Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Outi fékkar V fékhez

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
6 hozzászólás a témában

#1
gyigyu

gyigyu

    vendég

  • fórumtag
  • 51 hozzászólás
Tényleg! Most olvastam a lapban. De mit jelent az pontosan, hogy állítható bowdenhúzás? Mi állítható rajta? Csak azért kérdem, mert nem világos, hogy az enyém állítható- e vagy nem, illetve, hogy azt lehet- é állítani amit kell...?
Elõre is köszi a felvilágosítást!

#2
country

country

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 927 hozzászólás
állítható bowdenhúzású karral simán megoldható.

elég sokat volt szó errõl az újságban. a mostaniban is van egy fitnesz gép 9.0-ás karokkal.


#3
bigtom

bigtom

    vendég

  • fórumtag
  • 15 hozzászólás
Outi fekhez termeszetesen nem hasznalhato gond nelkul a V fekkar (valahogy az attetelezesi aranyokkal van baj - valaki elmeselhetne, hogy hogyan is van ez outi es V fek eseteben), ellemben a probelmad viszonylag egyszeruen orvosolhato, amennyiben az a cel, hogy egyenes kormanyt szeretnel az outidra, mert mar kinal a shimano egyenes kormanyhoz valo outi fekkart.
http://www.shimano-europe.comott a katalogusban nezd meg a road reszt ott lesz egyenes kormanyos keszlet info.

Kozben eszembe jutott meg az a kerdes is, hogy vajon lehet e outi fekvaltokarral MTB (pl acera) valtot valtani?
Valakinek otlet?

#4
gyigyu

gyigyu

    vendég

  • fórumtag
  • 51 hozzászólás
Hali!
Én pont a fordítottjára lennék kíváncsi. Oúti. fékhez gond nélkül használható- e V- fékkar?
Üdv.!

#5
syncro

syncro

    vendég

  • fórumtag
  • 78 hozzászólás
A sora fékkart lehet valahogy állítani. Mondjuk lehet, hogy csak a fékváltókart és lehet, hogy nemazt állítod rajta amire szükség van. A lényeg, hogy a Sora fékkaron van egy csavar,amivel a kormányhoz közelebb állíthatod a kart, hogy a kis kezõ, fiatalabb emberkék is elérjék. Ezzel elméletileg nem csökken a fékhatás...

syncro

#6
country

country

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 927 hozzászólás
hát szerintem nehezen

nem vagyok egy o.útis de szerintem nincs állítható forgáspontos  fékkar.

de ha van akkor valszeg megoldható a dolog.
megint a frány bowdenhúzással van a gond


#7
bigtom

bigtom

    vendég

  • fórumtag
  • 15 hozzászólás
Hali

Van valakinek valamilyen otlete, hogy letezik-e olyan outi fekkar akit V fékkel lehet használni, illetve van-e valakinek otlete, hogy hogyan lehet ilyet összeeszkábálni?