Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Kecskemétiek ide!

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
4218 hozzászólás a témában

#3581
duzmath

duzmath

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 354 hozzászólás
Keresztfiát az Elsõsorba!:clap:

#3582
mykonzerv

mykonzerv

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 263 hozzászólás
látom divatos télen a szobabiciklizés...biondóék is épp azt tervezgették tegnapelõtt, amikor ott jártam. nálunk anyám szobabiciklizett, mert nem tud rendes bringán menni. szerintem kb. erre is van kitalálva.
öltözzetek, üljetek montira és irány a csalánosi!:lol1:

#3583
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.163 hozzászólás
na majd meglássuk ha ki tudunk bújni az ágyból 8)

#3584
TomB

TomB

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 hozzászólás

hova mentek tomb? hol spiningeltek ... monjuk 50% hogy barátnõmmel érdekelne a dolog 8)

Kecskemét a Malom mellett , Fitforma

#3585
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.163 hozzászólás
hova mentek tomb? hol spiningeltek ... monjuk 50% hogy barátnõmmel érdekelne a dolog 8)

#3586
TomB

TomB

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 hozzászólás
vasárnap 10-tõl spinning ??? ki jön még , ne csak a Kori meg én izzadjak 1-2 órát (1 óra /500 Ft , ) edzõ nélküli edzés , arra edzel amire akarsz , mi alacsony pulzuson forgatunk , garantáltan nem fogsz esni!

#3587
johnyiron

johnyiron

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 475 hozzászólás

Hétvégén ha az idõjárás engedi elõvehetnénk a rozsdásodó bringákat egy körre.Az elõrejelzés biztató


Attól függ mire. :scared:
DVD parkomat újranézni... Esõ+ónos esõ egész hétvégén az elõrejelzés szerint...
Pedig de jó lenne....
Kezdek klausztrofóbiás lenni.
"Van nálad ragtapasz?"
"Minek?"
"Mindjárt megszakadok!"

#3588
mykonzerv

mykonzerv

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 263 hozzászólás
aszondja nála a tudomány vaze...hát lefordulok mindkét acélvázamról:D
technika van nálad legfeljebb, de még az is elvisz a sunyiba minket. 2 nap alatt többször is:D:D

#3589
duzmath

duzmath

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 354 hozzászólás
Hétvégén ha az idõjárás engedi elõvehetnénk a rozsdásodó bringákat egy körre.Az elõrejelzés biztató

#3590
gbalazs

gbalazs

    vendég

  • fórumtag
  • 112 hozzászólás
azzal nem lesz gond. nálam van kb 2500 pont koordinátákkal, térképpel. fõleg a Pilis és a Bp. környéki erdõk fullosak, de az egész országban lehet találni jócskán.

#3591
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás
Áhhámmm!

Közben utánanéztem ennek. Nem lehet rossz. Feltéve, ha találunk rendesen megközelíthetõ célpontot.
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#3592
gbalazs

gbalazs

    vendég

  • fórumtag
  • 112 hozzászólás
és lehet a pontok letöltésénél szûkíteni, hogy bringával megközelíthetõ pontokat tölthessünk le a nagyon príma garminomra :D :clap:

#3593
gbalazs

gbalazs

    vendég

  • fórumtag
  • 112 hozzászólás
lelkes turisták olyan pontokon, amit szerintük érdemes meglátogatni, de a köztudatban nincsenek jelen akkora súllyal, mint pl a Kékes-tetõ, elrejtenek ún "geoládákat" és megadják a koordinátáikat, ezt közzéteszik a neten a www.geocaching.hu oldalon. ezek a ládák felkereshetõek, és aki megtalálta, beküldi a neten a ládában lévõ jelszót, ezzel pontot gyûjt. az egész egy naaaaaagy játék. ráadásul infantilis megtalálók ajándékokat rejtenek a ládákba, amit a megtaláló elhozhat, persze illik helyette más hasznos ajándékot hagyni.

#3594
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás
Nyilván én vagyok az egyetlen, de nem értem ezt a geo-dumát. :(
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#3595
duzmath

duzmath

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 354 hozzászólás
A geocaching tetszik szoktam böngészni az oldalt.
Nem is hinné az ember mennyi szép hely van az országban.

#3596
gbalazs

gbalazs

    vendég

  • fórumtag
  • 112 hozzászólás
jaja, megvan a garmin csoda. de ez csak gps+tracking, nem tud kardiot mérni, ahhoz majd külön szerzek egy olcsó polart. nagyon tuti kis cucc, olyan részletes Mo térkép van rajta, hogy behalás. Letöltöttem az összes geoládát, mehetünk bringával geokesselni, ha van kedvetek. jó móka, és sztem edzésnek sem rossz. pech, hogy meg kell várnotok, mert nálam lesz a tudomány! :D

#3597
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás
Velkám bekk Balázs!

Szóval megvan a Garmin varázsrendszer! Akkor eltévedni sem tudunk ezután! Hacsak nem a negyfeszültség alatt. ;)
Jelentem én tegnap görgõztem! Elkezdtem készülni a hegyekre. Igaz, még nem nagyon, de már bele-bele tekerek a max ellenállásba.
A forraltborozás még mindig jó lenne, de mivel nálam is elkezdõdött a vizsgaidõszak, így nem vagyok annyira mobil úgy egy hónapig. :cry:
Nem baj, edzzünk és akkor majd tavasz elején újra borozunk Lillafüreden!
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#3598
gbalazs

gbalazs

    vendég

  • fórumtag
  • 112 hozzászólás
BUÉK mindenkinek!
Hiába, az integráció progresszív formája, ha nem én edzõdöm hozzátok, hanem ti tunyultok hozzám. :lol1: Voltam Ausztriában hétvégén, mentettem pár km tracket olyan utakon, ahova muszáj kimenni edzeni! útminõség, forgalom, táj, terepviszonyok ideális mind! Ja, az új GARMIN gps-emmel mentettem el az utat! :clap: Volt szó forraltborozásról is vagy mi. Lemaradtam? Keresztfia is lazulna már az idegölõ tanulás után. :)

#3599
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás
Áh, Csabi, jól döntöttél, hidd el! Tényleg nem ért volna annyit, hogy megint törött bordával tekerj. Bár akkor tényleg egy bolyban tudtunk volna tekerni. :)

Nekem reggel az edzésre kijutás is gondot okozott, mert hogy a garázsfeljáró tiszta jég volt. 20 perc és 2 kiló után sikerült.
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#3600
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.163 hozzászólás
fiúk mostanság mi a helyzet felétek? járt valaki az ÁUTÓBÁHN-on? mennem kellene fel pestre és nem preferálom a tükörjeget.. bár nehezen veszem magamat rá a buszra.. (az is csúszik .. akkor nem m1 :D)