem a csapatneveket, és kíváncsi leszek, hogy Ádám szpíkerünk hajnaltájt, némileg alkoholmámorosan, hogy fogja kimondani õket. :D

#3805
era

era

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.531 hozzászólás
Hotmaat: szerintem a pályán a legnagyobb nehézség az, hogy nem egyedül vagyunk rajta. Ha beleolvasol a tavalyiba, onnan kiderül, hogy voltak brutál törtetõk, akik a lassúbbakat letolták a pályáról. De azok tavaly a fórumon meg is kapták a magukét. :)
Szóval arra vigyázz, hogy le ne tóljanak a pályáról, vagy te ne tólj le senkit.
Lehet az elõzést kulturáltan is csinálni: odaszólsz, hogy merrõl mennél és az illetõ pedig sportszerûen elengedi a gyorsabbat.

Ha pedig meglátsz piros, virágos mezes lányokat magad elõtt a pályán, azokkal különösen udvariassan intézd az elõzést!

#3806
Hotmaat

Hotmaat

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.150 hozzászólás
Nekem olyan kérdésem lenne, hogy a csapatsátrak milyen szisztéma szerint kerülnek felállitásra? Tehát ki van jelölve a hely és amikor oda érsz oda rakod ahova akarod/tudod, vagy megvan minden csapatnak az elöre kijelölt helye?

Mikorra érdemes odamenni?

#3807
McGywer

McGywer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.854 hozzászólás
Ha lesz valaki aki ismeri a pályát, akkor szerdán v. csütörtökön én is elnéznék arrafele, bár nem indulok a versenyen.

#3808
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás
Nincs kedve valakinek hét közepe táján kinézni estefelé (5+) 1-2 kört menni? Nem ismerem, s kíváncsi lennék. Nevezhetnénk edzésnek is. :)
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#3809
-Henger-

-Henger-

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.181 hozzászólás
Ne aggódj, verseny elõtt bejárhatod, utána meg megtanulod kívülrõl z egészet.
A pálya nehézsége a fák közötti szlalomozás, gyökeres-gödrös lefelé, kanyar a gyerekvasút melletti murván, meg egy letörés szerûség.
Légy optimista! Ha citrommal kínál meg az élet, kérj hozzá Martinit!
Race, no Rest!

#3810
Hotmaat

Hotmaat

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.150 hozzászólás
Valakinek nincs meg a pálya rajza, mert még a honlapon nincs fent én meg most megyek elösször.

#3811
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
Nem indulunk.

#3812
Nitr-O

Nitr-O

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.122 hozzászólás
Charon, Ti hogy fogtok indulni? 1 vagy 2 versenyzõnek számolnak Titeket?

"De én most megiszom a sörömet és vidám leszek!!"
/Fabian Cancellara/


#3813
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég

Én is elõször indulok 24óráson (beszerveztek) és lenne egy kérdésem: a csapat akárhányszor válthat a verseny alatt és egy ember többször is mehet(pl. 6-an vagyunk és mindenki 2 órát megy elõször utána meg megint 2 órát megy mindenki)?


Akár körönként is!!!!

#3814
Thyb

Thyb

    vendég

  • fórumtag
  • 63 hozzászólás
Még én sem láttam eddig a pályát, az idén megyek elõször, de a többieknek egy kis izelitõ: http://195.56.44.123/~zak/24h.wmv

#3815
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár
Én is elõször indulok 24óráson (beszerveztek) és lenne egy kérdésem: a csapat akárhányszor válthat a verseny alatt és egy ember többször is mehet(pl. 6-an vagyunk és mindenki 2 órát megy elõször utána meg megint 2 órát megy mindenki)?


A sebesség mindent megold.

 


#3816
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás

mivel ez lesz az elsõ 24h-som így megköszönnék egy gyors listát azokról, amiket mindenképp érdemes vinni, mert úgyis lesz valami, amire így elõre nem is gondolnék. :)



1. Ha akarsz aludni: füldugó, mert marha hangos a buli!
2. meleg cumó dögivel: Q hideg lesz!
3. jó lámpa vagy kettõ!
4. forró ital, meleg étel: a hideg éjjelen jól jön az ilyesmi!
5. láncolaj: mert ha szárazság lesz, szálla por, vagy ha esik, akkor meg azért.
6. bunker: mert mivel lesz tüzijáték, ezért biztosan lesz tornádó meg cunami, tehát valahova el kell majd bújni elõle! ;)
Kérlek SEGÍTSETEK!!! Ellopták Giant Anthem 1 (2008-as) 18 colos bringámat. Fekete/bronz színben - ebbõl csak ez az egy volt MO-on! Ez a bringa volt az: http://bikemag.hu/teszt/giant-anthem-1 Ha láttok ilyet apróban, légyszi szóljatok! Megtalálónak jutalom.

#3817
fityisz

fityisz

    kapitány

  • fórumtag
  • 993 hozzászólás
engem egy dolog azért zavar. minek az a hülye váltó atléta???? el kéne már felejteni!!!!

#3818
ggx

ggx

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.613 hozzászólás
mi eddig mindig megoldottuk csapaton belül a segítést is, egyszer 5 másszor 6 fõvel.
ha jól látom az egy*egy csapat pedig már itt elkezdi a versenyt egy jó kis ironizáló/demoralizáló melegítéssel :)

#3819
-Henger-

-Henger-

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.181 hozzászólás

szóval sör (sok, hogy jusson a solo-soknak is :) ), hálózsák.
az reális terv hogy az 5 fõs csapatból úgyis ébren lesz 2-3 ember a tekerõn kivül, így nem kell vinni plusz segítõket? (vagy mindenki hulla lesz, és nem lesz ereje pakolászni, szerelni, meg frissíteni)


Ejnye, ne feledkezz meg a párosokról! :)

Segítõ minimum 2 legyen, így aki teker, nem kell besegíteni kavargatni a rántást, és a szupporter is pihenhet.
Légy optimista! Ha citrommal kínál meg az élet, kérj hozzá Martinit!
Race, no Rest!

#3820
Gyalogkakukk

Gyalogkakukk

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.739 hozzászólás
nem vagyok én akkora férfi... csapatban megyek.
szóval sör (sok, hogy jusson a solo-soknak is :) ), hálózsák.
az reális terv hogy az 5 fõs csapatból úgyis ébren lesz 2-3 ember a tekerõn kivül, így nem kell vinni plusz segítõket? (vagy mindenki hulla lesz, és nem lesz ereje pakolászni, szerelni, meg frissíteni)