Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Kecskemétiek ide!

- - - - -

  • Please log in to reply
4218 replies to this topic

#1821
johnyiron

johnyiron

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 475 posts
Basszus!
Éppen most "döntöttük" el, hogy nem...:cry::cry::cry:
Természetesen az utolsó pillanatban jött közbe többünknek egy-két elintéznivaló. Remélem nincs harag??
"Van nálad ragtapasz?"
"Minek?"
"Mindjárt megszakadok!"

#1822
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,969 posts
Na Kecskés ismerõsök, akkor holnap sikerült kis szabit kivennem .

Amennyiben sikerül 9kor elindulnotok, nagyjából fél11 körül lesztek Hernád Újhartyán közti szakaszon. Megpróbálok addig elétek menni és ott csatlakozni. Reggel még meglesem, hogy jöttök vagy sem.

#1823
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,163 posts
együtt érzek Sáfiival... 1 hónap gipsz után... :(
ma akartam menni tatai emelkedõkre... de naon lóg az esõ lába:( maradjatok Kelet, Dél-kelet fele...

#1824
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts
Az önkényuralmi rendszer külsõ ráhatásra a múlt szombati út mellett döntött, kis variálással:

Tehát Kecskemét-Méntelek-L.A. -bene-Tatárszentgyurka-Örkény-Hernád-Újhartyán-Újlengyel-Nyáregyháza-Pilis-Káva-Pánd és vissza. Ez megintcsak 170 kili lesz, úgyhogy tessék kaját-piát hozni dögivel! Kiskubai! Kulacs erõsen ajánlott! A levegõ páratartalma nem fedezi a folyadékbevitelt! :)
Sztem megcélozhatjuk megint a 9 órás indulást.
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1825
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,925 posts

Nemrég kaptam Fülemre a hírt, hogy Sáfi újra visszavetõdött a felkészülésben. :(
Tegnap este tekert haza a melóból, amikor kihajtottak elé... Orsócsont törés.

Srácok, nagyon észnél kell lenni! Az egy dolog, hogy te bízol magadban és megvan a rutiniod, cseszheted, ha az autós nem vesz észre. Ebben az esetben is egy fiatal srác volt rutin nélkül. Kihajtott Tomi elé, majd amikor meglátta, befékezett. 30-cal esélye sincs az embernek megállni.

Jobbulást Tominak! Ha találkozunk vele, összefirkáljuk a gipszét!


Tegnap engem is majdnem elcsaptak...a felüljáró melletti bringaúton gurultam, és a srác be akart kanyarodni oda a házakhoz, csak én útban voltam...Hálistennek õ befékezett, én rátekertem, és így csak a hátsókerekemet rakta arrébb 5 centivel....Meg tegnapelõtt az ötösön is kikanyarodtak elém már itt kecskeméten belül, de ott nempofázok, mert ott nem is mehetek...

#1826
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,969 posts
Én is majd reagálok , hogy mit sikerül kialkudni:D

Jobbulást neki, így ismeretlenül is csak mint bringásnak.

Nehéz ilyenkor okosat mondani, van amikor az embernek esélye sincs kivédeni az ilyet. és 30- még nem is olyan sok, nem ritkán megyek városban 40 környékén, hogy elkerüljem az autósok elõzgetési vágyát. Bele sem merek gondolni mi lenne egy ilyen esetben.

#1827
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts
Nemrég kaptam Fülemre a hírt, hogy Sáfi újra visszavetõdött a felkészülésben. :(
Tegnap este tekert haza a melóból, amikor kihajtottak elé... Orsócsont törés.

Srácok, nagyon észnél kell lenni! Az egy dolog, hogy te bízol magadban és megvan a rutiniod, cseszheted, ha az autós nem vesz észre. Ebben az esetben is egy fiatal srác volt rutin nélkül. Kihajtott Tomi elé, majd amikor meglátta, befékezett. 30-cal esélye sincs az embernek megállni.

Jobbulást Tominak! Ha találkozunk vele, összefirkáljuk a gipszét!
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1828
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts

Ha erre jöttök megint szívesen csatlakozom egy darabig , ha szabad:D
Most nem lesz éjszakai horgászat így legalább menni is tudok majd nem csak jönni.


Jól van Sasi, ha arra megyünk, feltesszük a fórumra. De nem ám ökörállat módjára 38-cal! Haza is szeretnénk érni! :P
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1829
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,969 posts
Ha erre jöttök megint szívesen csatlakozom egy darabig , ha szabad:D
Most nem lesz éjszakai horgászat így legalább menni is tudok majd nem csak jönni.

#1830
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts

(azért elõtte nézétek meg a tiszát....múlthétvégén mégnemvolt fürödhetõ magas volt a vízállás)


Mekkora igazság! Tényleg nem néztem meg. De most már igen. Szerencsére nincs árvízveszély, a vízszint sem tûnik magasnak. Mondjuk, ha 25 fokot mond a meteorológia, akkor nem biztos, hogy sok kedvünk lesz fürdõzni...
Ennek ellenére mehetünk bármerre. Megcsinálhatjuk a szombati utat is, de mondjuk úgy, ahogy Sasi mondta: Örkény után Hernádnak megyünk, onnan Újhartyán, onnan Újlengyel, Nyáregyháza és onnantól ugyanaz. Ez olyan 170 kili lenne megint.
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1831
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,163 posts
(azért elõtte nézétek meg a tiszát....múlthétvégén mégnemvolt fürödhetõ magas volt a vízállás)

#1832
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,925 posts
Szombat nekem is oké! pancsban is benne vagyok :D

#1833
johnyiron

johnyiron

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 475 posts
Nekem minden jó:D:D:D
De elmehetünk a dunára is, kalocsa - fajsz - fadd....
CSAK MENJÜNK!
"Van nálad ragtapasz?"
"Minek?"
"Mindjárt megszakadok!"

#1834
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts

Most szombaton én biztosan nem érek rá nem tudom sajnos megint elmismásolni a munkát, csak vasárnap tudnék menni.


Az már nekem nem lesz jó. Remélem Mátra...
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1835
Gyuluc1

Gyuluc1

    vendég

  • fórumtag
  • 54 posts
Most szombaton én biztosan nem érek rá nem tudom sajnos megint elmismásolni a munkát, csak vasárnap tudnék menni.

#1836
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts
Urak, úgy néz ki a szombat megint jó lesz nekem egy tekerésre. Tessék gondolkozni az uticélokon! Úgy tûnik jó lesz az idõ, mármint nem fog esni egész nap. :)
Én benne lennék abba is, hogy menjünk el egy vízpartra, ott kicsi mártózás és vissza...
Az én gondolatom szerint: Kmét-Szentkirály-Tõserdõ-Tiszaalpár-Szentes-Csongrád, ott a Kõrös-torok és vissza. Ez olyan 115-120 kili lehet. A Tisza 26 fokos.

Ha valakinek van tippje, írja bátran! Dombozhatunk is megint. :lick: Csak ne 40 fokban!
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1837
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,925 posts
[quote name='Josshuatt'][quote name='kiskubai']

És a késõbb sokat érõ Euroból vennél egy fullkarbon csodát!
De akkor minek is adtad el?! (Valld be! Kellene!)
Én nem pityeregnék egy Orca nyergében, Euro ide-oda...[/QUOTE]

Nem emlékszel, hogy nyár végén jön az új vázam ha minden jól megy? :)
Azért ha lenne másfél millám, értelmesebben is el tudnám költeni szerintem :S

#1838
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts
[quote name='kiskubai'][quote name='Josshuatt']És ezt mind neked építik...[/QUOTE

Jó is lenne :D Bár nemtom minek kellene alám ilyen bringa, eladnám, és most vennék eurót (ha akarnék valamit vásárolni euróban), mert végre 280 alatt van az eladási ár[/QUOTE]

És a késõbb sokat érõ Euroból vennél egy fullkarbon csodát!
De akkor minek is adtad el?! (Valld be! Kellene!)
Én nem pityeregnék egy Orca nyergében, Euro ide-oda...
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1839
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,925 posts
[quote name='Josshuatt']És ezt mind neked építik...[/QUOTE

Jó is lenne :D Bár nemtom minek kellene alám ilyen bringa, eladnám, és most vennék eurót (ha akarnék valamit vásárolni euróban), mert végre 280 alatt van az eladási ár

#1840
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts

Nna, voltam ma bicishopban, Baranyiék nem szarral gurigáznak :)
Merida WARP 5 váz, zipp 404 kerekek, 7900-as dura ace, Karbona kormány-fékkar-könyöklõ...nem szar az biztos :)
JA és épül majd a Specialized transition is...


És ezt mind neked építik...
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad: