Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Kecskemétiek ide!

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
4218 hozzászólás a témában

#3881
duzmath

duzmath

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 354 hozzászólás
de-de ez is jó benne hogy több célra felhasználható
országútim már nincs is, csak még egy mtb-m.

#3882
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.163 hozzászólás
de ezzel a géppel gondolom nem nagyon "betonozol" // vagy legalább is ezekkel a kerekekkel...

#3883
duzmath

duzmath

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 354 hozzászólás
Így van,ezek a gumik 30-35mm szélesek
Crossban 35mm a megengedett max szélesség,a vázak úgy vannak kialakítva,
hogy még így is legyen sárférõhely.

#3884
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.163 hozzászólás
na a fast fred az a fecske(schwalbe) gumija ugye aszem 26 os talán
a mud 2 azt 1x hallotam egy hasonló Michelint de az 30 as volt az elforog, vagy nem ez a mud 2es... ehez képest a felnihez képset nekem jégtörõm van a TECNO 324 el :P

monjuk ahogy nézem a vázat .. nincs benne AERO összehúzás a támvillában ;)

#3885
duzmath

duzmath

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 354 hozzászólás
Az rsx sti még a régi bringámról maradt sajnálnám kidobni jól mûkszik.
Gumik most Fast Fred,Mud 2
Kerék Ritchey aero road

#3886
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.163 hozzászólás
rsx? az hogy csúszott bele?
kerekeid? gumid?

monjuk jóbeszél: 105, Ultegra, Durace rendszer és full teszkóváz és vázkiegészítõk (na jó elég sokkal meg vagyok elégedve azért, így is 8100g alatt vagyok ;))

#3887
duzmath

duzmath

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 354 hozzászólás
Ez a váz,az alkatrészek meg vegyes xt,rsx,105...Feltöltött kép

#3888
TomB

TomB

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 hozzászólás

hja, jogos a kérdés, mikor is lesz ez a futam? csüt: családjárás, pént: budaörs-szfehérvár-budaörs tekerés keresztfiammal, szo: szüleim bemutatása barátnõm szüleinek :peep:, vas: akkor jó lenne. szal ha össze tudom hozni, lehet elcsábítanám keresztfiát, meg a saját fiamat is. de MIKOR IS LESZ ÉS HOL?

kemény program , de egy vasárnapi véresen komoly buliverseny pont jó lezárása lehetne ,
az idõ biztosan jó lesz , ha meg nem akkor forraltbor a kulcsszó

#3889
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.163 hozzászólás
53-42 :D na azzal se mászol sokat :D de a tifajtátok(állat sííkmenõõk...) tudnak vele vicces tempót pedálozni;)

Én duzmath gépét szeretném elkérni :D bár outival is szoktam akkorát esni;) és most azért jánoshegyen elégé CC feeling volt...

mellelseg kérdés tiszteletreméltó duzmathtól .. kompett vagy összerakott géped van? ha komplett mien ha öszeraktonn nagyvonalakban mien :D

#3890
duzmath

duzmath

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 354 hozzászólás
November 11 Csalánosi parkerdõ

#3891
gbalazs

gbalazs

    vendég

  • fórumtag
  • 112 hozzászólás

Annyit edzel az elliptikuson, hogy lassan jobban jársz, ha az elsõ lánctányérokat lecseréled a kör formáról ellipszisre, és kiállva tekersz!!:bananadan

apropó, nekem van egy 105 SC Biopace hajtómûvem, 88-as évj, 53-42. Ovál, lehet taposni. Nem eladó, de kipróbálni kölcsönadom bármikor :D

#3892
gbalazs

gbalazs

    vendég

  • fórumtag
  • 112 hozzászólás
hja, jogos a kérdés, mikor is lesz ez a futam? csüt: családjárás, pént: budaörs-szfehérvár-budaörs tekerés keresztfiammal, szo: szüleim bemutatása barátnõm szüleinek :peep:, vas: akkor jó lenne. szal ha össze tudom hozni, lehet elcsábítanám keresztfiát, meg a saját fiamat is. de MIKOR IS LESZ ÉS HOL?

#3893
duzmath

duzmath

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 354 hozzászólás
Viccelsz a cyclocross-ban a teleszkóp csak hátrány.

#3894
johnyiron

johnyiron

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 475 hozzászólás
Mostmá' érdekel. Igaz montim csak merevvázas van. Azza' lehet, vagy kész öngyi???:scared:
"Van nálad ragtapasz?"
"Minek?"
"Mindjárt megszakadok!"

#3895
duzmath

duzmath

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 354 hozzászólás
A kecskeméti bringások inkább Méntelek felé szoktak tekerni,szerencsére egyere többen.

#3896
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.163 hozzászólás
OFF:
az a baj hogy én szolnok kecskemét kkfegyháza körön azért elég sokat tekergélek (fõleg nyáron) hát egy kezemene megtudom számolni a látott outisok számát

#3897
TomB

TomB

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 hozzászólás

tom, nekem van egy merida hfs4000 alivio szettel, nem nagy durr de ha kell, vigyed

tényleg TE miért nem indulsz , illetve induljon mindenki aki egy picit is el akarja ismerni a szervezõk munkáját illetve demonstrálni akarja hogy vannak bizony a környékünkön is kerékpárosok nem is kevesen !
no ezt jól leírtam Uff!

#3898
duzmath

duzmath

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 354 hozzászólás
Akkor te mivel indulsz:spoko: Tom majd megy az enyémmel.

#3899
TomB

TomB

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 hozzászólás

tom, nekem van egy merida hfs4000 alivio szettel, nem nagy durr de ha kell, vigyed

jessz! köszönöm , persze csak ha jó a színe:)

#3900
gbalazs

gbalazs

    vendég

  • fórumtag
  • 112 hozzászólás

ha vki ad kölcsön egy montit én is indulnék ! (remélem a tescoban nem olvassák ezt a forumot!)

tom, nekem van egy merida hfs4000 alivio szettel, nem nagy durr de ha kell, vigyed