Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Kecskemétiek ide!

- - - - -

  • Please log in to reply
4218 replies to this topic

#3381
TomB

TomB

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 posts

Nem baj Tomek, nem feladni! Az elején mindig rossz. A végére beletörõdik az ember. :puknijsie Addig még megyünk párszor hegyre is és akkor legalább minden inger ismerõs lesz.

eszemben sincs feladni , sõt az elsõ hegyen támadok!

#3382
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts
Épp ma kérdezgettük, hogy hová tûntél Balázs? De csak elolvad egyszer a hó is... :)
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#3383
gbalazs

gbalazs

    vendég

  • fórumtag
  • 112 posts
üdv, mindenkinek!
a kis drágámnak megkezdõdött a szorgalmi idõszak, jövõ héten már ZH-t írnak, úgyhogy hétvégén is tanulnia kell, ami azt eredményezi, hogy nem megyünk síelni, hanem legalább egy napot TEKERHETEK! van kamáslim is, úgyhogy szerintem kezdek egy alapozó 30+30 (de+du) km-rel 140es pulzussal. majd integessetek!
keresztfia, milyen a meneted végülis?

#3384
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts
Nem baj Tomek, nem feladni! Az elején mindig rossz. A végére beletörõdik az ember. :puknijsie Addig még megyünk párszor hegyre is és akkor legalább minden inger ismerõs lesz.
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#3385
TomB

TomB

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 posts
forogtunk vasárnap de.(Kori , Attila , D.Csabi , és én ) 80valamennyi Km-t, hát kicsit közelinek tûnik a tihányi kétpupú meredek ,
sebaj a hangulat miatt akkor is ott kell lenni !

#3386
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts
Uhh Johny!

Ez így vasárnap reggel kicsit erõs volt. Majdnem, mint a Vidám Vasárnap.

A szombat újra remek volt. Jó, hogy mindig akad társaság, azért így szívesebben megy ki az ember fia.
Az edzésparaméterek olyanok voltak, mint ami a nagykönyvben meg volt írva. Az edzõm megpaskolta kopasz kis buksim... :glaszcze:
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#3387
johnyiron

johnyiron

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 475 posts
EZT nézzétek!

(idézet a mûbõl: aaaaaaaaahhhhhhh)

http://www.weebls-st...aaaaaaaaaahaha/
"Van nálad ragtapasz?"
"Minek?"
"Mindjárt megszakadok!"

#3388
El Imbatido

El Imbatido

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 298 posts
Szombaton megint útrakelt a banda, az esõt szerencsésen megúsztuk! Köszi mindenkinek, gyûlnek a kilométerek!:cool2:
A mai prognózis:
Vasárnap már csak délen, délnyugaton alakulhat ki csapadék. A változó felhõzet mellett északon számíthatunk több napsütésre. A jövõ héten is folytatódik az átlagosnál néhány fokkal enyhébb, idõnként csapadékos idõjárás. 7 fok lesz a csúcshõmérséklet.
"I am Tom Boonen, and I am SPECIALIZED..."

#3389
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts
Megnyugtató, hogy a Pro2Race guminak van a második legjobb ellenállási értéke. :P Viszont a Stelvio Rainé... Vajon érezni lehet a különbséget? Az a baj, hogy ezt így nem fogom megtudni, mert a Michelint a Ksyriumra rakom. Az meg azért csak más eleve...

Tihany hamarabb. Talán ez jobb is, mert ilyenkor biztosan nincs suli (ünnepnap)!
A Kínok kínja mikor volt utoljára 80 kili?!
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#3390
TomB

TomB

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 posts
Amatõr Kupa végleges?
http://bikemag.hu/content/view/832/1/
a Tihahy Kupa 16án!

#3391
duzmath

duzmath

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 354 posts
A km/h az a kanyarsebesség gondolom nedves pályán.
Talán ami nekünk a legfontosab az a watt adat (gördülési ellenállás),és a súly.
Meglepõ hogy egy peremes gumi lenyomta a szingókat.

#3392
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,163 posts
heh :D engem nem láttok elöl akkor van itt annyi bivaj :D felhúzok bárkit hegyre de síkon a legjobb volt könyöklõvel 30 kilin 43as átlag és utánna leültem pihenni :D

#3393
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts
Duzmi!

Ezt a tesztet magyarítanád nekem? A gumikat esõben tesztelték? A km/h adatok mit mutatnak?
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#3394
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts

hehe 8) akkor tudok így menni ha fúj a szél háturról :D veletek nem megyek sehova max könyöklõvel valakinek ráülök a kerekére 8)



Nyugi Sac! Ez még csak a téli formája Johnynak. :zawstydzo Látnád milyen, ha még akar is tekerni!
Amúgy a tegnap végre tényleg közel volt ahhoz, hogy jól essen. Végülis így 153-as átlagpulzussal zártam és a kezdeti megfordulás mellett is 34-es átlag lett.
Amúgy meg matekozhatunk jobbra-balra, de mindezek ellenére mi ketten váltva nem tudtuk megfogni Mérnökurat. Nem gyengén tekert azért. Ha van még fél kili... :smack: Nem baj, nagy hasznát fogjuk venni a sorban!

Hétvége jó lenne. Ha jó lesz az idõ, kint a helyem! Jani szombatra 110-es kört emlegetett. Az még tetszene is. De esõben... Viszont, ha szombaton nem jön össze, akkor vasárnap már a Spinning tagozat is beszállhatna mellénk.
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#3395
El Imbatido

El Imbatido

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 298 posts
Na, urak! Íme a legfrissebb prognózis:
"Pénteken délelõtt még sok lesz a napsütés. Késõbb észak felõl felhõsödés kezdõdik, és északon estétõl kisebb esõ, fõként a hegyekben havazás várható. Szombaton országszerte számíthatunk vegyes halmazállapotú csapadékra. Vasárnap változóan felhõs lesz az ég, néhol még elõfordulhat csapadék."
"I am Tom Boonen, and I am SPECIALIZED..."

#3396
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,163 posts
hehe 8) akkor tudok így menni ha fúj a szél háturról :D veletek nem megyek sehova max könyöklõvel valakinek ráülök a kerekére 8)

#3397
El Imbatido

El Imbatido

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 298 posts
na, ezt nem vágom...voltatok ma kint 60 brutál kilin? azt a fakír mindenit! Úgy néz ki, München törölve, jöhet a hétvége...
"I am Tom Boonen, and I am SPECIALIZED..."

#3398
duzmath

duzmath

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 354 posts
Még jó hogy nem voltam ott:D ,majd hétvégén megyek anslusszba.
Találtam egy érdekes tesztet,hát még ha tudni german.http://www.conti-onl...tourtest_de.pdf

#3399
johnyiron

johnyiron

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 475 posts
JOSSSSHHHHUUUUAAAATTTTT!

Vazze jól kiforgattuk a lábamból az ólmot!:cool2:
Ez a 60 km fini vóóót.
Oda 33,5, vissza (jól érezted) 36,0 átlag lett.
Jót tenne a belsõmnek a hétvégén is vmi hason ló...

Monnnyuk a mérnöck úr tolta ám neki. Biztos 1 km-nél több elõnye volt, nem hiszem, hogy ketten visszafelé 6,66 mp/km-t nem adagoltunk... Most már tudom milyen szar lehet a kutyáknak az agárfuttatón.

Ami az egészben talán bizta-tó-nak tûnik az az, hogy visszafelé 92-es lábfordulattal közlekedtem.


Bandázzunk máááá, TÖBBIEK hol vagytok???
"Van nálad ragtapasz?"
"Minek?"
"Mindjárt megszakadok!"

#3400
duzmath

duzmath

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 354 posts
Bocs Geri de ahogy beírtam már indultam is,meg terepre volt a gép szerelve.
Remélem a hétvégén tudunk menni.:klony: