Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Kecskemétiek ide!

- - - - -

  • Please log in to reply
4218 replies to this topic

#3421
El Imbatido

El Imbatido

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 298 posts
Megkérdeztem. Step-pados hegyi tekerés oké!
"I am Tom Boonen, and I am SPECIALIZED..."

#3422
El Imbatido

El Imbatido

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 298 posts

ha terem lesz vasárnap a Korival 2órát terveznénk egy kis hegyi menettel


rendben! Úgy tûnik, hogy a hétvégén Münchenbe megyünk; de ha igen, ha nem, Ti mindenképpen menjetek, szólok a lyányoknak a pultban.
De most majdnem biztos, hogy addigra itthon leszek. Ja, és a step-pados megoldást megkérdezem.
:beer:
"I am Tom Boonen, and I am SPECIALIZED..."

#3423
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,163 posts
jajj de nem ált össze ez elõször :D "..ha terem lesz.." "... kis hegyi menettel.." :D
kicsit rövid az agyam

#3424
TomB

TomB

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 posts

No, nekem a mai nap törlõdött a programból a kerekezés, mert sokkal fontosabb feladatom van...megyek a kislányomért az oviba :i_love_yo
Íme az elõrejelzés:
Szerdán a változóan felhõs ég mellett több-kevesebb napsütésre számíthatunk. Késõbb nyugat felõl vastagabb felhõk érkeznek, de számottevõ csapadék estig nem várható. A hét második fele változékony idõjárást hoz. Szombaton akár jelentõsebb mennyiségû csapadék is elõfordulhat.

Marad a terem, addig tekerek, míg ki nem pukkadok...:air:

ha terem lesz vasárnap a Korival 2órát terveznénk egy kis hegyi menettel

#3425
El Imbatido

El Imbatido

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 298 posts
No, nekem a mai nap törlõdött a programból a kerekezés, mert sokkal fontosabb feladatom van...megyek a kislányomért az oviba :i_love_yo
Íme az elõrejelzés:
Szerdán a változóan felhõs ég mellett több-kevesebb napsütésre számíthatunk. Késõbb nyugat felõl vastagabb felhõk érkeznek, de számottevõ csapadék estig nem várható. A hét második fele változékony idõjárást hoz. Szombaton akár jelentõsebb mennyiségû csapadék is elõfordulhat.

Marad a terem, addig tekerek, míg ki nem pukkadok...:air:
"I am Tom Boonen, and I am SPECIALIZED..."

#3426
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts
Csessze meg! Mindig a hétvégékre! Pedig most úgy néz ki ráérek. Lehetne nyomni. De akkor valamikor hétköznap meg lehetne próbálni esetleg...
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#3427
El Imbatido

El Imbatido

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 298 posts
Nem, egész télen kerestem Õket, aztán szembesültem Vele, hogy nincsenek...bezzeg a Kelemen Annának...
No, szombatra esõt mond, drága Urak, úgyhogy érdemes a héten egy kicsit taposni azokat a rozsdás pedálokat...
"I am Tom Boonen, and I am SPECIALIZED..."

#3428
johnyiron

johnyiron

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 475 posts
Nem lehet, hogy lecsúsztak a mell(implantátumaid)izmaid???
"Van nálad ragtapasz?"
"Minek?"
"Mindjárt megszakadok!"

#3429
El Imbatido

El Imbatido

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 298 posts
Dagadt állat vagyok, és ha már nem fértem be spinningre, hasaztam egy kicsit...tudod, az a felüléses-haspréses. Hogy ha legközelebb felülök a gépszörnyre, akkor a csüngõ hasam ne ütközzön a térdemmel...asszem így jó lesz.
"I am Tom Boonen, and I am SPECIALIZED..."

#3430
johnyiron

johnyiron

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 475 posts

Na, én pedig ma nem fértem be a terembe, már nem jutott bringa...rendesen megviselt...büntetésbõl hasaztam, mert szombaton a térdem alsófogásban igencsak ütögette az epehólyagomat...


ÕÕÕÕÕÕÕ... eztet nem értem:scared: :thunder:
"Van nálad ragtapasz?"
"Minek?"
"Mindjárt megszakadok!"

#3431
El Imbatido

El Imbatido

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 298 posts
Na, én pedig ma nem fértem be a terembe, már nem jutott bringa...rendesen megviselt...büntetésbõl hasaztam, mert szombaton a térdem alsófogásban igencsak ütögette az epehólyagomat...
"I am Tom Boonen, and I am SPECIALIZED..."

#3432
mykonzerv

mykonzerv

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 263 posts
pöcsömet a nyeregcsõbe dugnám örömönben, ha végre lenne idõm brigázni!:D ma 9-re mentem vizsgázni és este 7-re értem haza. nem siette el a vizsgáztató...és csak azért szabadultam ilyen "hamar", mert mennie kellett teniszezni. de leaglább 5öst adott, mert nem az én hibámból lett hamar vége a vizsgának:D hiába, ezek az OVB tagok fontos emberek.

de utolsó vizsga holnap!!!! szerdán meg szerelem össze az outit. vééééégre

#3433
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts
Ez az idõ tényleg jó volt a tekerésre. Mérsékelt szél és azért hideg sem volt. Mondjuk a 32,5-ös átlaghoz 163-as átlagpulzus dukált. Ha három hónap múlva ezt az adatot visszanézném, vajon értetlenül fogok-e nézni?

VOmaxaim egyesüljetek! :mmraise:
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#3434
gbalazs

gbalazs

    vendég

  • fórumtag
  • 112 posts
pedálok nálam, szerdán viszem, bakancsot is viszem, bemegyek én az atomichoz. estefelé összeröff, tyutyu.

#3435
mykonzerv

mykonzerv

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 263 posts

Tom, a mai pesti út tolódik, szerda van kilátásban. délben beugrom a szalonba, ha nálad van a pedál, elhozom. Keresztfia, vetted a lapot? szerda megjelölve, ha biztos lesz vagy változik, szólok. apropó, elvesztettem egy kütyüt a síbakancsomról, ha lebeszélem az atomic shoppal, bemész érte alkalomadtán?


vettem!
majd szólj!
láma!
elhozom!

:D

#3436
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts
Attilával jan. közepén beszéltem, akkor azt mondta beteg volt, de már elkezdte a felkészülést. Azt nem tudom, hogy kint-e, vagy görgõn. Mérnökúr görgõzik, azt tudom. Fecó meg már pedzegeti a tekerést, csak neki nincs megfelelõ meleg ruhája. Szombaton már akart tekerni, csak késõn kapcsolt. De számolhatunk velük, mert jönni fognak!

Ja, gyönyörû idõ... Nemsokára megyek is!
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#3437
TomB

TomB

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 posts

Hejj sporttársak!

Ezennel hivatalosan is megkezdettnek tekintem a szezont! Ma nem kevesebb, mint 9-en voltunk kint forgatni a reggeli hetes blokkban én is benne voltam, majd délután Tom és Johny is küzdött az elemekkel.
Jó érzés látni, hogy ennyien vagyunk még a hideg ellenére is. Köszi a tekerést, egészségünkre a testmozgást!

Azért egyszer kíváncsi lennék, hogyan alakulna a mezõny, ha mindekit össze tudnánk szedni?! Én úgy 15 és 20 közé tagsálom. Az azért már szép szám!

Ez megadta a lendületet az évre. :clap:

ha jó az idõ indul a sor,
páran azért még hiányoznak : Attila ? Fecóka ? van infó róluk?
most is milyen gyönyörû idõ van!!!

#3438
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts
Az már jól megy Balázs! :P
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#3439
gbalazs

gbalazs

    vendég

  • fórumtag
  • 112 posts
szerda 15:45??? de jó nektek, kötetlen munkaidõsök! én meg nyolctól hatig (hétig) güzülök az irodában. de nem baj, majd olvasgatom amit itt írtok. ha elég hosszúak a nappalok, majd megyek esténként. tihany kupára meg felkészülök a termálmedencében :D

#3440
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts
Közben hirtelen felindulásból behoztam a keróm. Ma is lesz egy gyors karika 15:45-tõl. Aki ráér velem tart! :circle:
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad: