Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Schwinn

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
46 hozzászólás a témában

#41
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7.605 hozzászólás

Nekem egy Ranger van de az is kiválóan megteszi pedig taposom is.A 1,5m-es letörét is bírta.De én is szemezgetem azt az
ADRENALINT.bár én freeride-ra

Szerintem egy Rangerrel a letörést ne erõltest. Az Adrenalin árához képest jó váz, de ugrálásra nem való. Arra ott van a régebbi Scwhinn váz.

"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."

"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]


#42
RitcheyRich

RitcheyRich

    vendég

  • fórumtag
  • 23 hozzászólás
Az attól függ mire akarod hasznlni.
Nekem egy Ranger van de az is kiválóan megteszi pedig taposom is.A 1,5m-es letörét is bírta.De én is szemezgetem azt az
ADRENALINT.bár én freeride-ra
Túrára pedig ajánlom a hosszú nyeregcsövet és gyorszáras csavart hozzá.
A haveroknak is bejön pedig az övéké is ültetett vázas.

#43
Dr Drake Ramorey

Dr Drake Ramorey

    vendég

  • fórumtag
  • 162 hozzászólás
ujfajta adrenalin bicorol tudtok valamit? azt hallottam hogy a vaza merev, tehat kesobb jo alapkent szolgalhat a fejlesztesre, viszont nem tul kenyelmes. allitolag az ulespozicioja turazasra nem tul alkalmas.

http://www.schwinncs...hu/67-6463.html

#44
doormano

doormano

    vendég

  • fórumtag
  • 50 hozzászólás
én már láttam egy ugyanojan Sdrenalin Lx vázat mint az enyém, igaz csak egyszer egy röpke pillanatra:( az enyim elöl vajszínû majd a nagyrésze bordó és mondhatni hagyományos csövekbõl készült, hál istennek:)

:bananadanén oldalam:bananadan


#45
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
amitõl a magellán magellán. hogy a s.c. tervezi, és adja le a tervet a tajvani cégnek
nem az a lényeg hogy hol gyártják hanem hogy ki tervezi

#46
WatchFun

WatchFun

    vendég

  • fórumtag
  • 34 hozzászólás
Szia!

A Schwinn-Csepelnél a vázon levõ matrica sajnos nem mindig biztos támpont... Az eredetileg Adrenalin-vázakat késõbb, a matrica elfogyásakor Woodlands-ként gyártották, sõt az enyémen Landrider van-holott Landrider-t rombusz-alsócsõvel eredetileg nem gyártottak, csak Adrenalint.
Tegyél fel 1-2 fotót ha tudsz!
(Amúgy egy mai bringa mitõl Schwinn-Csepel? A váz tájvánon készül, a teló szintén. A fék, váltó, hajtómû Shimano, és az összes alkatrész beszállítóktól származik... Egyedül a váz felirata, meg talán a fényezés-lakkozás, ami honi termék.)

WF

Kanyarodjon lábad elé az út,
Fújjon mindig hátadba a szél,
Hevítse orcádat a Nap,
Öntözze földedet csöndes esõ
és hordjon tenyerén az Úr,
míg újra találkozunk.


#47
Lavina76

Lavina76

    újonc

  • fórumtag
  • 1 hozzászólás
Sziasztok,

Tud valaki információt adni egy Schwinn-Csepel Affect Fort nevû MTB kerékpárról? A Neten nem találtam róla semmit, de kinézetre nagyon tetszik. Hátha tud valaki róla valami infot.