Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Kecskemétiek ide!

- - - - -

  • Please log in to reply
4218 replies to this topic

#781
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts

Kondiban jó vagyok hozzá .. de a postás csapat megy Szolnok GP-re és õket segítem valszeg...


Na tessék! Mindíg a könnyebb végét fogja meg a dolognak! :)
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#782
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,163 posts

...Apropo: Aug. 15. Kékes csúcstámadás. Ki érzi érdekeltnek magát benne?


Kondiban jó vagyok hozzá .. de a postás csapat megy Szolnok GP-re és õket segítem valszeg...

#783
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts
Hello emberek!

Újra itten. Egy kis orosz megszakítás után újra kimerészkedek az országútra.

Apropo: Aug. 15. Kékes csúcstámadás. Ki érzi érdekeltnek magát benne?
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#784
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,163 posts
már csak 1marathon

#785
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,925 posts
Na egy maraton megvan, 84km van még hátra.

#786
nuca

nuca

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 810 posts
ilyenkor szegyellem el magam es indulok el az esti futasomra. hogy kepzelem, hogy ezert nyavajgok.
hajraemberek :)

#787
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,925 posts
Még mindig fut, 22. körnél jár éppen most, 38 órája a pályán...

Közben megvan az elsõ három helyezett:
Brennwald, Adrian
Greisen, Kim
Laudenbach, Jens

#788
nuca

nuca

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 810 posts
no?

#789
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,163 posts
Szegény bojond Johnykám... má megent mire adta a fejét...

#790
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,925 posts
Fut.

#791
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,969 posts
Köszönöm, akkor még Vai Vai Johnny :)! Aztán meg Fuss Forest... hihetetlen....

#792
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,925 posts
A verseny hivatalos honlapján, bal oldalon a zwischen-ergebnisse menüpontra kattintva láthatod kb félóránként-óránként frissítve az eredményeket.

Janinak még 2 kör bringa.

#793
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,969 posts
Kiskubai! Hol találhatók az eredmények?

#794
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,925 posts
Gerhát János 60 kör 29 óra 51perc

Még 7 kör bringa. HAJRÁ!

#795
nuca

nuca

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 810 posts

TE írtad: "valtas kozben figyeltem meg, van mikor -pont emelkedon- a lanc valahogy beakad"

Düszirõl gondoltam képet, meg a helyekrõl ahol bringázol, nem a katalógusokról...

Az alapján hogy nálam próbálgattad a pedált, mennyi jövõt jósoltál magadnak a patentpedálosok táborában? :D

Ja és az egy kurvarövid stucni ami rajta van, annál max dh stucnit találsz ami rövidebb, deda-itm vonalon nemhiszem. PRO-nak van rövid stucnija.


Akkor meg nem tudtam, hogy mi az hogy emelkedo :D
A szombati nap utan? Elso par belepesnel eleg rovid idot mondtam volna, utana viszont szerintem viritott a fejemrol hogy tetszik a dolog. Azota az az arckifejezes van rajtam kb, kivetel: emelkedo, macskako, fak gyokerei es kavicsos ut :D
Amint latom diszkreten jelezted hogy olvasod meg a blogom, ott majd lesznek kepek, stucnirol meg meg konkret nincs, szoval el sem kell kezdened okoskodnod ezzel kapcsolatban, ha talalok rovidebbet, poen lenne, ha nem, hat istenem eddig is jo volt a bringa, nem hiszem hogy ezek utan ne lenne az :)))

#796
TomB

TomB

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 posts
Dzsoni tripla küzdelme "élõben" a hunrun.hu-n! Már 10 órája bringázik.
Hiko-mattot adott az élet:)

#797
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,925 posts

Én még csak képen láttam az országútiját, de azzal az ülésmagassággal nekem az volt a gyanúm, hogy nagy neki az a váz, bár nem láttam vele tekerni.


Váz hosszúságával volt gond. De mivel kb 50mmes stucnit használ, nemnagyon fog hová rövidebbet venni, max egy egy 40mm-es bmx/dirt stucnit tud berakni.
Feltöltött kép
És abszolút nem a Gyuláék védelmében (nincs az az isten hogy én oda bemenjek, és vásároljak ott bármit is), de méretkérdésekben azért eléggé vágják a dolgokat.


Csak hogy gyakorlati kerékpáros dolog is legyen :D :
Mentem ma egy Kecskemét-Kunszállás-Kiskunmajsa-Kiskunhalas-Soltvadkert-Jakabszállás-Kunszállás-Kecskemét karikát...152km-re jött ki, és az a dúrva hogy ebbõl dúrván 100km-t szembeszélben tettünk meg :D Mikor elindultam az ötösön kunszállás felé, olyan szembeszelem volt, hogy elég neccesen lett meg a 31es átlag az elsõ olyan jó 60km-en. Mikor a végén Kunszállásról indultam az ötösön éppen ellenkezõ irányban kecskemétre, szintén iszonyat pofaszél volt...

#798
Csucsu

Csucsu

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 780 posts
  • LocationBudapest
Én még csak képen láttam az országútiját, de azzal az ülésmagassággal nekem az volt a gyanúm, hogy nagy neki az a váz, bár nem láttam vele tekerni. Bicishopban meg nem dolgozik bringás, úgyhogy én nem sokat adok arra amit mondanak, halottam már náluk vad dolgokat, hogy el kellett fordulnom, ne lássák, hogy röhögök. :D

#799
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,925 posts

allitolag (tudom kk hogy szerinted a meretem) nekem tul hosszu a vazam, ezert nezunk masik stucnit.

emelkedon nem valtok kb sehogyse, hanem mar ugy megyek neki szoval nem ez lehet a valtom/lancom problemaja,

ps: kepet minek? nezzel katalogust, oszt" latod ami kell (mellesleg abbol is begyujtottem mar parat),

de te elfogult vagy sose vallod be ha megy valami :D


A vázad beszerzéséhez nem sok közöm volt, azt bicishoposok sózták rád, szerintük is jó méret...

TE írtad: "valtas kozben figyeltem meg, van mikor -pont emelkedon- a lanc valahogy beakad"

Düszirõl gondoltam képet, meg a helyekrõl ahol bringázol, nem a katalógusokról...

Az alapján hogy nálam próbálgattad a pedált, mennyi jövõt jósoltál magadnak a patentpedálosok táborában? :D

Ja és az egy kurvarövid stucni ami rajta van, annál max dh stucnit találsz ami rövidebb, deda-itm vonalon nemhiszem. PRO-nak van rövid stucnija.

#800
nuca

nuca

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 810 posts
nem feltetlenul porgosen megyek fel.. csak ha kiallok abban testsuly, lendulet is van, nem? igazabol a valtot se nagyon szeretem hasznalni, otthon nem is volt ra nagyon pelda, de itt muszaj, igy derukt ki hogy nem is mukodik rendesen.. :(

szerk: ami a pedalt illeti, egyedul akkor vagyok bajban, ha emelkedon kene kilepni... akartam mar, de nem sikerult, szerintem nincs eleg batorsagom hozza :$

szerk2: vegre kiprobaltam az egyes bmw-t is. itt minden van, amit en imadok? :) (csak ekezet nincs ezen a sz.ar apple bill.en)