Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Kecskemétiek ide!

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
4218 hozzászólás a témában

#3001
TomB

TomB

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 hozzászólás

Megjártuk a Terep fesztivált,kb 3 fok +esõ,erre vágytunk csak...
Dezsõvel meccseltünk,csodálkoztam hogy kibirtam végig,még érmet is nyertünk,nem mintha számítana...
Holnap mennék veletek végre!

kemények vagytok

#3002
duzmath

duzmath

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 354 hozzászólás
Megjártuk a Terep fesztivált,kb 3 fok +esõ,erre vágytunk csak...
Dezsõvel meccseltünk,csodálkoztam hogy kibirtam végig,még érmet is nyertünk,nem mintha számítana...
Holnap mennék veletek végre!

#3003
johnyiron

johnyiron

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 475 hozzászólás
Lyóvan.
"Van nálad ragtapasz?"
"Minek?"
"Mindjárt megszakadok!"

#3004
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás
Én holnap biztosan megyek ki! Imby is ígérte, Ökri is érdekelt az ügyben. Aztán még van pár ember ötletnek. Mérnökúr, Cséplõ Zoli, Kornél, Mizsei Doki... Sztem lesz bázis, el ne menj mamázni! Azt lehet hétfõn is és akkor aktuális lesz a locsolás is.
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#3005
johnyiron

johnyiron

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 475 hozzászólás
Gyógyulj gyorsan! Még kétesélyes a dolog??:( :scared: Valaki aki nem ég 36 fokos lázban??
"Van nálad ragtapasz?"
"Minek?"
"Mindjárt megszakadok!"

#3006
TomB

TomB

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 hozzászólás
lázzal küzdök rám ne építsetek

#3007
johnyiron

johnyiron

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 475 hozzászólás
Sürgõs választ várok a KES-tól!!! Hónap mi lesz edzésügyileg??? bandázunk, vagy igen? Csak azért bátorkodom, mert ha nem jön össze, akkor holnap ejteném meg a kötelezõ húsvéti mamalátogatást vácon, ami nálam éppen egybe szokott esni egy erõs cserhát körrel (125 km):ubytek: :ubytek: Amennyiben mennénk holnap, akkor hétfõn utazunk. jöhet a mehet...
"Van nálad ragtapasz?"
"Minek?"
"Mindjárt megszakadok!"

#3008
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.163 hozzászólás
hát azért a tour közvetítés alatt a hajamat téptem már :D

#3009
El Imbatido

El Imbatido

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 298 hozzászólás

17:00-tól San Remo közvetítés a Eurosporton! mentális felkészülésnek megteszi ,

hát jól megjártam; most digitévénk van, és ott nincs magyar nyelvû közvetítés: Sipiék nélkül meg halál unalmas...
"I am Tom Boonen, and I am SPECIALIZED..."

#3010
TomB

TomB

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 hozzászólás
17:00-tól San Remo közvetítés a Eurosporton! mentális felkészülésnek megteszi ,

#3011
duzmath

duzmath

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 354 hozzászólás
Posted Image

#3012
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.163 hozzászólás
hát monjuk erre azért már egy Sram Force set jobban menne8) ha már gramm mániás a csákó 8)

#3013
duzmath

duzmath

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 354 hozzászólás
És pont a kedvenc szinedben!
Ezt szoktam még böngészni,nem semmi gépek vannak:http://weightweenies...der=asc&start=0

#3014
TomB

TomB

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 hozzászólás
500körül ez sem rossz :http://www.proathlon...ridleyindex.htm

#3015
El Imbatido

El Imbatido

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 298 hozzászólás
b...meg. :D
"I am Tom Boonen, and I am SPECIALIZED..."

#3016
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás
Ideje is bekeményítenie. Elég a csupán "jólesõ" maratonfutásokból! :spoko:
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#3017
TomB

TomB

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 hozzászólás
nekem azt mondta a következõ héten bekeményít

#3018
El Imbatido

El Imbatido

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 298 hozzászólás
Nagyon szép ez a Merida. Nincs mese; aki megveszi, nagyon jól jár...
Korinak nincs ideje, vagy hogyhogy nem tekereg? Tud v.ki valamit?
"I am Tom Boonen, and I am SPECIALIZED..."

#3019
TomB

TomB

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 hozzászólás
ide is kapcsolódó hír , nem vagyok fradista de örülök
http://ftc-cycling.com/?do=read&id=37

#3020
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás
"Szerintem érdemes karbont,titánt,alut,acélt is venni,olyat ami tükrözi a gazda anyagi lehetõségeit.
Ekkor felszabadultan fogod tudni használni,azt hiszem ez lényeges."

Ez egy baromi nagy igazság Csabi! Fõleg, hogy magamon érzem! Valahogy versenyen is bennem van, hogy ha vlami baja lenne a kerónak (bukás, ilyesmi), súlyos tízezrekbõl tudnám csak helyrehozni. Amit nem igazán tudok megengedni magamnak.

"Konklúzió: A-B-be el lehet jutni az én autómmal és Valaki sárga szörnyével is (:kissmyass ), de az élmény.... Valahol u.e. érvényes talán ide is."

Vettem az adást Johny! :thunder:

Amúgy sok okosságot elmondtatok itt az elmúlt pár hozzászólásban. Ami a fullkarbon Meridát illeti, sztem simán bevállalható. Nem hiszem, hogy kevesebbet tud (legalábbis számunkra érezhetõen), mint a "nagyok" vázai. És árban azért ez az 5 kiló elég barátinak mondható. Néztem, tényleg egy silány alkatrészt nem találtam rajta, minden jó fajta (FSA karbon hajtókar, Maxxis Xenith versenykülsõ,full Ultegra). Szóval nem hinném, hogy rettegni kéne tõle. Ráadásul Ksyrium Equipe kerekekkel, ami félig edzõ, félig verseny kerékszett. Sztem nem jár rosszul az, aki ilyet vesz.
A kerék kérdésben Johnynak igaza van. Van egy kategória, ameddig szinte mindegyik kerék majden ugyanazt nyújtja, vagy nagyon nehéz. Én a Shimano 550-es után látatlanba vittem el Johnytól az SSC SL-t rögtön versenyre. Még csak melegítettünk Tomival, amikor az egyik gyorsításnál megkérdeztem Tomit mennyit is mutat a kilóméterórája, mert nekem gyanús volt. Kiderült, a kilóméteróra jól mutatott, rögtön negyvenen voltam kigyorsítás után. Azon a versenyen egész jól mentek a dombok is. A Shimano sokkal merevebb volt, mint a rendes fûzött kerék, de az SSC SL teljesen más dimenzió. Ha oda akarsz lépni, hát megy mint az állat. Tényleg, szinte minden erõt átvisz az útra. És az én súlyomnál ez különösen nagy szó.
A gumi egy másik fontos dolog. Pár gumit kipróbáltunk már mindenkinek megvan kb mitre esküszik. A napokban Tomekkel beszéltünk errõl, õ vett egy "gagyi" külsõt edzeni, hogy ne a GP4000-est nyúzza egész évben. Mondta, néha halálfélelme van, úgy csúszik. Ilyen élményem nekem is volt. A súrlódás egy nehezebben észrevehetõ dolog, de amikor a Pro2Race-t kipróbáltam, nekem az is teljesen más dimenzió volt. Mondjuk az igazsághoz hozzátartozik, hogy az SSC SL-el együtt próbáltam, úgyhogy biztosan annak is nagy befolyása volt. De egy motoros haverom pl azt mondta, hogy már a motorján féket akart cserélni, amikor vett egy használt versenygumi szettet. Elsõ edzésen majdnem fejreállt, úgy fogott. Mert a tapadása jobb volt ennek a guminak.
Szóval összetett dolog ez, mindennel lehet egy kicsit javítani a teljesítményen, de az tényleg igaz amit Johny mondott: Vehetsz több százezerért technikát, vagy azt beleölöd egy melegövi edzõtáborba, esetleg szabit veszel ki (ha tudsz) és hatványozódik a teljesítményed. Most Tihany kupán is láttam, engem úgy elvert egy fickó aki lentváltós (!) sárvédõs biciklivel tekert, hogy csak na! Látszott a lábán, hogy soksok kilóméter van már benne. Tehát elsõ lépcsõ: edzeni, majd bizonyos szint után fejleszteni technikát.
Ha meg kerékszett, szerintem a Mavic már eleget bizonyított. Ezt az SSC SL-t a bikeexpresszen 150-ért adták, ami talán-talán megfizethetõ.Esetleg Fulcrumok vannak ilyesmi árban, amik majdnem Campagnolok.
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad: