Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Kecskemétiek ide!

- - - - -

  • Please log in to reply
4218 replies to this topic

#3061
johnyiron

johnyiron

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 475 posts
Igen, arcom az volt...:P
"Van nálad ragtapasz?"
"Minek?"
"Mindjárt megszakadok!"

#3062
TomB

TomB

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 posts
bejön a sicc

#3063
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts

persze mert a Johny nemcsak erõs, szép is!:)

ha kicsit összecsiszlódnánk erõben/fejben/megtett km-ben , sokat tudnánk egymásnak segíteni és nem kellene várni másokra a mezõnyben , hogy ugyan "menjen má Õ is egy picit"
én pl . vállalnám , ha szétnyílik a sor , összezárom mint a sicc


Ájáj!
Az a sejtésem, hogy nekem meg, ha a "sicc" nem jön be, marad az "órákig elöl" pofaszélben. :w_morde:
Jó, csak vicceltem. Sztem is ütõsebbek lennénk, ha egységet alkotnánk.
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#3064
TomB

TomB

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 posts

Igen, mer' a Janinak volt a legelszántabb arca a mezõnyben.

persze mert a Johny nemcsak erõs, szép is!:)

ha kicsit összecsiszlódnánk erõben/fejben/megtett km-ben , sokat tudnánk egymásnak segíteni és nem kellene várni másokra a mezõnyben , hogy ugyan "menjen má Õ is egy picit"
én pl . vállalnám , ha szétnyílik a sor , összezárom mint a sicc

#3065
El Imbatido

El Imbatido

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 298 posts

Jól van srácok, örülök, hogy összességében pozitív élménnyekkel gatdagodtunk a hétvégén.
Nos, én nem javítottam a tavalyi eredményemen. Mindezek ellenére én azt mondom, hogy mindig az adott évben akkor és ott kell teljesíteni, így nem nagyon lehet összehasonlítani a két eredményt. Tény, hogy borzasztóan megrántották a sort, szokás szerint elõttem nyílt szét... Egyébként, ha bent is maradok, nem hinném, hogy végig bírtam volna az emelkedõket. Sajnos eléggé beállt a lábam. Jobban jött volna ki, ha tudok valamennyit tekerni elõtte. Azért, ha nem egy "lusta" sorba kerülök, lehetett volna akár olyan idõeredményem is, mint tavaly. Filóztunk a srácokkal, hogy vajon a felkészületlenség miatt, vagy csak az önzõség miatt nem akart senki sem vezetni. Fel nem foghatom, hogy a 100. hely környékén valaki arra vár ki, hogy a saját bolyát megvereje. Így nem 100. lesz, hanem 85-ik. Ha meg szépen forgunk, utólérjük a fõmezõnyt, vagy legalábbis feljebb mászunk az elõttûnk lévõkre.
Jövõre újra próbálkozunk, de tény, szokni kell a bolyt és a ritmusváltásokat. Személy szerint a tekerési stílusommal sem voltam megelégedve. Sokszor erõbõl hajtottam, nem volt meg a rendes fordulatszám. Ez hosszútávon ritmusváltásoknál nem kifizetõdõ.
Azért leszögezhetjük, ideális kerékpáros idõnk volt (na jó a szél kicsit erõs volt).

Jani, téged szeret a fényképezõ! :love1:


Igen, mer' a Janinak volt a legelszántabb arca a mezõnyben.
"I am Tom Boonen, and I am SPECIALIZED..."

#3066
mykonzerv

mykonzerv

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 263 posts

Mindenkinek gratulálok!
Sajnálom, hogy részemrõl így alakult, remélem jövõre hasznos tagja lehetek a KES-nek!


jaja, idén sem volt vízhordó:D:D

#3067
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts
Jól van srácok, örülök, hogy összességében pozitív élménnyekkel gatdagodtunk a hétvégén.
Nos, én nem javítottam a tavalyi eredményemen. Mindezek ellenére én azt mondom, hogy mindig az adott évben akkor és ott kell teljesíteni, így nem nagyon lehet összehasonlítani a két eredményt. Tény, hogy borzasztóan megrántották a sort, szokás szerint elõttem nyílt szét... Egyébként, ha bent is maradok, nem hinném, hogy végig bírtam volna az emelkedõket. Sajnos eléggé beállt a lábam. Jobban jött volna ki, ha tudok valamennyit tekerni elõtte. Azért, ha nem egy "lusta" sorba kerülök, lehetett volna akár olyan idõeredményem is, mint tavaly. Filóztunk a srácokkal, hogy vajon a felkészületlenség miatt, vagy csak az önzõség miatt nem akart senki sem vezetni. Fel nem foghatom, hogy a 100. hely környékén valaki arra vár ki, hogy a saját bolyát megvereje. Így nem 100. lesz, hanem 85-ik. Ha meg szépen forgunk, utólérjük a fõmezõnyt, vagy legalábbis feljebb mászunk az elõttûnk lévõkre.
Jövõre újra próbálkozunk, de tény, szokni kell a bolyt és a ritmusváltásokat. Személy szerint a tekerési stílusommal sem voltam megelégedve. Sokszor erõbõl hajtottam, nem volt meg a rendes fordulatszám. Ez hosszútávon ritmusváltásoknál nem kifizetõdõ.
Azért leszögezhetjük, ideális kerékpáros idõnk volt (na jó a szél kicsit erõs volt).

Jani, téged szeret a fényképezõ! :love1:
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#3068
gbalazs

gbalazs

    vendég

  • fórumtag
  • 112 posts
Mindenkinek gratulálok!
Sajnálom, hogy részemrõl így alakult, remélem jövõre hasznos tagja lehetek a KES-nek!
Hétvégi egynapos elmenésekre továbbra is vevõ vagyok, Húsvét, ápr.5-6, ápr.12-13 kivételével.

#3069
El Imbatido

El Imbatido

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 298 posts
Számomra nem volt vállalható, hogy 39-es sebességgel fordultak a kikötõ elõtti útra. Ha tartom, legkésõbb a második körben cefetül elmacskásodom :)
"I am Tom Boonen, and I am SPECIALIZED..."

#3070
johnyiron

johnyiron

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 475 posts
50-en feladták???? húúúú az nagyon sok(k)!
Igen, az elején érezni kell a mezõny lüktetését, számomra mindig ez a szívás alapja, belõlem hiányzik ez, meg nem kéne elaludni sem...
"Van nálad ragtapasz?"
"Minek?"
"Mindjárt megszakadok!"

#3071
El Imbatido

El Imbatido

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 298 posts
Szilviék mondták, hogy amikor befutott az Árvai-féle P-Nívó sor, nagyon szórványos volt a taps, inkább zúgolódtak, hogy miééééé' együtt indulnak ezek az amatõrökkel...
"I am Tom Boonen, and I am SPECIALIZED..."

#3072
TomB

TomB

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 posts
tavaly kb2:25tel még meg lehetett úszni a kört , idén bezzeg !
én is jobban mentem (volna) mint tavaly ,

#3073
El Imbatido

El Imbatido

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 298 posts
A magam részérõl - még ha nem is úgy tûnik - jóval jobbat mentem mint tavaly; a 26.2-es átlaggal abszolút elégedett vagyok. Nagyon sajnálom, hogy az utolsó körben úgy begörcsölt a feszítõm, hogy 1 percre le kellett szálnom :(
Tényleg k...va sokan feladták; verseny után azt mondták; az elején nagyon megrántották a lassúrajtot, így az elsõ kör puklijain elfüstöltek, azért szálltak ki.
221 induló volt, tehát majd 50-en idõ elõtt kiszálltak.
"I am Tom Boonen, and I am SPECIALIZED..."

#3074
johnyiron

johnyiron

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 475 posts
Tavaly 279-en, idén 172-en értek célba számos "feladta" mellett...
"Van nálad ragtapasz?"
"Minek?"
"Mindjárt megszakadok!"

#3075
TomB

TomB

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 posts
8perccel jobbat ment az eleje , megkaptam a körömet , amúgy tetszett nagyon , talán ha az elején jobban figyelünk a Johnyval nem akadunk be egy viszonylag gyengébb sorba ,
jövõre újra megpróbáljuk !

#3076
duzmath

duzmath

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 354 posts
Jók a fotók:) .
Mondjátok ki hogy érezte magát,milyen eredmények születtek,kiváncsi vagyok.

#3077
johnyiron

johnyiron

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 475 posts
Ezek vannak a velón...


http://velo.hu/foto/...zoom=73&from=20


http://velo.hu/foto/...zoom=95&from=20


http://velo.hu/foto/...zoom=97&from=20


http://velo.hu/foto/...zoom=98&from=20


http://velo.hu/foto/...oom=114&from=20


http://velo.hu/foto/...oom=148&from=20


http://velo.hu/foto/...oom=176&from=20


http://velo.hu/foto/...oom=221&from=20
"Van nálad ragtapasz?"
"Minek?"
"Mindjárt megszakadok!"

#3078
TomB

TomB

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 posts

...lehet, hogy meglesz a két köröcském? k..va életbe. Akkor miért Amatõr-kupa??? Vagy akkor mérjenek Nekik külön...

sebaj, a Csomorék is indul az új csapatuk színeiben
akkor is a legjobb edzés a versenyzés , mondja egy nyugalmazott edzõ
hozzám nem fér a bringád , de tapasztaltom szerint kivett kerekekkel és leengedett nyeregcsõvel egy átlagos csomagtartóban elférhet

#3079
El Imbatido

El Imbatido

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 298 posts
...lehet, hogy meglesz a két köröcském? k..va életbe. Akkor miért Amatõr-kupa??? Vagy akkor mérjenek Nekik külön...
"I am Tom Boonen, and I am SPECIALIZED..."

#3080
TomB

TomB

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 posts
indul a pnivo is , lehet hogy mégis meglesz a köröcskénk?