Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Kecskemétiek ide!

- - - - -

  • Please log in to reply
4218 replies to this topic

#1461
johnyiron

johnyiron

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 475 posts
Több mint 3 óra...
Így elmondva nem tûnik vészesnek, de ha felülsz rá és nem történik semmi 10 perc után elkezded bámulni a számlálókat, és magadban mormolgatod, hogy mennyi van még.
Arra életem végéig emlékezni fogok, hogy a sebességem 80 km után exponenciálisan csökkent. Amikor leszálltam úgy kiüresedtem, hogy a gondolataim a normális kerékvágásba csak órák után tértek vissza. Egyszerûen kisült az agyam, vagy lehet hogy én vagyok zsenge!!!????
"Van nálad ragtapasz?"
"Minek?"
"Mindjárt megszakadok!"

#1462
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,969 posts
...nem mondtam semmit :D ott a pont!
Mennyi idõ volt? Életembe nem görgõztem még.

#1463
johnyiron

johnyiron

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 475 posts
Mentem már 100 km-t görgõn! Ki a beteg??:D:beer:
"Van nálad ragtapasz?"
"Minek?"
"Mindjárt megszakadok!"

#1464
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,969 posts

Amúgy én 0 fokig hadba fogható vagyok. Alatta inkább csak terepen. Hétvégén -4 körül volt, amikor elindultam aszfalton, éreztem a hideget. Felfelé aztán más a leosztás. Csak lefelé ne kelljen menni. Ilyenkor télen kéne keresni egy helyet, ahol csak felfelé kell tekerni... Hiába vastag a bõr a képemen, lefelé megfagy...



Voltak velünk idõsebb kollégák is, élnek Õk is.
Persze szerintem a Mi szintünkön , legalábbis az enyémen.. akkor szabad ilyet csinálni, ha élvezi az ember. Én meg egy beteg állat vagyok és élvezem :D

#1465
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts
Amúgy én 0 fokig hadba fogható vagyok. Alatta inkább csak terepen. Hétvégén -4 körül volt, amikor elindultam aszfalton, éreztem a hideget. Felfelé aztán más a leosztás. Csak lefelé ne kelljen menni. Ilyenkor télen kéne keresni egy helyet, ahol csak felfelé kell tekerni... Hiába vastag a bõr a képemen, lefelé megfagy...
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1466
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts

Heyho,

mi vasárnap gurultunk páran ... Nekem találkahelyig és vissza összesen 124km lett. Mikor egyedül voltam csak 28-30 között, de a többiekkel összeállva 33-35 közt is mentünk huzamosabb ideig. Ha nem éhezek el hazafele teljesen kibírható lett volna.
Sajnos elfagyott a kulacsom.. Így a következõ kocsmáig a szakálamon található jegesedéssel kellett beérnem :D, na néha nem olyan szép a kerékpározás. Egyébként élveztem :D


Bameg Sasi! Na látod ez a fanatizmus! Sajnos mi vén sz.rok mérlegelünk, hogy vagy kint nyomunk egy 80-ast hidegben és utána egy hónapig harapjuk a lázmérõt, vagy inkább nyomunk 1-2 órákat görgõn rendszeresen.
Ahogy tanult barátom mondta: inkább gyáva legyek, mint hõsi halott! :banned:

Johny, hétvégén én is lemerészkedtem a pincébe. Megemelgettem Giuseppét, tologattam elõre-hátra (ilyenkor figyeld meg, hogy ösztönösen megrángatod a fékkart is, hogy vajon fog-e még...), majd megígértem neki, hogy hamarosan megkapja az új nyergét és újra suhanunk a tavaszba bele.
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1467
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,969 posts
Heyho,

mi vasárnap gurultunk páran ... Nekem találkahelyig és vissza összesen 124km lett. Mikor egyedül voltam csak 28-30 között, de a többiekkel összeállva 33-35 közt is mentünk huzamosabb ideig. Ha nem éhezek el hazafele teljesen kibírható lett volna.
Sajnos elfagyott a kulacsom.. Így a következõ kocsmáig a szakálamon található jegesedéssel kellett beérnem :D, na néha nem olyan szép a kerékpározás. Egyébként élveztem :D

#1468
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,925 posts

Ez nem fanatizmus. Egész egyszerûen hülyeség -5 fokban ORSZÁGÚTIRA ülni.
Igaz én ma is mentem vele: 24 fok volt szélcsend. Ja és néztem a Eurosporton az ausztrál nyílt teniszbajnokságot...:D:D


jóó, nyilván nem 30-as átlaggal tépni mert azután ha megtörölném az orrom, letörne :D A hétvégén is beleraktam egy 50-est a bringába, de csak városban, pesten...

#1469
nuca

nuca

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 810 posts
még a kutya se akar kimenni, pedig még csak most jön a hó megint :D

#1470
_Alex_

_Alex_

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,086 posts
Vasárnap mentem egy kört az erdõben, de a vége felé biza kezdtem fázni hazafelé az aszfalton. Pedig jól fel voltam öltözve és szoktam is menni télen, hideg van, na. :)

Balance a bike right, keep the pedals turning, forget about everything except right now...
Picasa _Alex_


#1471
johnyiron

johnyiron

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 475 posts
Ez nem fanatizmus. Egész egyszerûen hülyeség -5 fokban ORSZÁGÚTIRA ülni.
Igaz én ma is mentem vele: 24 fok volt szélcsend. Ja és néztem a Eurosporton az ausztrál nyílt teniszbajnokságot...:D:D
"Van nálad ragtapasz?"
"Minek?"
"Mindjárt megszakadok!"

#1472
Csucsu

Csucsu

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 780 posts
  • LocationBudapest

Srácok valami 80kili körüli lazázós túra valamikor a közeljövõben?


Ez ám a fanatizmus, ilyen hidegben laza 80 kili. :D Szerintem 20 km után leesnék a biciklirõl, mert megfagytam. Melóba járás még elmegy, 15-20 perces tekerésekkel, néha -10-15 fokban. :)

#1473
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,925 posts

Nemtom néztetek-e idõjárás elõrejelzést mostanában, de Holleanyó lehet, hogy párszor megrázza még a dunyhát...
Mindenesetre én hétvégén itthon vagyok, szóval nem vagyok semmi jónak elrontója.
Hétvégén is volt tekerés:

kicsi Mátra: http://s51.photobuck...nt=20100123.jpg

Ja, Nuca, ha a hideg szél átfúj, az csak természetes, hogy a vér a létfontosságú szervek felé kezd tódulni. Ez okozhat lilulást. Persze elmúlik...

Jó a Mátrás kép, nemsokára nekem is kész lesz a montim, lehet menni hegyre :)

#1474
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts
Nemtom néztetek-e idõjárás elõrejelzést mostanában, de Holleanyó lehet, hogy párszor megrázza még a dunyhát...
Mindenesetre én hétvégén itthon vagyok, szóval nem vagyok semmi jónak elrontója.
Hétvégén is volt tekerés:

kicsi Mátra: http://s51.photobuck...nt=20100123.jpg

Ja, Nuca, ha a hideg szél átfúj, az csak természetes, hogy a vér a létfontosságú szervek felé kezd tódulni. Ez okozhat lilulást. Persze elmúlik...
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1475
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,925 posts
Srácok valami 80kili körüli lazázós túra valamikor a közeljövõben? bringázhatnékom támadt. Összedobnám a meridát (így télre szét van szedve...) aztán mehetnénk ha száraz van.

#1476
nuca

nuca

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 810 posts

Nagyon titokzatos vagy, csak érdeklõdtem, ha elhúzol mellettem ezerrel, tudjam mirõl lehet felismerni téged. :)


olyan gyorsan még nem haladok --> még csak a váz van meg (merida road 880), de természetesen csak ez akadályoz :P
Posted Image

#1477
Csucsu

Csucsu

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 780 posts
  • LocationBudapest

Hát. azért dicsekedni nem dicsekednék vele, de kezdõnek jó lesz :D
-nemértekhozzána.-


Nagyon titokzatos vagy, csak érdeklõdtem, ha elhúzol mellettem ezerrel, tudjam mirõl lehet felismerni téged. :)

#1478
nuca

nuca

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 810 posts

Részletek? Ez így kicsit szûkszavú. :)


Hát. azért dicsekedni nem dicsekednék vele, de kezdõnek jó lesz :D
-nemértekhozzána.-

#1479
Csucsu

Csucsu

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 780 posts
  • LocationBudapest

remélem versenyeken is tudok indulni



Milyen versenyeken akarsz indulni? MTB vagy országút?

#1480
Csucsu

Csucsu

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 780 posts
  • LocationBudapest

Ellenben van egy új vázam :D


Részletek? Ez így kicsit szûkszavú. :)