Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Kecskemétiek ide!

- - - - -

  • Please log in to reply
4218 replies to this topic

#1681
TomB

TomB

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 posts

Ugyan már!

Aki attól fél, hogy nem bírja a tempót, az téved! Természetélvezõ, gesztenyegyûjtõ tekerés lesz ez! Az egészbõl a forralt bor állja meg a helyét. Tényleg wellness lesz!
Ugyan már! Hát hogyan tudnánk már tempót nyomni, amikor olyan nehezéket viszünk magunkkal, mint Endrebá! 64 éves, könyörgöm! Hogy tudna már hajtani?! :o

Duzmi hozza a kerószállítót!

Endre Bá és köztem lefolyt párbeszéd miután tempóból leszakított: "nem vagyok már 40 " mondja Õ , mire én " én sem , 36 vagyok" aztán megint leszakított :)
Hiko-mattot adott az élet:)

#1682
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts

Kedves Sporttársak!

Megkaptuk a legfrissebb mûholdas elõrejelzést, ezek szerint vasárnap a Bükkben du. 2 óráig folyamatosan szakadni fog az esõ; azután pedig szórványosan, de késõ estig. 14 fok lesz a csúcshõmérséklet. Javaslom, jelöljünk ki egy esõnapot, amíg nem késõ.


Sajnos én is egyre inkább hajlok az elnapolásra... Várom a további javaslatokat!
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1683
El Imbatido

El Imbatido

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 298 posts

Basztikuli! Mekkora esõt mond már! Péntekig meglátjuk!


Kedves Sporttársak!

Megkaptuk a legfrissebb mûholdas elõrejelzést, ezek szerint vasárnap a Bükkben du. 2 óráig folyamatosan szakadni fog az esõ; azután pedig szórványosan, de késõ estig. 14 fok lesz a csúcshõmérséklet. Javaslom, jelöljünk ki egy esõnapot, amíg nem késõ.
"I am Tom Boonen, and I am SPECIALIZED..."

#1684
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts

Jaaaaj! Vasárnapra az idõszak legxarabb idõképét festik országos esõvel!!!!


Basztikuli! Mekkora esõt mond már! Péntekig meglátjuk!
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1685
johnyiron

johnyiron

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 475 posts
Jaaaaj! Vasárnapra az idõszak legxarabb idõképét festik országos esõvel!!!!
"Van nálad ragtapasz?"
"Minek?"
"Mindjárt megszakadok!"

#1686
johnyiron

johnyiron

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 475 posts
Tegnap tapasztaltam... Inkább nem mesélek... Jobb lesz így Balázsnak... is:D
"Van nálad ragtapasz?"
"Minek?"
"Mindjárt megszakadok!"

#1687
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts
Ugyan már!

Aki attól fél, hogy nem bírja a tempót, az téved! Természetélvezõ, gesztenyegyûjtõ tekerés lesz ez! Az egészbõl a forralt bor állja meg a helyét. Tényleg wellness lesz!
Ugyan már! Hát hogyan tudnánk már tempót nyomni, amikor olyan nehezéket viszünk magunkkal, mint Endrebá! 64 éves, könyörgöm! Hogy tudna már hajtani?! :o

Duzmi hozza a kerószállítót!
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1688
El Imbatido

El Imbatido

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 298 posts

Rábólintottam Gerinek a vasárnapra, de aztán betunyultam, és lemondtam. Kicsi az önbizalmam... meg lusta is vagyok. Pedig itt most volna lehetõségem hegyi menetekre, de mindig van valami fontosabb. De ne mondjatok le rólam végleg! :cry:


Gyere Balázs! Ahogy nézem a csapatot, megint megisszák a forralt bort (majd fognak néhány pisztrángot, felpucolják, megsütik, megeszik, a völgyben isznak rá egy forralt bort, alszanak egy órácskát, letakarítják a bringát és várnak rám egy újabb órácskát) mire az emelkedõ tetejére érek. Majd felfele nem sietünk!

:sm:
"I am Tom Boonen, and I am SPECIALIZED..."

#1689
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts

Rábólintottam Gerinek a vasárnapra, de aztán betunyultam, és lemondtam. Kicsi az önbizalmam... meg lusta is vagyok. Pedig itt most volna lehetõségem hegyi menetekre, de mindig van valami fontosabb. De ne mondjatok le rólam végleg! :cry:


Hááát Balázs-Balázs! Pedig csak úgy engedtelek el a nagyvárosba, hogy rendszeresen gyakorolsz! :bell: Szívd fel begyed, mert az elsõ sor nem vár!:P
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1690
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,925 posts

2800, vagy 3200 az ötös?

Hát, Neked 4 perces kiliket azért illene futni. Csak lusta disznó voltál, és hanyagoltad az edzést, ugye :)


3200 azthiszem. A másikhoz meg nem tudok mit hozzátenni, így van :D

#1691
gbalazs

gbalazs

    vendég

  • fórumtag
  • 112 posts
Rábólintottam Gerinek a vasárnapra, de aztán betunyultam, és lemondtam. Kicsi az önbizalmam... meg lusta is vagyok. Pedig itt most volna lehetõségem hegyi menetekre, de mindig van valami fontosabb. De ne mondjatok le rólam végleg! :cry:

#1692
El Imbatido

El Imbatido

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 298 posts

szörnyûséges hogy mik mennek az iskolákban testnevelés címen :o
Ma futottunk coopert, a 31 fõs osztályból negyedik lettem (2750m, ami szerintem sz@r) úgy, hogy van egy pár focista is nálunk...kb az osztály fele cigizik, ott köpték ki a tüdejüket a 3. körnél...


2800, vagy 3200 az ötös?

Hát, Neked 4 perces kiliket azért illene futni. Csak lusta disznó voltál, és hanyagoltad az edzést, ugye :)
"I am Tom Boonen, and I am SPECIALIZED..."

#1693
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,925 posts
szörnyûséges hogy mik mennek az iskolákban testnevelés címen :o
Ma futottunk coopert, a 31 fõs osztályból negyedik lettem (2750m, ami szerintem sz@r) úgy, hogy van egy pár focista is nálunk...kb az osztály fele cigizik, ott köpték ki a tüdejüket a 3. körnél...

#1694
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts
Srácok!

Akik jönnek, azok közül ki tud autót hozni?
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1695
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts

és megint nem tudok menni :( okt 4 marathon, okt 11 natofutas, okt 18-23 Bécs-Budapest :(

Megint megszívtad! :P
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1696
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,163 posts
és megint nem tudok menni :( okt 4 marathon, okt 11 natofutas, okt 18-23 Bécs-Budapest :(

#1697
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,925 posts

Áh, neeem. 100 kili tokkal vonóval, de közben meg-megállunk, beszélgetünk, mókázunk. Ez rekreációs program lesz.

A kocsit egyeztetni kell majd.


Bennevagyok :)

Kocsit meg akkor majd egyeztetjük...

#1698
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts

Félek kevés lennék én oda, de meglátom mit tudok tenni az ügy érdekében. Van valakinél hely a kocsiban?

Ja és mekkora táv lenne?

ugye nem odavissza bringával??? :D


Áh, neeem. 100 kili tokkal vonóval, de közben meg-megállunk, beszélgetünk, mókázunk. Ez rekreációs program lesz.

A kocsit egyeztetni kell majd.
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1699
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,925 posts

Ne gondolkozz, bólints rá!

Már akik rábólintottak:

- Endrebá
- Duzmi
- Cséplõ Zoli
- Bálint Zolika
- Vaczuli Kori
- Johny
- Gesztes Bali
- Jámbor Csabi
- esetleg én

És még vannak további emberek a tarsolyban! Ezt nem kellene kihagyni!

Félek kevés lennék én oda, de meglátom mit tudok tenni az ügy érdekében. Van valakinél hely a kocsiban?

Ja és mekkora táv lenne?

ugye nem odavissza bringával??? :D

#1700
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts
Jut eszembe! Tegnap volt szél... :tuptup::piorun:

Kimentünk Johnyval iramjátszani. Kifelé haraptuk a kormányt rendesen. Mondjuk ott is tolta 35-36-tal a tempót, pedig szépen fújt a szél.
Aztán megfordultunk... 20:29-et mentünk visszafelé, az órám 43,6-os átlagot hozott ki a visszaútra. Volt olyan szakasz, ahol 48-cal sedertünk. Rá kellett jönnöm, hogy gyorsan menni is fárasztó, hiába a hátszél....
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad: