Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Kecskemétiek ide!

- - - - -

  • Please log in to reply
4218 replies to this topic

#1561
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,163 posts
végülis a legegyszerûbb módszerel lesz javítva a fékkarváltóm kis bizb@sza.. Alumínum javításásra alkalmas kétkomponensû ragasztóval (pont van ennyi termékmintám :D)

#1562
TomB

TomB

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 posts

Köszönjük!
Izgalmas egy verseny volt,a pálya még keményebb nyomvonalon ment mint a korábbi években,szinte csak fel vagy le és tiszta avar volt a nyomvonal lefelé csúszkáltunk rendesen.A végére csak ketten maradtunk elöl Dezsõvel Ö 1. én2. azonos idõvel.Beszámolója itt:http://www.hunrun.co.../pecs-cx-kupa-1
Szombaton ismét derby Szekszárdon,az már jóval könnyeb pálya,ha valaki kedvet érez egy kis mókához ne habozzon.
http://szszke.edutop...t=article&id=76

gratulálok!
Hiko-mattot adott az élet:)

#1563
duzmath

duzmath

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 354 posts
Köszönjük!
Izgalmas egy verseny volt,a pálya még keményebb nyomvonalon ment mint a korábbi években,szinte csak fel vagy le és tiszta avar volt a nyomvonal lefelé csúszkáltunk rendesen.A végére csak ketten maradtunk elöl Dezsõvel Ö 1. én2. azonos idõvel.Beszámolója itt:http://www.hunrun.co.../pecs-cx-kupa-1
Szombaton ismét derby Szekszárdon,az már jóval könnyeb pálya,ha valaki kedvet érez egy kis mókához ne habozzon.
http://szszke.edutop...t=article&id=76

#1564
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,925 posts

kimentél szombat kora reggel?


a-a, inkább mentem korábban Szegedre barátnõmhöz. Épp most indulok méntelek felé amúgy...

Szerk.: grat Duzminak és Dezsõnek!

#1565
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts
Duzmi és Dezsõ megnyerték a pécsi krosszversenyt kategóriájukban! Nagy gratula mindkettõjüknek! :clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap:
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1566
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts
Szombaton végül Duzmival ketten maradtunk... Mivel elég taknyos volt az idõ, így aszfaltról átmenekültünk terpre. Egy órát tekeregtünk, egész jó kis kört sikerült bejárnunk. Az arborétum mögül indultunk és majdnem kimentünk Méntelekre, illetve Heténybe. Pár kanyar után már abszolút nem tudtam merre vagyunk... Szerencsére Duzmi nem elõször járt arra.
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1567
TomB

TomB

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 posts

Értem én, csak ha meghal a párezer forintos csapágy benne, akkor ugrott a srác pénze, de már úton (postán) van egy Raceface monoblokk pestrõl, ingyen :) )

Duzmi: folyamatban a dolog, ha jó a csapágy amit kapok, akkor fizetem a hajtókart.

Amúgy mikor indultok reggel, és honnan? Szerintem csatlakoznék, 6kor végzek munkában. Mikorra kéne hol lennem?

kimentél szombat kora reggel?
Hiko-mattot adott az élet:)

#1568
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,925 posts

Közel ajándék lónak meg ne nézd a fogát! :)


Értem én, csak ha meghal a párezer forintos csapágy benne, akkor ugrott a srác pénze, de már úton (postán) van egy Raceface monoblokk pestrõl, ingyen :) )

Duzmi: folyamatban a dolog, ha jó a csapágy amit kapok, akkor fizetem a hajtókart.

Amúgy mikor indultok reggel, és honnan? Szerintem csatlakoznék, 6kor végzek munkában. Mikorra kéne hol lennem?

#1569
TomB

TomB

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 posts

Tomek!

Ma hajnalban csaptak el a házunk elõtt egy kerékpárost a zebrán. Ha ilyen köd lesz én nem szívesen kockáztatok kora reggel. Vagy adol reflektort!

nekem is még friss az élmény és gyerekeim is vannak , ilyen ködben nem megyek , de nem lesz ilyen köd
Hiko-mattot adott az élet:)

#1570
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts
Többiek!

Délelõtt 9 a találka ideje, helyszín a körforgalom! Tessék jönni! Ízibe nyomjuk!
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1571
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts
Tomek!

Ma hajnalban csaptak el a házunk elõtt egy kerékpárost a zebrán. Ha ilyen köd lesz én nem szívesen kockáztatok kora reggel. Vagy adol reflektort!
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1572
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts
Közel ajándék lónak meg ne nézd a fogát! :)
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1573
duzmath

duzmath

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 354 posts
Az alu gyûrû idáig sem ment szét,mért menne szét ezután.
A csapágyat amúgyi is afféle bónuszként adom,szerintem az a hajtókar magában is megér annyit,keveset futott.

#1574
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,925 posts

Nem lessz itt semmi durvulás,gyere Te is.


Nna, megnéztem a hajtómûvet, gyula aztmondta hogy nem biztos hogy sokáig életképes az a középcsapágy (konkrétan a két alu félkör betét, amire felfeszül a csapágy) meg hogy drága lenne bele a csapágy...Csak mert érted, hiába vesz hozzá a srác 3ezerért csapágyat, ha 3hónap alatt szétmegy...Tuti jó az?

#1575
duzmath

duzmath

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 354 posts
Nem lessz itt semmi durvulás,gyere Te is.

#1576
El Imbatido

El Imbatido

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 298 posts

ha tartod a szelet mehetünk kereknek is vissza a ladányi úton


Sejtettem én, hogy megint eldurvul a kényelmes, kerékpárra rácsodálkozós edzésKE....:air:
"I am Tom Boonen, and I am SPECIALIZED..."

#1577
TomB

TomB

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 posts

Hûabetyárját! Nem egy késõi óra ez komám! Másrészrõl ha elkísérünk, idõ elõtt oda fogsz érni! :P

Meg kell konzultálnom az asszonnyal... De megpróbálom.

ha tartod a szelet mehetünk kereknek is vissza a ladányi úton
Hiko-mattot adott az élet:)

#1578
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts

6:45ös járat a munkahelyemre megyek , 8:15kor kell nyitnom , kb 35 km


Hûabetyárját! Nem egy késõi óra ez komám! Másrészrõl ha elkísérünk, idõ elõtt oda fogsz érni! :P

Meg kell konzultálnom az asszonnyal... De megpróbálom.
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1579
TomB

TomB

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 posts
6:45ös járat a munkahelyemre megyek , 8:15kor kell nyitnom , kb 35 km
Hiko-mattot adott az élet:)

#1580
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts
Mikor indulsz Tomek?
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad: