Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Kecskemétiek ide!

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
4218 hozzászólás a témában

#3301
gbalazs

gbalazs

    vendég

  • fórumtag
  • 112 hozzászólás
bakker, ez nagyon komoly, ezek szerint a baba lehúzott velem 45kilit 190-210 pulzussal? most mit tegyek? legközelebb el se merem vinni! tud valaki olcsón zsebdefibrillátort?
el imb, te küldtél sms-t tegnap este?

#3302
El Imbatido

El Imbatido

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 298 hozzászólás
Az a szörnyû hírem van, hogy a pulzusszám, tehát a szívritmus nem függ a Te adataidtól...tehát ha 1 perc alatt 210-et ütött a kis szíve, akkor a kijelzõn a 210-es szám jelent meg...holnapra megvan a használati utasítás :)
"I am Tom Boonen, and I am SPECIALIZED..."

#3303
gbalazs

gbalazs

    vendég

  • fórumtag
  • 112 hozzászólás
hú, emberek, hogy mik történtek velem...
szombaton kimerészkedtem egy 30asra, 130 pulzus, 75csapásszámmal. a sebességem meg 21-22km/h volt, el is sírtam magam, hogy tihany kupa ugrott. aztán a lajosmizsei úton a fordulóban furcsán nem tudtam behúzni a bal fékkart. mivel totál ráfogott a felnire, úgy tekertem 15 kilit. a zenehallgatástól meg nem is halottam. lúzer a köbön... de hazafelé már kicsit jobbak lettek az eredmények, hihi :D mellesleg találkoztam egy outis duóval, integettünk is nagyot, de fogalmam sincs, kik voltak.
ma párommal villány környékén sétatekertünk egy 45-öst, nagyon jólesett. mondtam a lánynak, hogy tegye fel a pulzusmérõt és majd úgy megyünk, hogy ne terhelje túl magát. de genyó voltam és nem mondtam meg neki, hogy az én user adataim vannak betáplálva, úgyhogy végig halálfélelme volt a 210 környéki pulzusadatokkal. :D
el imb, megvan a manual? nagyon kéne... vagy hogy hol vetted anno a kütyüt, akkor kunyizok tõlük egyet. neten hiába kerestem.

#3304
johnyiron

johnyiron

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 475 hozzászólás
Há nemtom, a tsalád.... Esetleg délután tudok szabadulni...
"Van nálad ragtapasz?"
"Minek?"
"Mindjárt megszakadok!"

#3305
El Imbatido

El Imbatido

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 298 hozzászólás
Johnny Cranch, Te jössz-e ma ki tekerni?
Mikor-e jössze-e ki-e?
"I am Tom Boonen, and I am SPECIALIZED..."

#3306
johnyiron

johnyiron

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 475 hozzászólás
Én is Én is!!! (mez! mez!)
Mentem, mendegéltem egy hatvankát, 122-es átlagpulzus 148 max (hihi) ami a felüljáróról lefelé keletkezett, 30-as átlag. Azért nem hajtottam ki a belem....
"Van nálad ragtapasz?"
"Minek?"
"Mindjárt megszakadok!"

#3307
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás
Na fiatalok, hogy alakul a nap? Én mára végeztem. Volt egy 85 kilóméterke Gyöngyöstarján-Hollókõ és vissza. Nos, a terep még messze van a Kékestõl, de azért éreztem az ólomlábakat. Ennek ellenére pozitív élmény volt, csak még nem kell nagy tárcsával kaptatni...

Keresztfia! Majd ha együtt tekerünk megint, megbeszéljük. Egy-két rafkót mondhatnál a Photoshopról. Érdekel a téma, de még eléggé felszínes a "tudásom".

Duzmi, majd megnézem, ha lesz egy pici idõm.

Ja! Mérnökurat is érdekli a mez, úgyhogy csak meglesz az a 10 páciens hamar!
:bananadan
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#3308
gbalazs

gbalazs

    vendég

  • fórumtag
  • 112 hozzászólás
oks, el imb, még egyszer hálásan köszönöm. én most indulok ki, kb 9:45-11:30 kint leszek a ladánybenein, remélem, lesz aki integet majd. a CTS pályatesztet késõbbre halasztom, megfelelõ mûszaki felkészültség hiányában. rájöttem, hogy még az átlagcsapásszámot sem tudom kihámozni a flightdeck-bõl. tök égõ... :rocketman

#3309
mykonzerv

mykonzerv

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 263 hozzászólás

Keresztfia!

Te tényleg ilyen Photoshop spíler vagy? Uh, akkor egyszer össze kéne találkoznunk. Érdekel a téma...


kicsit pontosabban plz:)
ha egyszer kijutok a bringával a garázsból, akkor megbeszélhetjük a dolgot.

#3310
mykonzerv

mykonzerv

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 263 hozzászólás
én is kimennék...

#3311
El Imbatido

El Imbatido

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 298 hozzászólás
Na basszus, ennyit az ügyes fórumhasználatról...szóval:
Holnap csak délután jutok haza, akkor megkeresem a használati utasítást, és hívlak.
Én kb. 12.30-kor megyek egy hatvanast, a körforgalomtól indulok. Vasárnapra terveztünk közös tekerést, szerintem reggel összetrombitáljuk a bandát.
"I am Tom Boonen, and I am SPECIALIZED..."

#3312
El Imbatido

El Imbatido

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 298 hozzászólás
[quote name='gbalazs']csatlakozom! háromszög. lehet esetleg fehér alap, piros keret? KES-veszély! :bananadan
megvan a gyerök bringája! volt némi kavarodás az ügyben, majdnem át akartak kúúúúúúrni :( végülis a baranyi összerakta nekem, kicsit még alkudni is tudtam. mindegy, megvan, ez a lényeg. reméljük, hamarosan dávid vezeti fel nektek a sprinteket. vagy ti neki... :D

el imb, köszi, reggel csörögj lécci ha megvan a manual, mert de és du is kimennék.
"I am Tom Boonen, and I am SPECIALIZED..."

#3313
johnyiron

johnyiron

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 475 hozzászólás
holnap valaki???? Nemáááá egyedûûûûû.....
"Van nálad ragtapasz?"
"Minek?"
"Mindjárt megszakadok!"

#3314
duzmath

duzmath

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 354 hozzászólás
Találtam egy pólótervezõ programot hátha valaki még használni is tudja:D http://www.szoftverb...ex.html?id=DF11

#3315
gbalazs

gbalazs

    vendég

  • fórumtag
  • 112 hozzászólás
csatlakozom! háromszög. lehet esetleg fehér alap, piros keret? KES-veszély! :bananadan
megvan a gyerök bringája! volt némi kavarodás az ügyben, majdnem át akartak kúúúúúúrni :( végülis a baranyi összerakta nekem, kicsit még alkudni is tudtam. mindegy, megvan, ez a lényeg. reméljük, hamarosan dávid vezeti fel nektek a sprinteket. vagy ti neki... :D
el imb, köszi, reggel csörögj lécci ha megvan a manual, mert de és du is kimennék. 20 2222 909

#3316
El Imbatido

El Imbatido

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 298 hozzászólás
A háromszöges nálam átment!
Zsííír!
"I am Tom Boonen, and I am SPECIALIZED..."

#3317
El Imbatido

El Imbatido

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 298 hozzászólás
Hû, ezt el is felejtettem...biztosan megvan, ma megnézem.
"I am Tom Boonen, and I am SPECIALIZED..."

#3318
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás
Nah, így hirtelen ennyire futotta sekélyes fantáziámból:

http://s51.photobuck...urrent=KES1.jpg

http://s51.photobuck...urrent=KES2.jpg

http://s51.photobuck...urrent=KES3.jpg

Hát ennyi. Eccerû. Továbbiakat várok!
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#3319
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás
Keresztfia!

Te tényleg ilyen Photoshop spíler vagy? Uh, akkor egyszer össze kéne találkoznunk. Érdekel a téma...

Szegény Tomekre rájárt a rúd. Végre mehetett hegyekbe két napra tréningezni. Vitte is a kerót, erre tegnap Mátrafüreden hóviharba keveredtek. Ma se hinném, hogy felpattant a gépre.
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#3320
gbalazs

gbalazs

    vendég

  • fórumtag
  • 112 hozzászólás
hja, sándor napra kapsz egy tiszteletpéldányt a mezbõl.
El Imb, nincs meg véletlenül a pulzusmérõ leírása? már próbáltam csavargatni, de vannak hiányosságok... és a CMT pályateszthez muszáj képbe kerülnöm. nehogy rossz adatokkal álljak neki az évnek és ne tudjak az õszi versenyekig felzárkózni! :mybad: