Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Kecskemétiek ide!

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
4218 hozzászólás a témában

#881
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.163 hozzászólás

....
Egyébként jövõhéttõl valószínûleg pesten fogok futárkodni (nem, nyugi, nem a Meridával :) ) szóval nem lesz kilóméterhiányom :D


Futárok...

Én lehet tekerek valamit a börzsönyben... valami 100-200 körül.. Márianosztra.. Ipolymente az olyan egészséges szokott lenni... de ha ilyen meleg lesz fel kell nekem is rakni a 2x0,5l meg a 2x1l piát... de valszeg inkább kutazok.. mert én ugye nem sietek.. széppen komótosan odacammogok a hegy lábához aztán felgurulok..

#882
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.925 hozzászólás
Mi is negyed6 körül indultunk Kenézzel, Törtel felé mentünk, aztán nagykõrös felé jöttünk vissza. Egy jó 76-os kör volt, az elején volt szép pofaszelünk. Beszélgetõsen mentünk 30as átlagot, Nagykõrösnél rámentünk az új bringaútra, és megbeszéltük hogy akkor 1perces váltásokkal forgunk 35 körül...Neki a karján volt az óra, én meg az idõt néztem nem a sebességet, egyszer átváltottam, 42vel hasítottunk majdnem hetényig. Onnantól 34-el pörgettünk a metro körforgalomig, és onnan váltott vezetéssel 46-al szaggattunk be Kecskemétre :) Szép kis tekerés volt...

Egyébként jövõhéttõl valószínûleg pesten fogok futárkodni (nem, nyugi, nem a Meridával :) ) szóval nem lesz kilóméterhiányom :D

#883
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás
A hétvége nekem jó, mehetünk, csak ha lehet, még a nagy meleg elõtt induljunk!
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#884
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás
Hát én nem is tudom, hogy melyik idõ a jobb: ha lerohad a gatya is rólam, vagy, ha kora tavaszi fagyok vannak?
Tegnap kimentem 5 körül egy hetvenesre. Volt egy pici szél is, de nem vészes. Gondoltam tekerek egy normális tempót (35-36 köré lõttem be). Kifelé még viszonylag rendbe is volt, bár nem éreztem olyan könnyûnek a lábaim. Végig enyhe átlós szembeszél volt, így vártam már a visszautat. Aztán Tatárszentgyörgytõl Örkényig a pusztában pofánnyalt a szellõ, itt már visszaestem 32-re. De mire elértem Örkénybe kontatálnom kellett, hogy még mindig képtelen vagyok ilyen melegben rendesen frissíteni. Egy kulacs vizet nem tudtam meginni odáig. Megmelegszik és egyszerûen olyan, mintha semmit sem innék. Visszafelé még próbálkoztam néhányszor visszaállni az utazóra, de egyre lassabban forgott a láb. A végén szégyen szemre 32-vel gurultam Tatártól hazáig, pedig akkorra már szinte semmi szél nem fújt. Nemtom mit kéne csinálnom, hogy megszokjam ezt a meleget...
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#885
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
2hetet mentem most oda... most Mátra jön :) gyere Te is

#886
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.925 hozzászólás
Sasi, vasárnap Szlovákia? Megkívántam a sztrapacskát...

#887
eperke

eperke

    vendég

  • fórumtag
  • 19 hozzászólás
Bocs hogy felkavartam a fórum megszokott életét, de én tényleg csak egy olcsó országútit keresek.
Sac1 kösz a méret meghatározást, nekem akkor nagy is lenne a bringa.
Egyébként az eladóról semmi hír pedig két irányból is kerestem....... lehet hogy olvas minket????

#888
Csucsu

Csucsu

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 780 hozzászólás
  • LocationBudapest

Mondjuk elég meredek lenne egy lopott bicajt bringás oldalon hirdetni...


expressz.hu hirdetési oldalon van fent, se emil cím, se telefon, se név, csak kapcsolat a hirdetõvel az oldalon keresztül.

#889
nuca

nuca

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 810 hozzászólás
hozzám jöhetnének, nagykéssel mennék nekik :D

#890
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.925 hozzászólás

Remélem ha a tiédet lopják el akkor is ez lesz a véleményed!!! Csodálkozunk miért lopnak el ennyi bringát, mikor még egy bringás is így vélekedik, ez nagyon gáz. Nekem már loptak el több mint 200 ezres montit, szerencsére meglett, de senkinek sem kívánom, talán kivéve neked.


Vissza fog kerülni az eredeti gazdájához? kb nulla az esélye. Ha külföldrõl lopott, akkor végképp nem. Egyébként vettem már 5ezerért 50ezres országútit (Acél Moser, pesten a nyugati aluljáróban üzleteltem...) Telefonáltam kettõt és meglett a gazdája, de az egy egészen más közeg. Egyébként meg aki lopott bringát egyben hirdet, sikeres ember nem lehet. Mondjuk ezért jó a nem széria gép, ki az a marha -rajtam kívül- aki egy 30ezres merida vázra DuraAce-t rak? Egybõl megismerem hogy az enyém...

Más: Vasárnap Pestrõl hazafelé összeismerkedtem a vonaton Bogdány Kenézzel, ma vele megyek edzeni egy 70-es karikára...

#891
johnyiron

johnyiron

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 475 hozzászólás
Voltam rendõrrel helyszínelni tolvajbandánál.
34 kerékpár volt beb@szva a sufniba: outik és montik vegyesen, egyik sem ósán gazdaságos. Egyiket sem az utcáról lopták. Garázs, lakás tároló...
Neked a szíved csücske, évekig spórolsz rá, építgeted, becézgeted, javítgatod. Neki egy pár perces meló. És 30 e-ért eladja.
Mondjuk elég meredek lenne egy lopott bicajt bringás oldalon hirdetni... Ezért gondolom itt nem is errõl van szó.
Egyszer jártam úgy, hogy e-bay-on vettem egy trek versenyt ultegrával nevetséges áron. Volt annyira korrekt a srác, hogy megírta nem volt szándékában eladni, csak kíváncsi volt az érdeklõdés mértékére és az árfekvésre. Mondjuk sztem kötelezve volt az eladásra, csak a leütés elõtt 10 mp-el visszavonta vhogy :-(
Geri élesítem magam hétvégére.
"Van nálad ragtapasz?"
"Minek?"
"Mindjárt megszakadok!"

#892
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.163 hozzászólás

60-as vázzal meg még kevesebben keresnek. :)

Bocs, hogy nem voltam mostanában, kicsit összejöttek a dolgok. Talán most tudok majd párszor menni, mint pl hétvégére is tervezek legalább egy hosszút. Hajrá!


csak 58... beee...

#893
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás

én pesten birngázok és lakom több mint 6 éve... és nem loptak el semmimet.. pedig nem olyan környéken van a sufni ahol nem lenne bûnözés... ezzel

Egyébként nem naív.. nekem is fenn volt az altrix full 105el(3x9) 50 ért és a kutya nem vitte el... outit nem keresnek magyarországon...


60-as vázzal meg még kevesebben keresnek. :)

Bocs, hogy nem voltam mostanában, kicsit összejöttek a dolgok. Talán most tudok majd párszor menni, mint pl hétvégére is tervezek legalább egy hosszút. Hajrá!
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#894
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.163 hozzászólás
én pesten birngázok és lakom több mint 6 éve... és nem loptak el semmimet.. pedig nem olyan környéken van a sufni ahol nem lenne bûnözés... ezzel

Egyébként nem naív.. nekem is fenn volt az altrix full 105el(3x9) 50 ért és a kutya nem vitte el... outit nem keresnek magyarországon...

#895
Csucsu

Csucsu

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 780 hozzászólás
  • LocationBudapest
Vagy esetleg õ a Mikulás bácsi, vagy a Jézuska. :D Nem vagy egy kicsit naív? :)

#896
eperke

eperke

    vendég

  • fórumtag
  • 19 hozzászólás

Engem mindenképpen érdekel a dolog, feltettem ide a lopottakhoz a hirdetést, hátha hiányzik valakinek. Ne is legyél orvgazda, mert igaz csodaszámba menne, de akár hozzád is eljuthatnának a rendõrök.

Az én bringámat egy volt kollégám találta meg itt Kecskeméten, értesítettük a zsarukat, visszakaptam a bringát, srácot begyûjtötték stb. a poén az, hogy kicsit késõbb küldik a határozatot, hogy a nyomozást megszüntették mert a kollégáik megtalálták a bringám. :D

sac1 olvasd el a lopási sztorikat, néha garázsból, lakásból, erkélyrõl és a legkülönfélébb helyekrõl ellopják. Pesten nagyban ûzik ezt, nálunk itt Kecsón még szerencsére nem álltak rá ennyire. Bár bringás téren igen nagy a lemaradás itt Kecskeméten ez is tény.

Azért én abból indulok ki, hogy jóhiszemû tulajjal van dolgom, (esetleg nyert a lottón, de kidobni nincs szíve,netán örökölte, és nincs tisztában az értékével).
Próbáljuk elõször a jó oldalról megközelíteni a dolgot.

#897
Csucsu

Csucsu

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 780 hozzászólás
  • LocationBudapest
Engem mindenképpen érdekel a dolog, feltettem ide a lopottakhoz a hirdetést, hátha hiányzik valakinek. Ne is legyél orvgazda, mert igaz csodaszámba menne, de akár hozzád is eljuthatnának a rendõrök.

Az én bringámat egy volt kollégám találta meg itt Kecskeméten, értesítettük a zsarukat, visszakaptam a bringát, srácot begyûjtötték stb. a poén az, hogy kicsit késõbb küldik a határozatot, hogy a nyomozást megszüntették mert a kollégáik megtalálták a bringám. :D

sac1 olvasd el a lopási sztorikat, néha garázsból, lakásból, erkélyrõl és a legkülönfélébb helyekrõl ellopják. Pesten nagyban ûzik ezt, nálunk itt Kecsón még szerencsére nem álltak rá ennyire. Bár bringás téren igen nagy a lemaradás itt Kecskeméten ez is tény.

#898
eperke

eperke

    vendég

  • fórumtag
  • 19 hozzászólás
Üdv.!
Én is csodálkoztam,az áron küldtem imélt a "tulajnak" ,azt irta vissza névvel ,imélcimmel hogy nem én vagyok az elsõ
aki a nullát hiányolja.És hogy mért kérdezem hogy nem elirás-e.
Küldtem imélt telefonszám, cim ügyben, arra viszont még nem válaszolt.
Aszzem maradok a retro montimnál .(pedig szép álom lett volna, de orgazda sem szeretnék lenni)
Ha esetleg lesz valami fejlemény (tudok beszélni a tulajjal)irok.
Már ha érdekel benneteket........

#899
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.163 hozzászólás

Remélem ha a tiédet lopják el akkor is ez lesz a véleményed!!! Csodálkozunk miért lopnak el ennyi bringát, mikor még egy bringás is így vélekedik, ez nagyon gáz. Nekem már loptak el több mint 200 ezres montit, szerencsére meglett, de senkinek sem kívánom, talán kivéve neked.


hát nem tom .. amelyik outistól elviszik.. az megérdemli.. az enyém vagy fenn van a szobámban esetleg egy acélsufniban, vagy benn a dolgozómban vagy a seggem alatt...bringa az nem autó.. bárhogy láncolod az oszlophoz.. ha valkinek megtetszik elviszi... minden zárat szét lehet vágni.. ha nem tudom szem elõtt tartani a bringámat vagy zárt helyre berakni .. akkor egyszerûen nem megyek oda bringával...

Egy ismerõsömtõl versenyen lopták el.. hát látszik hogy DHs.. gyalog jár nevezni :D ...Egom idõfutamon én az épületbe gurultam a bringámmal .. hát mondom azt felejtheted is el hogy leszálok róla...

#900
Csucsu

Csucsu

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 780 hozzászólás
  • LocationBudapest

Szerintem nem elírás, simán lopott. ÉN megvenném, a vázat kiakasztanám a szobám falára, a cuccokat meg ráraknám egy másik vázra.


Remélem ha a tiédet lopják el akkor is ez lesz a véleményed!!! Csodálkozunk miért lopnak el ennyi bringát, mikor még egy bringás is így vélekedik, ez nagyon gáz. Nekem már loptak el több mint 200 ezres montit, szerencsére meglett, de senkinek sem kívánom, talán kivéve neked.