Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Kecskemétiek ide!

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
4218 hozzászólás a témában

#1021
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás
ÉS tényleg!

Arra a térségre 19-20 fokot mond, néha esetleg esõ... Ennél jobb sportoló idõ nem is kell! A pici szél az meglesz (18km/h), de annyi meg kell is, hogy ne unatkozz! Jóóóó lesz az! Bár ott lehetnék! :(
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1022
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás
Johny komám!

Mi mind egy emberként szorítunk érted! Én biztosan egy emberként, a többiek meg azt csinálnak, amit akarnak. :) Az a víz most nekiállt eszeveszettül melegedni. Lesz 4 napja, hogy 16 fokról feltornássza magát húszra. Nem probléma. Az esõ meg most nem fog esni. Egy pici szél lesz, de nem vészes.
Az eddigi versenyek mind erõt adnak és tapasztaltabb is lettél. Mondhatni rutinmunka lesz... És erõs vagy!
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1023
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás

Sporthirado.hu
A 34-es kép az komoly, voltak vagy max 40-en.


Most már értem, hogy miért raknak kardküllõket az új kerekekbe. Egyúttal fel is aprítják a kidõlt fákat...
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1024
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.925 hozzászólás
Mindenre kapható vagyok. Én még vasárnap hajnali 6kor, 1óra alvás után is felhívtam Gerit hogy megyünk-e:D Természetesen mikor mondta hogy nem valószínû, feküdjek vissza, akkor miután letettem a telefont, valami ilyesmit mondtam: EEEZZAZZZZZZZ. és elaludtam. :D
Lényeg: engem érdekelne.

#1025
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
Nagyon ajánlom.. Nagyon király túra volt tavaly... Sok sok kis emelkedõvel.
Idén is lehet ott leszünk.

#1026
duzmath

duzmath

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 354 hozzászólás
Gyerekek,nem akarunk menni a Bakony 200-ra

#1027
johnyiron

johnyiron

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 475 hozzászólás
A képeket nézve egyáltalán nincs hiányérzetem, hogy nem mentem el. Azt azért olvastátok, hogy a szelidített pályán is sok volt a bukás?? Nem lettem volna boldog a célbaérkezés után. Az a számolgatás, hogy kinek milyen esélye lett a kisorsolandó díjakra csak fikció. Ki is kell azt a nevet húzni! Baromság volt megtartani, az Atlantis meg a rajt elõtt hazament... hihihi. Sebaj tihanyban büntetünk, ha addig ki tudunk menni... Szinte érzem ahogy napról napra melegszik a víz a versenyemre... Ahogy rágondolok, ááááááááááááá!!!!!!!! Még 5 nap és meg fogok halni, úgy érzem.
"Van nálad ragtapasz?"
"Minek?"
"Mindjárt megszakadok!"

#1028
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás
Érthetetlen, hogy megtartották...

Mindegy, bent vannak az új kerekek... Már csak egy hónap kell, hogy eláljon az esõ és kipróbálhassam õket.
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1029
jannusz

jannusz

    vendég

  • fórumtag
  • 67 hozzászólás
Szervusztok!
Bánkúti hegyi crono kiírása itt:
barcikacycling
3K

#1030
Gyuluc1

Gyuluc1

    vendég

  • fórumtag
  • 54 hozzászólás
Sporthirado.hu
A 34-es kép az komoly, voltak vagy max 40-en.

#1031
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.925 hozzászólás

Jó mondjuk fekvõ gipszben nem lehet olyan jó kerékpározni... még egy scott Adicton sem :)

Nem a nevezõk közt sorsolnak??


scott bringa:
A fõdíj azon versenyzõk között kerül kisorsolásra, akik a versenysorozat mindhárom szakaszát értékelhetõen befejezték

kerékszettek:
A kerékszettek azon versenyzõk között kerülnek kisorsolásra, akik a hosszú távon az összetett versenyben az abszolút elsõ 100 között végeznek

vásárlási utalványok:
20 db vásárlási utalvány kerül kisorsolásra azon versenyzõk között, akik a hosszú távon az összetett versenyben az abszolút elsõ 100 között végeznek.

Magyarán ez a verseny jól megrostázta az esélyeseket :)

#1032
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
Jó mondjuk fekvõ gipszben nem lehet olyan jó kerékpározni... még egy scott Adicton sem :)

Nem a nevezõk közt sorsolnak??

#1033
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.925 hozzászólás
Azthiszem bölcs döntést hoztunk. Viszont sokaknak hatalmas szerencse, mert így igencsak megcsappant azok létszáma, akik esélyeses a scott-ra, és a kerekekre... :D

#1034
johnyiron

johnyiron

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 475 hozzászólás
Sztem nem született részvételi rekord. Mondjuk azt nem értem, hogy ezt tudta mindenki elõre, vajon miért nem lehetett elhalasztani?? Kizárólag amatõröknek szóló verseny: közben piros riasztás van érvényben, több autó árokban. Lezárt utak, orkán erejû szél, kiáradt patakok, havi csapadékmennyiség egy nap alatt!! Nem tudom elképzelni, hogy a szervezõknek ez így jó. Több szabadtéri rendezvényrõl kaptuk a hírt, hogy a várható idõjárásra való tekintettel elhalasztották. Mindegy nem akarok bulvárosodni, de sztem jól döntöttünk! Este hívtam Gerit, hogy az egészségem érdekében döntök, Izsákon a futóversenyen rendesen meghûltünk... Pedig akkor még közel kétszer annyi volt a hõmérséklet. El tudom képzelni milyen lehet 50-60-al száguldozni lefelé most...
"Van nálad ragtapasz?"
"Minek?"
"Mindjárt megszakadok!"

#1035
Gyuluc1

Gyuluc1

    vendég

  • fórumtag
  • 54 hozzászólás
Ja és a mezt elvileg nem veszítettük el, mert azt a 3 versenyre való nevezés után kapjuk nem a részvétel után.

#1036
Gyuluc1

Gyuluc1

    vendég

  • fórumtag
  • 54 hozzászólás
Nekem megnyugodott a lelkem, hogy nem mentem, amilyen idõ van a dunától nyugatra. Elöntötte a víz a 11 számú fõutat Szentendre és Visegrád között, nem lehet rajta közlekedni ezért lezárták.

#1037
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás
Hát sporttársak, ahogy tanult barátom szokta mondani: Inkább gyáva legyek, mint hõsi halott... Itthon vagyok. Ha összeszedem minden erõm, még a mai Giro szakaszt képes vagyok megnézni... :(

Esetleg ma összerakom az új kerekem.
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1038
Gyuluc1

Gyuluc1

    vendég

  • fórumtag
  • 54 hozzászólás
Kedv csináló holnapra:
www.velo.hu

#1039
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás
Ez a pszichológia:

Ma kaptam a levelet az Erstetõl: "Örömmel értesítünk, hogy egy egyedi mezt nyertél, mert benne vagy az elsõ 100 nevezõben... bla...bla..." "A mezt átveheted Esztergomban a rajtszám átvételekor."
Na most akkor így nem menjen el az ember... Mindegy, vettem egy esõkabátot. Ha mást nem, beavatom.
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1040
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás

Mennyire esélyes, hogy párhuzamos felkészüléssel, túledzettséget elkerülve fel tudjak készülni a Tour de pelso-ra, következõ hétvégén letekerjem a tihanyi versenyt, és jún. 19-én fussak egy maratont?

És segítenek valamelyikõtök benne? :)


Kísérlek bringával maratonnál, ha bírod a 37-38-as átlagot...
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad: