Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Kecskemétiek ide!

- - - - -

  • Please log in to reply
4218 replies to this topic

#921
Gyuluc1

Gyuluc1

    vendég

  • fórumtag
  • 54 posts
Igen amiatt kell, papírt kell kitöltetni. Délelõtt is lehet menni?

Egyébként Kiskubaival, meg Csabával beszéltük, hogy most a héten nem lesz gyömrõ, viszont jövõhéten Intersport kupa Székesfehérvár lesz, szenior ob keretein belül.

#922
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts
Gondolom a suli alkamassági miatt kell neki...

Kell a hiteles papír, hogy képes a 28-as 50 gyorsra.
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#923
johnyiron

johnyiron

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 475 posts
Gyuluc!
Amennyiben igazolás vagy pecsét kell, akkor a KTE székházában (sport utca - tudod a strand bejáratával szemben) az egyetlen sportorvos a környéken. Be kell jelentkezni, órás várakozásra számíts akkor is: 76/ 485 199 Dr Szabó Vera (a számban nem vagyok teljesen biztos).
Ha másért keresnéd hívj fel!
"Van nálad ragtapasz?"
"Minek?"
"Mindjárt megszakadok!"

#924
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,163 posts
naon régen én a régi SZTKban voltam a tüdõrszûrõkön túl.... de annak már jó ideje....

#925
Gyuluc1

Gyuluc1

    vendég

  • fórumtag
  • 54 posts
Tudja valaki esetleg, hogy hová lehet menni kecskeméten sportorvoshoz?

#926
johnyiron

johnyiron

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 475 posts
Josshuatt!
Abszolút 21!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
GRATULÁLOK Gerinek és Gyulucnak, Sasinak az õrült futamért... Ilyen távon már teljesen mindegy milyen tempót megy az ember...
Az én tihanyom szombat reggel kezdõdött és kedd este végzõdött. Orvoskonferencia. A verseny elõtt reggel már világosban lefeküdtem;) némi vér keringett az alkoholban az ereimben. Megreggeliztem kávéztam. Aztán elaludtam öltözködés közben. Megittam még egy kávét. Átgurultam füredre, a mozgástól (??) a teljes gyomortartalmam az úton végezte. Irtó hosszúnak tûnt a várakozás a rajtra. Úgy éreztem, hogy teljesen dehidratálódtam a rajt idejére (nemtom mitõl???:D) és kezdtem éhes is lenni... Az igazi rajt után pillanatok alatt 50-el robogtunk. Azt hittem meghalok! Az elsõ kör után máris a második bolyban találtam magam. Végigkínlódtam magam sokszor egyedül, pokoli volt számomra a hõség, minden lelkierõmet össze kellett szednem, hogy ne a pálya mellõl gyöngyözõ üdítõvel a kezemben figyeljem a versenyt. Mindössze a célbaérés lehetett a számomra a reális kihívás aznap, hála az égieknek sikerült... Nem tartottak pisztolyt a fejemhez, hogy elinduljak, de közben voltak magvas gondolataim. ha valaki ajánlatot tesz a bringámra menet közben esküszöm 100 forintért (illetve egy kóláért) eladom!!!
A szervezés úgy volt szar ahogy: érdekesek Eisenkrammer versenyei. Az egyik oldalról profin tudja és kezeli a történetet: a mezõny mozgását, motorosok, útvonal stb. A körítés viszont óvodás: állandó cirkusz a nevezésnél, és egyéb bosszantó mozzanatok. Borzasztó dolog frissítõ nélkül hõségriadó idején hátszélben az apátság felé mászni... Frissítõnek nem tudom a 30 fokos vizet tekinteni (legalább teafiltert beleb@sztak volna), az sem végig volt...
Geri hozta a maximumot amit a Kecskeméti Elsõ Sor tudhat, ilyen abszolút helyezést még nem is csináltunk...
"Van nálad ragtapasz?"
"Minek?"
"Mindjárt megszakadok!"

#927
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts
Jaj, duzmi!

Bár ne küldted volna ezt a fotós linket. Szinte sehol nem találom magam, kivéve amikor a legjobban neki vagyok keseredve. :)

Szegény Johny is "lebukott"...
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#928
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts

Hétvégére ki gondolkozik Gyömrõn?


Én sajnos nem. Megint verseny. Nyitottban, 16 fokban, esõben... :(
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#929
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,925 posts
Hétvégére ki gondolkozik Gyömrõn?

#930
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,925 posts

Biciklin is lehet aludni??? :D


Gyuluc volt olyan kedves, és hazavitt.

#931
duzmath

duzmath

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 354 posts
Tihanyi kalandotokról egy sokatmondó képgaléria,ha még nem láttátok volna.
erste_tihany

#932
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts
Sasi, az azért túlzás, hogy túl sokat dolgoztam volna... A lefelékben tudtam érdemit alkotni, meg a sík részeken. Azért síkon is, ha éppen bollyal voltam, az elején "pulzusnormalizálás" volt. Felfelé abszolút túlélésre mentem.
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#933
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts

Gratulálok nektek! szép teljesítmény ilyen kánikulában...

Én pedig sehanyadik lettem :( Hazafelé is végig aludtam, nagyon meg voltam borulva... :(


Biciklin is lehet aludni??? :D
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#934
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,925 posts

Kereken tizedik lettem a korcsoportomban... Abszolútban 23. Gyuluc 51. Johny 116. :( Hosszú votl az éjszaka neki... :(

Gratulálok nektek! szép teljesítmény ilyen kánikulában...

Én pedig sehanyadik lettem :( Hazafelé is végig aludtam, nagyon meg voltam borulva... :(

#935
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,969 posts
Az kereken nagyon szép eredmény!! Fõleg, olvasva, dolgoztál rendesen..

Igen nagyon kényelmes kis váz..Imádom :) Majd csinálunk már egyszer egy Olmo Fame's találkozót :)

Nézz át a mi részlegünkbe.. Csináltam Én is leírást.

#936
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts
Kereken tizedik lettem a korcsoportomban... Abszolútban 23. Gyuluc 51. Johny 116. :( Hosszú votl az éjszaka neki... :(
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#937
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts
És ugye milyen jó kis váz?! Bivalyerõs...
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#938
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,969 posts
Szép eredmény, szép verseny, szép leírás. Profi. Gratulálok!

#939
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,969 posts
Köszi,
Parádig nem is volt semmi gond :) Aztán Recsk - Sirok - Egerbakta - Eger.. Itt van 3-4 olyan emelkedõ ami nagyon nehezen ment.. Fõleg, hogy pont 12óra környékén voltunk arra. Utána Egerszalók - Verpelét útvonalon jöttünk Gyöngyös felé. Majd Gyöngyöspata - Szurdokpüspöki - Jobbágyi - Palotás - Kartal - Aszód...
Tényleg ez a nagyon meleg, nagyon sokat nehezített a dolgunkon..

Tihany??Milyen volt?

http://data.sporthir...0/63/05/0_5.jpg
:)

Jééé nekem is ilyen vázam van :) Csak fehér feketében..

#940
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts
Mi Tihanyban voltunk a Balaton Bike Festen. Kissé vegyes érzelmekkel tértem haza.
Direkt hamar mentem, hogy legyen idõ mindenre: rajtszám átvétel, Lilláékat átvinni Tihanyba (Balatonfüreden volt a központ), kényelmesen átöltözni, visszagurulni.
Elöljáróban annyi, hogy az Erstesek azért hozták létre ezt a sorozatot, hogy az amatõröket is profi szervezéssel, kiszolgálással kényeztessék. Nos ez megtörtént: 9 elõtt ott voltam Füreden, rögtön a rajtszámomért mentem. Jó nagy sátor, csomó hely, ahol lehet nevezni - a montisoknak. Nekünk csak egy helyen lehetett. Voltak elõttünk úgy 20-an, hát hajrá, kivárjuk. De innentõl megállt az idõ. Innentõl egy és háromnegyed órán át abálódtam a melegben, elõrébb alig jutottam. Mindenki helyszínen nevezett, volt aki az egész csapatot, volt aki csak simán bepofátlankodott elõre. Mindenesetre 11-kor kellett volna rajtolni, 3/4 11-kor még ott álltam a sorban. Aztán végre odakerültem és kiderült, teljesen mindegy volt, hogy elõnevezett vagyok, ugyanúgy fel kellett, hogy vegyék az adataimat. Szerencsére a rajt fél órát csúszott. Ez pont arra volt elég, hogy kitépjem a kerót a kocsiból, gyorsan átöltözzek és elmenjek wc-re. Végülis sikerült rendbekapnom maam a rajtra. Lassúrajttal mentünk át Tihanyba, majd ott megállítottak minket. A profik külön futamban mentek elõttünk, õket elrajtoltatták, mi addig malmoztunk a már déli napsütésben. Aztán elrajtoltunk mi is. Rögtön nulláról ötvenre gyorsult a mezõny és sajnos eléggé idegesen közlekedtek még az elején. Ez a kompkikötõig tartott csak, mert onnantól jött az elsõ emelkedõ, ami alaposan megnyújtotta a sort. Mire felértem az apátsághoz és elindultam lejtmenetben, addigra mögöttem szinte senki sem maradt. Aki erõs volt, az elõttem ment, aki gyengébb, az leszakadt. Éreztem én, hogy ez fájni fog, de minden körben elhatároztam, hogy a következõ körben még megpróbálok felérni a bollyal. Ez néha egészen jól sikerült, néha meg éppen hogy csak. Mindenesetre a 4. körnél kicsit megállt a mezõny. A 40 feletti utazóból már 27-28-as is lett, nem is értettem, pillanatok alatt az élen találtam magam. Mondom, akkor majd én viszem a bandát. Nos, ez volt az utolsó, hogy nekik dolgoztam - gondoltam én... A komptól megint úgy megindult a mezõny, hogy csak úgy borzolta a fülem a menetszelük: kiszakadtam. Mire felértem az apátsághoz, elõttem csak pár magányos kerós volt, a mezõny már lent járt a domb lábánál. Lefelében súlyomnál fogva jól tudok menni, így mindent feltettem egy lapra. Pörgött a lábam rendesen (valószínûleg itt értem el azt a 74,6-os maxot is, ami már a Kékes gurulásaimra emlékeztet), fogtam is meg a magányos kerósokat, így a lejtõ végén egy kisebb bollyal próbáltuk megfogni az élen haladókat. Sajnos fáradtak voltak, így megint csak nekem kellett dolgoznom. Végülis a kör felére megfogtuk õket. Innentõl még volt 1-2 kili síkon, hogy kifújjam magam. Aztán megint kezdõdött a kaptatás. Szerencsére ez a lósz az elöl haladókat is megviselte, így a következõ kör a pihenésrõl szólt. Végülis különösebb akció nem volt az utolsó körig. Ott megint próbálkoztak felfelé, de addigra már figyelt mindenki. A lefelében megint nem volt gond, aztán síkon újra megtorpant mindenki, várták az esetleges megindulást. Mivel a befutó egy kb. 800 méter hosszú, igen meredek emelkedõ tetején volt (volt benne nemegyszer 14%-os rész is), nem akart senki menni. Én tudtam, hogy itt nemigen fogok tudni maradni a spiccel, úgyhogy elõrecsorogtam, hogy fentebbrõl kezdjem a leszakadást. :)
Végül tényleg nagyon szenvedõs volt a finis, aki erõs volt szépen elment (kb 1 percet kaptam ezen a 800 méteren az elsõtõl), viszont nagyon sokan maradtak velem. Így nem szakadtam le nagyon. A célban már teljesen kész voltam. Rögtön jött egy defibrilláló sör, meg egy hideg gyümölcsleves, utána kezdtem újra bútolni. Sajnos ezután még nagyon sokat kellett várni az eredményhírdetésre, ami után egy fullkarbon Bianchi országútit sorsoltakk iaz indulók között. Sajnos nem én voltam, de azért kivártam, nem mentem el hamarabb haza. Még Tihanyban strandoltunk egy gyorat, majd nyakunkba vettük a lábunk és iszkiri haza.

Ami negatív volt: A baromi hosszú sorbanállás elõnevezés ellenére. Az idõhúzás az eredményhírdetésnél. Johnyék nem kapták meg a megígért mezt.

Ami pozitív volt: A 37,5-ös átleg, amit a 30 fok feletti hõmérsékletben sikerült menni ezen a ritmustalan pályán. Az átlagpulzusom 159 lett, ami azért nagyon jó, mert amikor a felfeléken ránéztem az órámra, 177 körül mutatott szinte mindig. A legvégén 185-re toltam fel, ez már erõsen csúcsterhelés nekem. Jó volt látni "új" arcokat: a KES-em kívül még vagy 4 kecskeméti sráccal találkoztunk. Ez mindenképpen pozitív! Reméljük még sok versenyen/rendezvényen találkozunk!
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad: