Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Kecskemétiek ide!

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
4218 hozzászólás a témában

#1501
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás

Hát.... a magam módján felöltözök én, múltkor minusz 3ban sikerült 4 réteget magamra venni... de nem mozog tõle a láb :( egy szál cicanaciban meg nem tudom hogy kimerészkedek e :D


Szerintem akkor érdemes megvárni talán a 7-10 fokot, még az is hûvös tud lenni... Bár addig is lehet A-ból B-be közlekedni.
Vagy terepezni Duzmath kollégával. Azt lehet hidegben is.
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1502
nuca

nuca

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 810 hozzászólás

Év elején a legtöbb ember kezdõnek számít. Értem itt azt, hogy télen nem bringáznak szinte semmit. Megy a futás, kondi, esetleg úszás. Így szinte biztos, hogy találsz embert a kezdésnél is. Egyébként nem tudom, van-e vastag ruhád, mert ha nincs, akkor gondolom csak 15 fok körül jöhet szóba a tekerés. Amúgy is tervezem, hogy kicsit jobban összerántom a bandát és akkor szinte biztos, hogy csinálunk egy össznépi tekerést, ott mindenki együtt halad, nem vagánykodunk. egyfajta év eleji beszoktatás...

Van egy bringatúra is rendszeresen márc 15-én szokták megrendezni a kerekegyházi srácok.

Ha van téli cucc, akkor egyeztethetünk, ha nincs, akkor marad az erõgyûjtés és ha jó az idõ úgyis sokan jönnek kifelé az útra.


Hát.... a magam módján felöltözök én, múltkor minusz 3ban sikerült 4 réteget magamra venni... de nem mozog tõle a láb :( egy szál cicanaciban meg nem tudom hogy kimerészkedek e :D

#1503
nuca

nuca

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 810 hozzászólás

Hova jársz????
Ja gondolom szöged...:-(


Szeged igen. Próbálok majd ott is tekerni, de annyi helyismeretem sincs, mint Kecsón, ez kicsit megnehezíti a dolgot :) Még a végén eltévednék. Szegeden is van már bringám, bár azzal inkább a Tisza mentén fogok menni barátokkal :)

#1504
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás
Év elején a legtöbb ember kezdõnek számít. Értem itt azt, hogy télen nem bringáznak szinte semmit. Megy a futás, kondi, esetleg úszás. Így szinte biztos, hogy találsz embert a kezdésnél is. Egyébként nem tudom, van-e vastag ruhád, mert ha nincs, akkor gondolom csak 15 fok körül jöhet szóba a tekerés. Amúgy is tervezem, hogy kicsit jobban összerántom a bandát és akkor szinte biztos, hogy csinálunk egy össznépi tekerést, ott mindenki együtt halad, nem vagánykodunk. egyfajta év eleji beszoktatás...

Van egy bringatúra is rendszeresen márc 15-én szokták megrendezni a kerekegyházi srácok.

Ha van téli cucc, akkor egyeztethetünk, ha nincs, akkor marad az erõgyûjtés és ha jó az idõ úgyis sokan jönnek kifelé az útra.
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1505
johnyiron

johnyiron

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 475 hozzászólás
Hova jársz????
Ja gondolom szöged...:-(
"Van nálad ragtapasz?"
"Minek?"
"Mindjárt megszakadok!"

#1506
nuca

nuca

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 810 hozzászólás

Igen!
Amerre a kormányod áll!:cheers:
Viccet félretéve: mi fõleg a ladánybenei utat részesítjük elõnyben. Onnan az esetek 90%-ban megyünk tatárszentgyörgy, örkény felé. Esetleg Duzmath Csabi ill. az izsáki különítmény "hatására" kerekegyháza izsák felé vetõdünk. Amikor jó idõ van, egy du akár 20-30 bringást is összeszámolhatna egy forgalomszámláló a kkmét-ladánybene viszonylatban. Most egy-két elvetemült kollégán (gondolok itt Duzmath riderre ill. Endrebára, Gyulucra) kívül azért teremben oldjuk meg a kerékpáros igényeinket. Josshuatt például belevetette magát a spinning élvezetébe (biztos a hátsó sorban teker, jó hosszú kiállásos hegymenetek, CSAJOK :D:D:lick::lick:), én maradtam a görgõ-eurosport kombónál.
Figyizd ezt a fórumot, ide azért feldobjuk, ha összeverõdünk bandázásra, úgy mégiscsak lehet élvezni, nem mindig az egyedül az üdvözítõ...:beer:
Végül minden évben csinálunk hosszabb "túrákat" ami után napokig lehet nyalogatni a sebeket: Mátra, Bükk stb...
Amatõr kupa is játszik nálunk, az utazásokat természetesen próbáljuk összehangolni. Ja és Josshuatt tolja a 40-es átlagot, ne hidd el, ha azt mondja "laza tekerés". Pillanatok alatt össze lehet vele hozni egy infarktusközeli állapotot!!!!!! Ja Gyuluc tavaly a kmét-kékestetõ-kmét 262 km alatt NAGYTÁNYÉRON suhant fel az ország legmagasabb pontjára... Ilyenek ezek!:D


Ezalapján akkor nem volt olyan rossz, hogy vettem kondibérletet, jólvan :) Ahogy elnézem elég erõsen fel kell készülnöm... továbbra sem bánnám, ha valaki kezdõ mellémcsapódna :D

#1507
nuca

nuca

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 810 hozzászólás

Jaaaaaaa!
Egy lánynak egyedül nem javaslom!:no::confused:


Ezért keresek valakit :D

#1508
johnyiron

johnyiron

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 475 hozzászólás
Jaaaaaaa!
Egy lánynak egyedül nem javaslom!:no::confused:
"Van nálad ragtapasz?"
"Minek?"
"Mindjárt megszakadok!"

#1509
johnyiron

johnyiron

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 475 hozzászólás

Igazad van, nem voltam túl pontos a meghatározásban :D
Országúti, fõleg hétvégén, mert hétközben -elvileg- egyetemen vagyok és fõként azért, mert túl sok a szabadidõm :D
Tudtok nekem tanácsot adni, hogy elõször merre induljak? :)


Igen!
Amerre a kormányod áll!:cheers:
Viccet félretéve: mi fõleg a ladánybenei utat részesítjük elõnyben. Onnan az esetek 90%-ban megyünk tatárszentgyörgy, örkény felé. Esetleg Duzmath Csabi ill. az izsáki különítmény "hatására" kerekegyháza izsák felé vetõdünk. Amikor jó idõ van, egy du akár 20-30 bringást is összeszámolhatna egy forgalomszámláló a kkmét-ladánybene viszonylatban. Most egy-két elvetemült kollégán (gondolok itt Duzmath riderre ill. Endrebára, Gyulucra) kívül azért teremben oldjuk meg a kerékpáros igényeinket. Josshuatt például belevetette magát a spinning élvezetébe (biztos a hátsó sorban teker, jó hosszú kiállásos hegymenetek, CSAJOK :D:D:lick::lick:), én maradtam a görgõ-eurosport kombónál.
Figyizd ezt a fórumot, ide azért feldobjuk, ha összeverõdünk bandázásra, úgy mégiscsak lehet élvezni, nem mindig az egyedül az üdvözítõ...:beer:
Végül minden évben csinálunk hosszabb "túrákat" ami után napokig lehet nyalogatni a sebeket: Mátra, Bükk stb...
Amatõr kupa is játszik nálunk, az utazásokat természetesen próbáljuk összehangolni. Ja és Josshuatt tolja a 40-es átlagot, ne hidd el, ha azt mondja "laza tekerés". Pillanatok alatt össze lehet vele hozni egy infarktusközeli állapotot!!!!!! Ja Gyuluc tavaly a kmét-kékestetõ-kmét 262 km alatt NAGYTÁNYÉRON suhant fel az ország legmagasabb pontjára... Ilyenek ezek!:D
"Van nálad ragtapasz?"
"Minek?"
"Mindjárt megszakadok!"

#1510
nuca

nuca

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 810 hozzászólás
Igazad van, nem voltam túl pontos a meghatározásban :D
Országúti, fõleg hétvégén, mert hétközben -elvileg- egyetemen vagyok és fõként azért, mert túl sok a szabadidõm :D
Tudtok nekem tanácsot adni, hogy elõször merre induljak? :)

#1511
duzmath

duzmath

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 354 hozzászólás
Hétvégén mehetünk egy lazát

#1512
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás
Vége a vizsgaidõszakomnak.

Mától újra tudok tekerni! Kezdhetjük a mozgolódást! :cool2:
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1513
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás

Sziasztok!

20 éves kezdõ bringás lennék, társat keresek akivel tekerhetnék, eleinte kisebbeket :) Valaki?


Szia!

Hát itt vagyunk páran akik tekerünk. Szerintem szûkítsd a kört:

- országúti, vagy terep?
- Hétközben, vagy hétvégén?
- Egészségmegõrzés céllal, esetleg sport?

Amúgy biztosan akadnak partnerek...
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1514
nuca

nuca

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 810 hozzászólás
Sziasztok!

20 éves kezdõ bringás lennék, társat keresek akivel tekerhetnék, eleinte kisebbeket :) Valaki?

#1515
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás

Amatõr kupa 2010:http://www.hunrun.com/kerekpar


Hú, köszi Duzmi!

Már kerestem az idei versenynaptárt. Remélem lesz pár verseny ahol csapathatunk... A Kínok Kínját nem látom. Lehet, hogy az már nem kupafutam? Azért remélem lesz...
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1516
duzmath

duzmath

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 354 hozzászólás
Amatõr kupa 2010:http://www.hunrun.com/kerekpar

#1517
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás

Köszi srácok!
Mikor reggel odaértünk meglátva a pályát nem votunk túl vidámak,havas,saras jeges részek tarkították az egészet.
A vonalvezetés jó volt kevesebb akadállyal mint tavaj,nevezés, majd egy kis gyalogos pálybejárást csináltunk.
Mivel az elsõ futam volt az enyém csak két bemelegítõ körre volt idõ,mire visszaértem már csak a második sorba tudtam beálni.
Meglepõen rosszul sikerült elrajtolni,a Pécsi Ihász Robi szokás szerint gyors kezdéssel az élre vágott,a fél mezõny meg
köztünk,és a távolság egyre csak nõtt.
Eléggé lekvár volt a lábam,az 1.-2. körben csak lassan tudtam elõzgetni a saras pályán,de végül csak elkezdtem közelíteni az
éléhez,a gyors kezdésbe úgy tünt belehaltak.Eközben elment melletem Rózsás Attila -mint utólag mesélte bukott az 1.jeges
kanyarban-õt követve utolértük Majd el is hagytuk Robit.
Úgy két körrel a vége elõt a célegyenesben Attila maga elé engedet,ekkor egy erõsebb tempóra váltottam lássuk tud e jönni
kissé meglepett de elég hamar kezdett leszakadni.Ezt a tempót tartva szereztem kb 10-15mp elõnyt, a végére visszavehettem már
csak a bukást kellet elkerülnöm és bent is voltam a célban.
A kocsihoz visszagurulva Dezsõ már javában melegített,kemény menet elé nézett mivel a pálya egyre sarasabb lett,ráadásul
összevonták a kategóriákat így a nálánál jóval fiatalabbakkal kellet küzdenie.
A várt ellenfele Hegymegi valamiért az elit futamba nevezet igy elmaradt az összecsapás,azért derekasan megdolgozta a
fiatalokat is második lett kategóriájában.
A futamaink végeztével nem volt más dolgunk mint lemosni a bringákat meg a cidri ellen nyakalni a meleg teát meg a
zsirosdeszkát és várni az elit futamot ahol Buruczki a kezdeti izgalmak után simán nyert.
Aztán eredményhirdetés és irány haza...

Kiskubai
Nekem is tetszenek az befféle betyárportyák,itt helyben is csinálhatnánk hasonlót,mondjuk egy fél naposat.
Amúgy ma nem bringáztam.


Hát azért nem vagytok semmik srácok! Ilyen gáz idõben kint tapicskolni... (vagy csak magamból indulok ki?)

Mindenesetre Gyuluc mondott valamit. Egy ilyen kezdés nagy lökést ad nekünk is a szezonra! Én már vállalom is a Kínok kínján az elsõ 15 kili felvezetését. :)

Kiskubai! Majd körülnézek otthon! Nem ígérek semmit...
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1518
duzmath

duzmath

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 354 hozzászólás
Köszi srácok!
Mikor reggel odaértünk meglátva a pályát nem votunk túl vidámak,havas,saras jeges részek tarkították az egészet.
A vonalvezetés jó volt kevesebb akadállyal mint tavaj,nevezés, majd egy kis gyalogos pálybejárást csináltunk.
Mivel az elsõ futam volt az enyém csak két bemelegítõ körre volt idõ,mire visszaértem már csak a második sorba tudtam beálni.
Meglepõen rosszul sikerült elrajtolni,a Pécsi Ihász Robi szokás szerint gyors kezdéssel az élre vágott,a fél mezõny meg
köztünk,és a távolság egyre csak nõtt.
Eléggé lekvár volt a lábam,az 1.-2. körben csak lassan tudtam elõzgetni a saras pályán,de végül csak elkezdtem közelíteni az
éléhez,a gyors kezdésbe úgy tünt belehaltak.Eközben elment melletem Rózsás Attila -mint utólag mesélte bukott az 1.jeges
kanyarban-õt követve utolértük Majd el is hagytuk Robit.
Úgy két körrel a vége elõt a célegyenesben Attila maga elé engedet,ekkor egy erõsebb tempóra váltottam lássuk tud e jönni
kissé meglepett de elég hamar kezdett leszakadni.Ezt a tempót tartva szereztem kb 10-15mp elõnyt, a végére visszavehettem már
csak a bukást kellet elkerülnöm és bent is voltam a célban.
A kocsihoz visszagurulva Dezsõ már javában melegített,kemény menet elé nézett mivel a pálya egyre sarasabb lett,ráadásul
összevonták a kategóriákat így a nálánál jóval fiatalabbakkal kellet küzdenie.
A várt ellenfele Hegymegi valamiért az elit futamba nevezet igy elmaradt az összecsapás,azért derekasan megdolgozta a
fiatalokat is második lett kategóriájában.
A futamaink végeztével nem volt más dolgunk mint lemosni a bringákat meg a cidri ellen nyakalni a meleg teát meg a
zsirosdeszkát és várni az elit futamot ahol Buruczki a kezdeti izgalmak után simán nyert.
Aztán eredményhirdetés és irány haza...

Kiskubai
Nekem is tetszenek az befféle betyárportyák,itt helyben is csinálhatnánk hasonlót,mondjuk egy fél naposat.
Amúgy ma nem bringáztam.

#1519
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.925 hozzászólás

Gratulálok én is! Szép kis motivációt adhat ez így év elején, a tavasz közeledtével a következõ idõszakokra. Egy élménybeszámolót szívesen olvasnék.


Nna, te is elõkerültél! Hívtalak egy párszor, még a régi meridádról megmaradt cuccokat megvenném, ne foglalja nálad a helyet :) Esetleg telefonszámváltozás történt?

#1520
Gyuluc1

Gyuluc1

    vendég

  • fórumtag
  • 54 hozzászólás
Gratulálok én is! Szép kis motivációt adhat ez így év elején, a tavasz közeledtével a következõ idõszakokra. Egy élménybeszámolót szívesen olvasnék.