Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Kecskemétiek ide!

- - - - -

  • Please log in to reply
4218 replies to this topic

#501
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts
Minden elismerésem Csabi és Dezsõ!

Akkor tessék Kerekegyházán védeni a címet/pozíciót! :)
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#502
_Alex_

_Alex_

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,086 posts
Azta Csabi, gratulálok! Durván nyomod! :)

Balance a bike right, keep the pedals turning, forget about everything except right now...
Picasa _Alex_


#503
TomB

TomB

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 posts
Csabi és Dezsõ is nyertek Ózdon!
Gratulálok!
Hiko-mattot adott az élet:)

#504
yossarian.cpt

yossarian.cpt

    vendég

  • fórumtag
  • 56 posts
Ahogy elnézem Csabi, többieknek még kérdezni se adtál esélyt, annyival lehagytad õket:) Gratu!

#505
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,163 posts
A cikk?

Grat Grat Grat .... OLÉ

#506
_Alex_

_Alex_

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,086 posts
Kiskubai, bocs de mégse jön össze. Remélem megkapod az sms-t, vagy olvasod ezt!

Balance a bike right, keep the pedals turning, forget about everything except right now...
Picasa _Alex_


#507
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,163 posts

Challenge accepted :P


Be akartam a kört rajzolni BikeMap-ra... de elég sok bringa út van benne (ezek a használhatók:D) és nagyon nem szeresse a magnet-tool 8(
Bp- Göd-Vác-Kismaros-Kóspallag-Márianosztra-Szob-Kemence-Nógrád-Nõtincs-Keszeg-Penc-Rád-Vác-BP
Oda vissza jó... ezen irányban nincsnek annyira durva emelkedõk... de szerintem lasabb mint visszafele.

#508
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,925 posts

Ezt hirtelen nem sikerült feldolgoznom. :)
Akkor csak Pestig jönnél és este onnantól vissza?
Vagy jönnél a Börzsönybe, de akkor minek a városi? Elmegyünk oda ahol a bringa van és felrakjuk. :)
Hárman mennénk egyébkét ha jössz, szal fejenként kétezerbõl kijön a benzin, sokkal olcsóbb mint a vonat.


Ok, úgy egyszerûbb lenne :D Egyébként pont annyi lenne nekem a vonat, de nyilván így egyszerûbb.

Ééés Boronkay Peti új vázat kapott :)
Feltöltött kép

A régi ORCA-t nyomott áron átvenném! :D

#509
_Alex_

_Alex_

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,086 posts

Épp kérdezni akartam hogy nem-e esetleg-e mész-e fel-e :) :) :) :) Merthogy a vonatra mostanság nemnagyon fussa', aztán esetleg potyafuvarban reménykedtem...Úgy lenne mûködõképes, hogy a városibringámat visszük a kocsid tetején, pesten kiraksz valahol, és elmegyek a montiért, mert fent van az albiban. Visszafelé fordítva, találkozhatunk ugyanott a benzinkútnál ahol a múltkor. Ha az úgy jó neked, akkor vasárnap reggel áttekerek Nagykõrösre :)

Ezt hirtelen nem sikerült feldolgoznom. :)
Akkor csak Pestig jönnél és este onnantól vissza?
Vagy jönnél a Börzsönybe, de akkor minek a városi? Elmegyünk oda ahol a bringa van és felrakjuk. :)
Hárman mennénk egyébkét ha jössz, szal fejenként kétezerbõl kijön a benzin, sokkal olcsóbb mint a vonat.

Balance a bike right, keep the pedals turning, forget about everything except right now...
Picasa _Alex_


#510
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,925 posts

Na kiscsirke.. majd feljössz velem a börzsönybe outival a tavasszal... van egy kellemes 200-as köröm... szép látványos és túra tempóban (~30km/h) még szórakoztató is...


Challenge accepted :P

#511
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts
Szép idõ van, sipirc kifelé!!!
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#512
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,163 posts
Na kiscsirke.. majd feljössz velem a börzsönybe outival a tavasszal... van egy kellemes 200-as köröm... szép látványos és túra tempóban (~30km/h) még szórakoztató is...

#513
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,925 posts

Vasárnap valaki montizni a Börzsönybe? Kiskubai Úr? :)


Épp kérdezni akartam hogy nem-e esetleg-e mész-e fel-e :) :) :) :) Merthogy a vonatra mostanság nemnagyon fussa', aztán esetleg potyafuvarban reménykedtem...Úgy lenne mûködõképes, hogy a városibringámat visszük a kocsid tetején, pesten kiraksz valahol, és elmegyek a montiért, mert fent van az albiban. Visszafelé fordítva, találkozhatunk ugyanott a benzinkútnál ahol a múltkor. Ha az úgy jó neked, akkor vasárnap reggel áttekerek Nagykõrösre :)

#514
_Alex_

_Alex_

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,086 posts
Vasárnap valaki montizni a Börzsönybe? Kiskubai Úr? :)

Balance a bike right, keep the pedals turning, forget about everything except right now...
Picasa _Alex_


#515
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,163 posts
\o/

#516
johnyiron

johnyiron

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 475 posts
A dopping miatt kiszll a kerkprsportbl a Liberty Seguros cg

no comment...
A clenbuterol marhahússal, a vérhígító szemcseppel, a szteroid meg popsikenõccsel került a szervezetébe. Az asztmája miatt tüdõtágítót használhat, az epo-t meg a háziorvos írta fel mert gyerekkorában sokat betegeskedett...
"Van nálad ragtapasz?"
"Minek?"
"Mindjárt megszakadok!"

#517
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts
A stopper nem lehet gond!
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#518
duzmath

duzmath

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 354 posts
Az szuper,legyen igazad!
Szükséges lenne a versenyre egy legalább 50 részidõt tárolni tudó stopperre,+ ha valaki tud szerezni kidobásra ítélt padlószõnyeget
szóljon.

#519
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts
Jelentem két cyclocross-plakát kitéve a GAMF hirdetõjére!

Ömleni fognak a mérnökjelöltek. :)
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#520
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,925 posts

Látom bejött neked a Pilis, meg a montizás! Helyes! :)


Este 4 körül sikerült csak ágyba jutni, úgyhogy a montizás kimaradt, de a pilis még mindig nyerõ, csak országútival :)