Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Kecskemétiek ide!

- - - - -

  • Please log in to reply
4218 replies to this topic

#1841
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,925 posts
Nna, voltam ma bicishopban, Baranyiék nem szarral gurigáznak :)
Merida WARP 5 váz, zipp 404 kerekek, 7900-as dura ace, Karbona kormány-fékkar-könyöklõ...nem szar az biztos :)
JA és épül majd a Specialized transition is...

#1842
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,925 posts

Hát igen. Jó kis túra volt. Csak a napsütést hagytam ki számításból. Meleg is volt veszettül, de úgy megégett a karom, meg a lábam, hogy ötbõl négy paraszt elõre köszön.

Az útvonal végülis jónak mondható. Mondjuk Örkénytõl Káváig már nem sok normális minõségû aszfalt van, de kell nekünk a "Kelet pokla".
Megvolt a pándi emelkedõ, aztán visszaszaladtunk gombára is, hogy legyen fogalmunk róla. Mindannyian egyetértettünk abban, hogy a pándi emelkedõ igaz rövidebb, de jobb. Annyi a szépséghibája, hogy ezekért a dombokért 70 kilómétert kell tekerni.
Visszafelé már a nap kezdett felülkerekedni, Pilisnél meg kellett állni egy sörre. :soczek: Onnan már kicsit kevesebb motivációval folytattuk az utat. Nagyon nagy szerencse, hogy viszünk magunkkal "B"-tervként egy dupla ironmant, aki ha mi kifingunk, elõremegy és 35-tel elvitorlázgat. Bocs Johny!
Összességében majd 170 kilóméter lett és ha nem számoljuk bele a megállásokat, majd 33-as átlag. Poroszkálni jó...
Legközelebb azért nem a hõségriadóban kéne ezt teljesíteni. Vagy akkor vízpartig megyünk.
Egyébkéne meg gratula Kiskubainak, viszonylag simán teljesítette a távot.
Johnynak meg ezer köszönet a frissítésért! Életet mentett!


A távval abszolute semmi baj nem volt, csak én emelkedõt max képen láttam eddig életemben :D nameg a sebesség ilyen távon :D de azért élveztem! Johny meg tényleg életet mentett :D

#1843
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts
Hát igen. Jó kis túra volt. Csak a napsütést hagytam ki számításból. Meleg is volt veszettül, de úgy megégett a karom, meg a lábam, hogy ötbõl négy paraszt elõre köszön.

Az útvonal végülis jónak mondható. Mondjuk Örkénytõl Káváig már nem sok normális minõségû aszfalt van, de kell nekünk a "Kelet pokla".
Megvolt a pándi emelkedõ, aztán visszaszaladtunk gombára is, hogy legyen fogalmunk róla. Mindannyian egyetértettünk abban, hogy a pándi emelkedõ igaz rövidebb, de jobb. Annyi a szépséghibája, hogy ezekért a dombokért 70 kilómétert kell tekerni.
Visszafelé már a nap kezdett felülkerekedni, Pilisnél meg kellett állni egy sörre. :soczek: Onnan már kicsit kevesebb motivációval folytattuk az utat. Nagyon nagy szerencse, hogy viszünk magunkkal "B"-tervként egy dupla ironmant, aki ha mi kifingunk, elõremegy és 35-tel elvitorlázgat. Bocs Johny!
Összességében majd 170 kilóméter lett és ha nem számoljuk bele a megállásokat, majd 33-as átlag. Poroszkálni jó...
Legközelebb azért nem a hõségriadóban kéne ezt teljesíteni. Vagy akkor vízpartig megyünk.
Egyébkéne meg gratula Kiskubainak, viszonylag simán teljesítette a távot.
Johnynak meg ezer köszönet a frissítésért! Életet mentett!
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1844
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,163 posts
grat grat ;)
én tegnap velnecei pocsoját köröztem körbe párszor + a végén egy kis pancsi a tóban;)

#1845
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,969 posts
Grat a túrához. Legközelebb jobban figyelem a fórumot és tovább zavarom köreiteket:D

Végül is merre mentetek? Gomba megvolt? Káva -i dimbek dombok milyenen félig idegen szemmel?


Cola a legjobb sportital:D

#1846
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,925 posts
Álllllaaaatttooook!

165km, 31km/h átlag. Huh. Johhny: köszi mindent, és igazad volt, tényleg jó a kóla :D

Szerk.: Megyek és eszek töltöttkáposztát, soksok teljföllel. :P

#1847
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,969 posts
Nahát itt jöttök át Nyár1házán, a falumon , Én meg pont most nem figyeltem a fórumot:D
Lehet , ha látlak titeket kiugrok Vai-Vai-ozni.!:D

#1848
Gyuluc1

Gyuluc1

    vendég

  • fórumtag
  • 54 posts
Tudok menni!

#1849
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,925 posts

Dolgozik! Yesssz!
Tulajdonképpen ez jóhír is lehet...


Nos, hát akkor majd holnap 8 körül felhívlak, hogy akkor mondj egy biztos idõpontot, hogy mikor megyünk.

#1850
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts

Üdvözlégy.
Hát most nem tudom biztosra mondani azt, hogy ok, mert mennem kellene dolgozni, de amit tudok megteszek az ügy érdekében, aztán reggel majd kiderül, hogy ott tudok- e lenni.


Dolgozik! Yesssz!
Tulajdonképpen ez jóhír is lehet...
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1851
Gyuluc1

Gyuluc1

    vendég

  • fórumtag
  • 54 posts
Üdvözlégy.
Hát most nem tudom biztosra mondani azt, hogy ok, mert mennem kellene dolgozni, de amit tudok megteszek az ügy érdekében, aztán reggel majd kiderül, hogy ott tudok- e lenni.

#1852
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts
Én feldobok egy útvonalat holnapra, Gyuluc már ismeri:

Kmét-Méntelek-Ladánybene-Tatárszentgyörgy-Örkény-Dánszentmiklós-Nyáregyháza-Pilis-Káva-Pánd és innen vissza. Ez úgy 160 kilóméter. Természetesen moderált tempóban. Ha valaki rövidebbet menne, az is csatlakozzon, lehet, hogy lesz olyan, aki hamarabb visszafordul.

Én a délelõtt 9:00-t jelölném meg, mert vissza kell érnem 3 körül.
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1853
duzmath

duzmath

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 354 posts
Nekem Shimano van városi bicóra jó,mert olcsó a fenntartása,nem nagyon kell gondozni.Sportszerû bringázásra szerintem nem alkalmas:nem szereti a terhelés alatti váltást,meg a nagy terhelést se nagyon,nehéz,fõleg hidegben nagy a belsõ ellenálása,nem gyorszáras,csak egyenes kormányhoz van váltókar...

#1854
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,925 posts

Látom mindenki benyaralódott...

Azért megpróbálom felrázni a punnyadó bandát:

Azon ritka hétvégék egyike lesz ez, amikor itthon vagyok és nincs zsúfolt programbeosztásom. Így tehát az ajánlatom:

Szombat-vasárnap kellene menni hosszabbakat. Szombaton ráérek délutánig, mondjuk úgy 3-4-ig, ezt még nemtom pontosan.
Vasárnap viszont teljesen jó vagyok, délután fél hatig kell csak hazaérnem.
Tehát ne legyetek restek és kapjuk össze a bandát! Nem akarok eszeveszett tempót, egy a cél, gyûjteni a kilómétert és együtt sportolni!
Gondoljátok át, útvonalterveket is várok. Ha nem lesz, én találok ki, de abban nem lesz köszönet! :ubytek:


Én bennevagyok!

Duzmi: Egyik haverom akar építeni országútit agyváltóval, és érdekelné õt a tapasztalatod az agyváltóval (tudtommal az egyik bringád agyváltós).

#1855
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,163 posts
találjatok ki okosat... Szombat este jövök sztem majd vissza kécskére.. akkor hozok cipõt meg bukót (meg kullancs tartót) aztán ha az idõ is kegyes lesz;)

#1856
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts

hát végül is;) mondjuk rég nem tekertem .. De itt van barátnõm idõfutam bringája :D


mondom lassan!
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1857
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,163 posts
hát végül is;) mondjuk rég nem tekertem .. de itt van barátnõm idõfutam bringája :D

#1858
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts
Látom mindenki benyaralódott...

Azért megpróbálom felrázni a punnyadó bandát:

Azon ritka hétvégék egyike lesz ez, amikor itthon vagyok és nincs zsúfolt programbeosztásom. Így tehát az ajánlatom:

Szombat-vasárnap kellene menni hosszabbakat. Szombaton ráérek délutánig, mondjuk úgy 3-4-ig, ezt még nemtom pontosan.
Vasárnap viszont teljesen jó vagyok, délután fél hatig kell csak hazaérnem.
Tehát ne legyetek restek és kapjuk össze a bandát! Nem akarok eszeveszett tempót, egy a cél, gyûjteni a kilómétert és együtt sportolni!
Gondoljátok át, útvonalterveket is várok. Ha nem lesz, én találok ki, de abban nem lesz köszönet! :ubytek:
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1859
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts

Valakinek nincs kedve Hortobágyi bringázáshoz, off-road:http://www.futanet.h...fr_delibab.html


Próbáld beizzítani Johnyt, õ most úgy is az egész hetet Debrecenben tölti. Ha minden igaz tegnap már át is gurult a kilenclyukún... Mondjuk nem offroad.
Amúgy ha nálunk itt 33 fok van, ott a szikes pusztán lehet 45 is...
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1860
duzmath

duzmath

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 354 posts
Valakinek nincs kedve Hortobágyi bringázáshoz, off-road:http://www.futanet.h...fr_delibab.html